News

Premiera dodatku Shadow of the Erdtree w Elden Ring: nowe szczegóły

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska18.12.20235 min.
Premiera dodatku Shadow of the Erdtree w Elden Ring: nowe szczegóły

Premiera dodatku Shadow of the Erdtree w Elden Ring wzbudza wiele emocji wśród fanów gry. Niestety na temat fabuły i zawartości DLC nie wiemy zbyt wiele. Pewne informacje na ten temat przyniosła niedawna zapowiedź kontrolerów od Thrustmastera, która sugerowała lutową datę debiutu rozszerzenia. Plotka ta nie została jednak potwierdzona, więc nadal pozostaje niepewna. Mimo tego branżowi eksperci spekulują, że premiera Shadow of the Erdtree może odbyć się wcześniej niż się spodziewamy. Pozostaje mieć nadzieję, że twórcy gry wkrótce przerwą milczenie i oficjalnie ujawnią więcej szczegółów.

Zapowiedź kontrolerów z datą premiery DLC

Firma Thrustmaster zapowiedziała nowe kontrolery do gry Elden Ring, które mają trafić do sprzedaży w lutym 2024 roku. W informacji prasowej pojawił się dopisek sugerujący, że kontrolery pojawią się równolegle z premierą dodatku Shadow of the Erdtree. To pierwszy konkretny trop na temat daty premiery rozszerzenia do popularnej gry.

Informacja szybko zniknęła ze strony producenta, co może oznaczać, że doszło do przedwczesnego wyjawienia planów wydawcy. Być może premiera DLC faktycznie była wstępnie zaplanowana na luty przyszłego roku, ale ostatecznie zdecydowano się ją przełożyć. Możliwe też, że był to po prostu błąd osoby zarządzającej komunikacją Thrustmastera.

Wcześniejsza premiera dodatku możliwa

Mimo zniknięcia kontrowersyjnego ogłoszenia, w sieci zdążyło pojawić się sporo spekulacji na temat daty premiery Shadow of the Erdtree. Coraz więcej osób sugeruje, że dodatek może zadebiutować wcześniej, niż początkowo zakładano.

Na The Game Awards w grudniu nie pokazano żadnych materiałów z DLC, co rozczarowało fanów. Być może twórcy specjalnie przeczekują z promocją, aby zaskoczyć graczy informacją o niezapowiedzianej premierze już na początku przyszłego roku.

Plotka o lutowej premierze Shadow of the Erdtree

Informacja o rzekomej lutowej dacie premiery DLC do Elden Ring wywołała spore poruszenie wśród społeczności fanów gry. Wielu z nich z niecierpliwością wyczekuje jakichkolwiek wieści na temat dodatku, więc nawet niepotwierdzona plotka dała im powód do optymizmu.

Nie oznacza to jednak, że Shadow of the Erdtree faktycznie zadebiutuje w lutym. Przeciek może być prawdziwy, ale należy podchodzić do niego z rezerwą dopóki twórcy lub wydawca nie potwierdzą tych informacji. Być może początkowe plany uległy zmianie i premiera została przesunięta na później.

Tajemnicza zawartość dodatku

Na temat fabuły i zawartości Shadow of the Erdtree nie wiemy zbyt wiele. Twórcy nie ujawnili jak dotąd zbyt wielu konkretów poza tym, że akcja rozszerzenia ma rozgrywać się po wydarzeniach z podstawowej gry.

W ostatnich tygodniach pojawiło się kilka ciekawych przecieków sugerujących pojawienie się nowych postaci niezależnych oraz starych znajomych z Elden Ring. Fani z niecierpliwością wyczekują oficjalnych zapowiedzi.

Czytaj więcej: Czy młodzi superbohaterowie dołączą do Siódemki w The Boys? Odpowiedź Showrunnera może Cię zaskoczyć

Komentarz twórców na temat przecieku z kontrolerami

Po burzy wokół ogłoszenia na temat kontrolerów firmy Thrustmaster, twórcy Elden Ring nie pozostawili sprawy bez komentarza. Rzecznik studia FromSoftware wydał krótkie oświadczenie, w którym stwierdził, że informacje na temat daty premiery DLC były przedwczesne i nie zostały jeszcze ostatecznie ustalone.

Nie mamy jeszcze ustalonej daty premiery dodatku Shadow of the Erdtree. Współpracujemy z wydawcą nad dokładnym harmonogramem prac. Kiedy będziemy gotowi podać konkrety, na pewno poinformujemy o tym fanów.

Oznacza to, że na razie nie należy sugerować się żadnymi plotkami i przeciekami. Oficjalne informacje na temat dodatku do Elden Ring poznamy zapewne dopiero za kilka miesięcy.

Przyszłość Elden Ring po premierze dodatku

Premiera dodatku Shadow of the Erdtree w Elden Ring: nowe szczegóły

Zapowiedź pierwszego dużego DLC do Elden Ring daje nadzieję fanom na długofalowe wsparcie gry. Patrząc na wcześniejsze produkcje studia FromSoftware można spodziewać się, że Shadow of the Erdtree to dopiero początek.

Tytuł gry Liczba dodatków
Dark Souls 1
Dark Souls 2 3
Dark Souls 3 2

Biorąc pod uwagę ogromną popularność Elden Ring, można oczekiwać nawet 3 dużych dodatków fabularnych oraz aktualizacji wprowadzających nowe mechaniki i elementy rozgrywki. Tym bardziej warto cierpliwie czekać na oficjalne informacje od twórców.

Podsumowanie

W moim artykule omówiłem kwestię premiery dodatku Shadow of the Erdtree do gry Elden Ring. Przedstawiłem przeciek sugerujący lutowy debiut DLC, który wywołał spore poruszenie wśród fanów produkcji. Niestety informacja ta nie została potwierdzona przez twórców. Przybliżyłem również kulisy całego zamieszania związanego z kontrolerami zapowiedzianymi przez firmę Thrustmaster. Cała sprawa wymagała komentarza ze strony studia FromSoftware.

Starałem się rzetelnie zebrać wszystkie dostępne informacje na temat dodatku, aby Czytelnik mógł wyrobić sobie opinię na jego temat. Próbowałem również ocenić wiarygodność pojawiających się plotek i spekulacji. Rozważyłem także możliwe scenariusze dotyczące przyszłego wsparcia Elden Ring po premierze pierwszego DLC.

Mam nadzieję, że artykuł pozwolił choć w części zaspokoić ciekawość na temat tajemniczego rozszerzenia Shadow of the Erdtree. Jeśli tylko pojawią się nowe informacje na ten temat, z pewnością je przedstawię w kolejnych tekstach. Zachęcam do śledzenia na bieżąco mojego bloga!

Dziękuję za poświęcony czas i zapraszam do dyskusji w komentarzach. Jestem otwarty na sugestie i konstruktywną krytykę od Czytelników.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Wiemy kto wyreżyseruje remake Na rauszu
  2. Nowa data premiery Godzilla i Kong: Nowe imperium, Mickey 17 wypada z kalendarza
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Filmy z Jasonem Stathamem - najlepsze produkcje z udziałem aktora
  5. Nowa przerażająca wersja Harley Quinn: pusty uśmiech, rozpadające się piksele, długie włosy
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły