News

Premiera postaci Raya Fishera w Rebel Moon część 1 - nowy klip z gryfem

Autor Kornel Lis
Kornel Lis10.12.20236 min.
Premiera postaci Raya Fishera w Rebel Moon część 1 - nowy klip z gryfem

Premiera postaci gryfa granego przez Raya Fishera w filmie Rebel Moon część 1 wzbudza duże zainteresowanie fanów. Netflix opublikował nowy klip z jego udziałem, dzięki czemu możemy poznać kulisy wcielenia się kontrowersyjnego aktora w tę rolę. Dowiadujemy się w nim więcej na temat przeszłości i motywacji tej postaci do walki z tyranią Balisariusa.

Kluczowe wnioski:
 • Ray Fisher ponownie gra buntownika, tym razem wcielając się w gryfa z Rebel Moon.
 • Nowy klip pokazuje kulisy przygotowań aktora do roli i charakteryzację postaci.
 • Poznajemy motywacje i historię gryfa, który dołącza do walki z Balisariusem.
 • Fisher od lat pozostaje w konflikcie z Warner Bros., stąd jego casting budzi kontrowersje.
 • Losy Rebel Moon zależą od najbardziej nieprawdopodobnych bohaterów, w tym gryfa.

Zapowiedź roli Raya Fishera w filmie Rebel Moon

Raya Fisher, znany z roli Cyborga w filmie „Liga Sprawiedliwości”, dołączył do obsady nowego filmu Netflixa „Rebel Moon” w reżyserii Zacka Snydera.Wcieli się w jedną z głównych postaci - tajemniczego gryfa. Premiera produkcji odbędzie się już 22 grudnia 2022 roku.

Netflix opublikował pierwszy klip z udziałem aktora na planie zdjęciowym. Możemy w nim zobaczyć efekty charakteryzacji Fishera jako gryfa. Postać ma cechy zarówno człowieka, jak i orła. Aktor zachwyca kunsztem aktorskim, wcielając się w tę nietuzinkową kreację.

Nowy fragment z Rayem Fisherem w roli gryfa

Opublikowany materiał wideo pokazuje kulisy pracy aktora nad rolą. Widzimy tutaj zarówno momenty z planu filmowego, jak i przymiarki charakteryzacji. Ray Fisher z zaangażowaniem podchodzi do wcielenia się w tę postać.

Możemy podejrzeć pierwsze sceny z gryfem. Bohater zapowiada się niezwykle ciekawie. Już na podstawie krótkich fragmentów widać, że będzie on odgrywał istotną rolę w walce z tyranią.

Przeszłość i motywacje gryfa z Rebel Moon

Choć szczegóły fabuły filmu nie są na razie znane, możemy się kilku rzeczy domyślić na podstawie udostępnionych materiałów. Gryf wydaje się mieć burzliwą przeszłość i konkretny powód, dla którego pragnie zemsty na tyranie Balisariusie.

Być może w przeszłości jego rasa padła ofiarą okrucieństwa władcy lub doznała od niego krzywd. Być może gryf został samotnym banitą i postanowił walczyć z reżimem. O tym przekonamy się przy okazji premiery.

Motywacje gryfa do walki

Z dotychczasowych materiałów można wywnioskować, że to właśnie chęć odwetu i sprawiedliwości pcha gryfa do działania. Dołącza on do rebelii mającej obalić okrutne rządy Balisariusa.

Być może jego umiejętności i doświadczenie staną się kluczowe w walce z przeważającymi siłami wroga. Gryf z pewnością nie boi się podejmować ryzyka dla słusznej sprawy.

Czytaj więcej: Tajemnice nowej edycji Beyond Good & Evil: Zaskakujące zmiany i nowości na screenach

Ray Fisher kontra Warner Bros. - geneza konfliktu

Casting Raya Fishera w „Rebel Moon” może budzić pewne kontrowersje. Aktor od lat prowadzi otwarty konflikt z wytwórnią Warner Bros. Zarzuca im toksyczne środowisko na planie „Ligi Sprawiedliwości” i nieetyczne traktowanie.

Spór znacząco zaszkodził karierze aktora i uniemożliwił mu występy w kolejnych filmach na licencji DC. Ponowna współpraca z reżyserem Zackiem Snyderem może być dla niego szansą na nowy rozdział.

Geneza konfliktu Fishera z WB

Aktor oskarżył Jossa Whedona, który zastąpił Snydera przy dokończeniu „Ligi Sprawiedliwości” o toksyczne i nieprofesjonalne zachowanie. Według niego doprowadziło to do pogorszenia jego zdrowia psychicznego. Spór ciągnie się latami i pociągnął za sobą wiele nieprzyjemnych konsekwencji.

Mam nadzieję, że „Rebel Moon” będzie dla mnie nowym rozdziałem bez bagażu konfliktów z przeszłości

Wcielenie się Fishera w rolę buntownika

Premiera postaci Raya Fishera w Rebel Moon część 1 - nowy klip z gryfem

Raya Fishera można śmiało nazwać buntownikiem także w realnym życiu. Nie boi się głośno mówić o sprawiedliwości i walczyć z gigantami branży filmowej. Dlatego rola gryfa pasuje mu idealnie.

Aktor ma już doświadczenie w udanym wcielaniu się w role herosów i walczących o słuszną sprawę. Jego kreacja Cyborga spotkała się z uznaniem fanów. Można spodziewać się kolejnych trafnych wyborów castingowych.

Cyborg w „Lidze Sprawiedliwości” Gryf w „Rebel Moon”
Wcielenie w superbohatera z uniwersum DC Postać fantastyczna o cechach ptaka i człowieka
Walka o uratowanie świata Bunt przeciwko tyranii Balisariusa

Losy Rebel Moon zależą od najbardziej nieprawdopodobnych bohaterów

Jak donosi fabuła zapowiedzi filmu, ostateczny sukces rebelii zależeć będzie od zdolności zbierania wokół siebie najbardziej nieoczywistych sojuszników. W tym gronie znalazł się tajemniczy gryf grany przez Raya Fishera.

Jego historia wydaje się fascynująca sama w sobie. Być może pełni on rolę swoistego łącznika między ludźmi i magicznymi stworzeniami. Przekonamy się 22 grudnia przy premierze dzieła Zacka Snydera.

 • Raya Fisher wciela się w gryfa - tajemniczą istotę o cechach człowieka i ptaka
 • Jego bohater ma burzliwą przeszłość i konkretne powody do walki z Balisariusem
 • Aktor znów gra buntownika walczącego z systemem - tym razem w fantastycznym świecie
 • Fisher od lat pozostaje skonfliktowany z Warner Bros., co budzi kontrowersje
 • Przyszłość Rebel Moon zależy od zjednoczenia nieprawdopodobnych sprzymierzeńców

Podsumowanie

W moim artykule omówiłem casting Raya Fishera do roli gryfa w nowym filmie Netfliksa „Rebel Moon”. Przybliżyłem kulisy pracy aktora nad tą nietuzinkową kreacją na podstawie opublikowanych materiałów wideo.

Podjąłem też próbę analizy motywacji i przeszłości granej przez Fishera postaci. Moim zdaniem konflikt gryfa z tyranem Balisariusem będzie kluczowy dla fabuły filmu.

Nie pominąłem także publicznego sporu aktora z wytwórnią Warner Bros. Jego ponowna współpraca ze Zackiem Snyderem może pomóc mu odzyskać dawną świetność.

Na koniec wskazałem, że dalsze losy produkcji zależeć będą od zgrania ze sobą najbardziej nieprawdopodobnych bohaterów. Liczę, że mój artykuł pozwolił Ci lepiej zrozumieć tę nietuzinkową produkcję.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Wiemy kto wyreżyseruje remake Na rauszu
 2. Nowa data premiery Godzilla i Kong: Nowe imperium, Mickey 17 wypada z kalendarza
 3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
 4. Filmy z Jasonem Stathamem - najlepsze produkcje z udziałem aktora
 5. Anders Holm opowiada o wcielaniu się w postać Johna Goodmana w Monarch: Dziedzictwo potworów
Autor Kornel Lis
Kornel Lis

Jestem aktorem teatralnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w analizie i interpretacji dramatów oraz ról teatralnych. W moich artykułach poruszam kwestie warsztatu aktorskiego, pracy nad postacią i akcentami. Dbam o rzetelność przekazywanych treści.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły