News

Quentin Tarantino chce Toma Cruise'a. Plotka o nowym filmie reżysera.

Autor Kornel Lis
Kornel Lis10.02.20244 min.
Quentin Tarantino chce Toma Cruise'a. Plotka o nowym filmie reżysera.

Quentin Tarantino chce obsadzić Toma Cruise'a w swoim nowym filmie The Movie Critic. Pojawiły się plotki, że słynny aktor miałby zagrać cameo lub niewielką rolę w produkcji. Trwają rozmowy, by dopasować terminarz Cruise'a po zdjęciach do Mission: Impossible 8. Na razie to jednak tylko nieoficjalne doniesienia. Nie ma pewności, czy dojdzie do współpracy.

The Movie Critic będzie opowieścią osadzoną w 70. latach w Kalifornii. Głównym bohaterem ma być cyniczny krytyk filmowy. Tarantino zdradził, że inspiracją jest prawdziwa postać, ale nie Pauline Kael. Wiadomo też, że w obsadzie znajdzie się Brad Pitt. Film ma być ostatnim w karierze reżysera, ale na razie nie ma daty premiery ani dystrybutora.

Quentin Tarantino chce obsadzić Toma Cruise'a

Pojawiły się plotki, że Quentin Tarantino prowadzi rozmowy z Tomem Cruise'em w sprawie obsadzenia go w swoim nowym filmie The Movie Critic. Reżyser ponoć chciałby, aby gwiazdor zagrał cameo lub niewielką rolę. Trwają starania, by dopasować terminarz Cruise'a, który najpierw ma dokończyć zdjęcia do kontynuacji serii Mission: Impossible.

Na razie są to jedynie nieoficjalne doniesienia i nic nie jest przesądzone. Ale jeśli dojdzie do współpracy, będzie to spore zaskoczenie i na pewno zainteresuje wielu fanów obu artystów.

Fabuła filmu The Movie Critic

Akcja filmu The Movie Critic będzie rozgrywać się w Kalifornii w latach 70. Głównym bohaterem jest cyniczny krytyk filmowy, w którego wcieli się jeszcze nieznany aktor. Tarantino zdradził, że inspiracją była prawdziwa osoba, która pracowała w branży.

Film opowie o kulisach powstawania hollywoodzkich produkcji, a także o tym, jak krytycy filmowi oceniają nowe dzieła. Można więc spodziewać się ciekawego, momentami satyrycznego spojrzenia na fabrykę snów.

Brad Pitt również w obsadzie

Wiadomo już, że w filmie The Movie Critic wystąpi Brad Pitt. Aktor wielokrotnie grał u Tarantino, m.in. w nominowanych do Oscara produkcjach Pewnego razu... w Hollywood oraz Bękarty wojny. Nie podano jednak, w kogo dokładnie wcieli się hollywoodzki gwiazdor.

Można się spodziewać, że będzie to jedna z kluczowych ról. Być może Pitt zagra reżysera albo producenta filmowego, który będzie miał styczność z tytułowym krytykiem. Obaj artyści świetnie ze sobą współpracują, więc z pewnością wyczekujemy efektów ich kolejnej kolaboracji.

Czytaj więcej: Pan i Pani Smith - Donald Glover poprosił Brada Pitta o radę. Świetnie sobie poradzisz, dzieciaku

Ostatni film w dorobku Tarantino?

The Movie Critic ma być ostatnim filmem w bogatej karierze Quentina Tarantino. Reżyser od dawna zapowiadał, że zakończy pracę po 10 produkcjach. Jego debiut - Wściekłe psy - miał premierę w 1992 roku. Od tego czasu stworzył takie hity jak Pulp Fiction, Kill Bill, Django oraz wspomniane już Bękarty wojny.

My plan is to make 10 motion pictures, and then, boom, that’s it, done, the filmography is complete

Czy Tarantino dotrzyma słowa i faktycznie The Movie Critic będzie jego filmowym pożegnaniem? Wielu fanów liczy, że uda się go jeszcze przekonać do realizacji kolejnych projektów. Ale na razie reżyser konsekwentnie trzyma się swojego planu.

Brak daty premiery i dystrybutora

Quentin Tarantino chce Toma Cruise'a. Plotka o nowym filmie reżysera.

Niestety na obecnym etapie brak bliższych informacji, kiedy dokładnie The Movie Critic trafi do kin. Film nie ma jeszcze ustalonego terminu premiery ani oficjalnego dystrybutora. Zdjęcia wciąż się nie rozpoczęły, więc na seans przyjdzie nam zapewne poczekać co najmniej do 2024 roku.

Reżyseria Quentin Tarantino
Gatunek Dramat/komedia
Data premiery Nieustalona

Miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy więcej szczegółów na temat tej intrygującej produkcji. Na pewno jest na co czekać - zwłaszcza jeśli potwierdzą się doniesienia o angażu Toma Cruise'a. To mogłaby być jedna z najgłośniejszych premier nadchodzących lat.

Podsumowanie

W artykule omówiono plotki na temat angażu Toma Cruise'a przez Quentina Tarantino do swojego nowego filmu The Movie Critic. Reżyser prowadził rozmowy, aby obsadzić popularnego aktora w cameo lub niewielkiej roli. Doniesienia wzbudziły zainteresowanie wśród fanów obu artystów.

Przedstawiono także fabułę produkcji osadzonej w latach 70. oraz potwierdzono udział Brada Pitta. Padły też spekulacje, czy The Movie Critic będzie ostatnim filmem Tarantino. Niestety wciąż nie ma daty premiery ani oficjalnego dystrybutora obrazu.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Intymne wspomnienia franciszka pieczki. fragmenty książki o legendzie kina.
  2. Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Kornel Lis
Kornel Lis

Jestem aktorem teatralnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w analizie i interpretacji dramatów oraz ról teatralnych. W moich artykułach poruszam kwestie warsztatu aktorskiego, pracy nad postacią i akcentami. Dbam o rzetelność przekazywanych treści.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły