News

Reboot serialu Buffy: Postrach wampirów w planach! Dolly Parton potwierdza

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak26.01.20245 min.
Reboot serialu Buffy: Postrach wampirów w planach! Dolly Parton potwierdza

Reboot serialu Buffy: Postrach wampirów w planach! Dolly Parton potwierdza. Minęło już ponad 20 lat od premiery kultowego serialu Buffy: Postrach wampirów, który doczekał się rzeszy fanów na całym świecie. Teraz pojawiły się ekscytujące wieści, że trwają prace nad jego rebootem. Potwierdziła to sama producentka oryginalnego serialu, Dolly Parton. Czy powstanie nowa wersja przygód Buffy? Jakie szczegóły na temat fabuły i obsady zdradziła Parton? Zapraszam do lektury artykułu, w którym znajdziecie najświeższe informacje na temat planowanego rebootu kultowego Buffy.

Dolly Parton potwierdza plany rebootu Buffy

Minęło już ponad 20 lat od premiery kultowego serialu "Buffy: Postrach wampirów", który z miejsca zdobył rzesze fanów na całym świecie. Teraz fani mogą mieć powody do radości, bo pojawiły się ekscytujące informacje o planowanym reboocie produkcji. Potwierdziła to sama Dolly Parton, producentka oryginalnego serialu.

Parton była koproducentką wszystkich 7 sezonów serialu "Buffy: Postrach wampirów", a także spin-offu "Angel". W rozmowie z Business Insider producentka potwierdziła, że trwają intensywne prace nad powstaniem rebootu kultowej produkcji. Nie zdradziła jednak, kto dokładnie odpowiada za ten projekt i kiedy możemy spodziewać się efektów pracy.

Parton stwierdziła: "Wciąż nad tym pracują. Myślą nad przywróceniem i przerobieniem tego serialu". Wypowiedź producentki daje nadzieję, że faktycznie powstanie nowa odsłona przygód Buffy - tym razem w odświeżonej, bardziej współczesnej formie.

Kto mógłby wcielić się w nową Buffy?

Na razie szczegóły fabuły i obsady rebootu owiane są tajemnicą. Jednak fani już teraz zastanawiają się, kto mógłby wcielić się w tytułową rolę wampirzycy Buffy Summers. Do tej pory kojarzona była głównie z Sarah Michelle Gellar, która grała Buffy we wszystkich 7 sezonach oryginalnego serialu.

Gellar na zawsze zapisała się w pamięci widzów jako Buffy i trudno będzie znaleźć aktorkę, która w równie ikoniczny sposób odda charakter tej postaci. Jednak fani typują już potencjalne kandydatki. Wśród nich wymienia się m.in. Millie Bobby Brown ("Stranger Things"), Zendayę ("Euforia") czy Rowan Blanchard ("Dziewczyny z papieru").

Fabuła i gdzie obejrzeć oryginalną Buffy

Przy okazji informacji o reboocie, warto przypomnieć fabułę oryginalnego serialu "Buffy: Postrach wampirów" i gdzie można go obejrzeć online.

Serial opowiadał o losach tytułowej bohaterki - nastoletniej dziewczyny Buffy Summers, która przeprowadza się do Sunnydale i dowiaduje się, że jej przeznaczeniem jest walka ze złem, a w szczególności z wampirami. Pomagają jej w tym przyjaciele - Willow, Xander i Giles. Razem stawiają czoła siłom ciemności.

We wszystkich 7 sezonach serialu w rolę Buffy wcielała się Sarah Michelle Gellar. Produkcja zdobyła status kultowej i do dziś ma rzesze oddanych fanów. Osoby, które chciałyby nadrobić seanse przed premierą rebootu, mogą to zrobić na platformie Disney+. Tam dostępne są wszystkie sezony "Buffy: Postrach wampirów".

Czytaj więcej: Nick frost w aktorskiej roli w filmie jak wytresować smoka - informacje o obsadzie

Ostrzeżenie gwiazdy Buffy przed castingami AI

Ostatnio Sarah Michelle Gellar, odtwórczyni roli Buffy, ostrzegła aktorów przed zagrożeniem ze strony sztucznej inteligencji, która coraz częściej wykorzystywana jest przy castingach.

Nie możemy pozwolić, by to technologia decydowała o tym, kto jest wart obsadzenia. Aktorzy muszą mieć swobodę wyrażania siebie i brania udziału w castingach bez lęku, że zostaną zastąpieni przez sztuczną inteligencję.

Gwiazda zwróciła uwagę, że coraz popularniejsze stają się tzw. "castingi AI", podczas których rolę aktora może zagrać wygenerowana komputerowo postać. Według Gellar to zagraża aktorom i ich prawu do pracy.

Aktor Buffy zabiłby swoją postać

Reboot serialu Buffy: Postrach wampirów w planach! Dolly Parton potwierdza

James Marsters, który wcielał się w postać Spike'a w serialu "Buffy: Postrach wampirów", wyznał ostatnio, że gdyby mógł, to zabiłby swoją postać.

Aktor przyznał, że scenarzyści nie mieli początkowo żadnego konkretnego planu co do roli Spike'a i jego losów. Wielokrotnie sugerowali, że postać ta zostanie zabita. Marsters twierdzi, że sam z chęcią by pozbawił życia Spike'a, gdyż uważał go za irytującego.

Ostatecznie scenarzyści zdecydowali inaczej i rola Spike'a została rozwinięta. Ku zaskoczeniu samego aktora, Spike okazał się jedną z najpopularniejszych postaci w serialu. Dziś Marsters jest wdzięczny, że scenarzyści dali mu szansę i nie pozwolili zmarnować tej roli.

Podsumowanie

W powyższym artykule dowiedzieliśmy się o ekscytujących planach stworzenia rebootu kultowego serialu "Buffy: Postrach wampirów". Informację tę potwierdziła sama producentka oryginału, Dolly Parton. Choć na razie szczegóły fabuły i obsady rebootu nie są znane, to samo potwierdzenie, że projekt jest w toku, daje nadzieję fanom na powrót ich ulubionej bohaterki.

Przypomniano również genezę oryginalnego serialu, fabułę i miejsce, gdzie można go obejrzeć przed premierą nowej wersji. Poruszono też kwestię zagrożenia ze strony sztucznej inteligencji, przed którą ostrzegła odtwórczyni głównej roli. Wreszcie ciekawostką jest wyznanie aktora grającego Spike'a, że chciałby zabić własną postać.

Podsumowując, artykuł dostarcza fanom świetnych wieści o planowanym reboocie ich ukochanego serialu. Przy okazji można sobie przypomnieć i poznać różne fakty na temat oryginału. Na pewno warto śledzić na bieżąco wszelkie nowe informacje związane z powstaniem rebootu!

Mam nadzieję, że streszczenie artykułu pozwoliło zapoznać się z najważniejszymi informacjami w zwięzły sposób. Zachęcam do przeczytania pełnej wersji - dla prawdziwych fanów Buffy na pewno będzie to fascynująca lektura.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Film o Ellu Muerto - najnowsze szczegóły o obsadzie filmu o Wróżze Spider-Mana. Kto został wybrany do tej roli?
  2. Nowa data premiery Godzilla i Kong: Nowe imperium, Mickey 17 wypada z kalendarza
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Filmy z Jasonem Stathamem - najlepsze produkcje z udziałem aktora
  5. Anders Holm opowiada o wcielaniu się w postać Johna Goodmana w Monarch: Dziedzictwo potworów
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Aquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office
NewsAquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office

Aquaman i Zaginione Królestwo nadal dobrze radzi sobie w kinach. Z najnowszych danych box office wynika, że film może przynieść niewielki zysk dla Warner Bros., mimo początkowych obaw o straty. Sprawdź aktualne wyniki wpływów i porównaj z poprzednią częścią z 2018 roku.