News

Redfall otrzymuje niespodziankę! To musi być tryb offline

Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska20.05.20243 min.
Redfall otrzymuje niespodziankę! To musi być tryb offline

Niespodzianki zdarzają się! Fani Redfall mogą cieszyć się z dobrej wiadomości. Twórcy poinformowali, że gra otrzyma jeszcze jedną aktualizację, która wprowadzi długo wyczekiwany tryb offline. To ogromna niespodzianka, zwłaszcza po niedawnych doniesieniach o zamknięciu studia deweloperskiego odpowiedzialnego za ten tytuł.

Microsoft zamyka studio Arkane Austin - twórców Redfall

Oto zaskakująca wiadomość dla fanów Redfall! Na początku maja Microsoft ogłosił, że zamknie kilka zespołów deweloperskich należących do Bethesdy, w tym Arkane Austin - twórców najnowszej gry z serii Redfall. Decyzja ta wzbudziła obawy wśród graczy, że może to oznaczać koniec wsparcia dla tej niedawno wydanej produkcji.

Arkane Austin to studio odpowiedzialne za stworzenie Redfall, hitowego shootera kooperacyjnego osadzonego w świecie opanowanym przez wampiry. Gra zadebiutowała na rynku w maju 2023 roku i szybko zyskała uznanie graczy dzięki swojej unikalnej atmosferze i współpracy. Niestety, wieści o zamknięciu studia sprowadziły na nią cień niepewności.

Fani Redfall mogli obawiać się, że brak wsparcia ze strony Arkane Austin doprowadzi do przedwczesnego porzucenia gry przez wydawcę. Szczęśliwie okazało się, że ich obawy były przedwczesne, a Microsoft ma inne plany dotyczące Redfall.

Redfall otrzyma pożegnalną aktualizację z trybem offline

Pomimo zamknięcia studia Arkane Austin, gracze Redfall mogą odetchnąć z ulgą. Microsoft ogłosił, że gra otrzyma jeszcze jedną dużą aktualizację, która wprowadzi długo oczekiwany tryb offline, a także szereg innych zmian i ulepszeń.

Dodanie trybu offline to z pewnością jedna z najbardziej pożądanych funkcji przez społeczność Redfall. W chwili premiery gra wymagała stałego połączenia z internetem, co utrudniało lub wręcz uniemożliwiało grę osobom z niestabilnym lub słabym dostępem do sieci. Tryb offline pozwoli na swobodne granie w pojedynkę, bez konieczności łączenia się z serwerami.

Poza trybem offline, aktualizacja ma wprowadzić również możliwość pauzowania rozgrywki podczas gry solo. To z pewnością ucieszy wielu graczy, którzy narzekali na brak tej funkcji. Możemy spodziewać się także innych poprawek i ulepszeń, choć dokładne patch notes nie zostały jeszcze ujawnione.

  • Tryb offline
  • Możliwość pauzowania w trybie solo
  • Inne zmiany i ulepszenia

Chociaż zamknięcie Arkane Austin było rozczarowujące, to pożegnalna aktualizacja Redfall z pewnością pomoże zachować grę w dobrej kondycji przez dłuższy czas.

Czytaj więcej: Premiera filmu Ferrari w polskich kinach - co warto wiedzieć

Microsoft pracuje nad patchem, aby umożliwić grę w Redfall

Zdjęcie Redfall otrzymuje niespodziankę! To musi być tryb offline

Choć nie podano jeszcze daty premiery aktualizacji Redfall, Microsoft zapewnił, że informacje na ten temat pojawią się "wkrótce". Jest to dobra wiadomość dla fanów gry, którzy obawiali się, że jej los stanie pod znakiem zapytania po zamknięciu studia deweloperskiego.

Warto zauważyć, że Microsoft nie zrezygnował z Redfall, lecz zdecydował się na wprowadzenie istotnych zmian w postaci długo wyczekiwanego trybu offline i innych ulepszeń. To pokazuje, że wydawca dąży do zapewnienia graczom jak najlepszego doświadczenia, nawet po zakończeniu pierwotnego cyklu rozwoju gry.

Gracze z niecierpliwością czekają na nowe wieści od Microsoftu dotyczące daty wydania aktualizacji i pełnej listy wprowadzonych zmian. W międzyczasie mogą cieszyć się perspektywą grania w Redfall w trybie offline, bez obaw o utratę dostępu do gry w przyszłości.

Chociaż decyzja o zamknięciu Arkane Austin była trudna, Microsoft pokazał, że nadal dba o swoich graczy i stara się zapewnić im jak najlepsze doświadczenie z grami, które stworzyli deweloperzy z tego studia.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Intymne wspomnienia franciszka pieczki. fragmenty książki o legendzie kina.
  2. Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska

Jestem doświadczoną aktorką dzielącą się swoją wiedzą na temat warsztatu aktorskiego. W moich artykułach poruszam kwestie interpretacji ról, pracy nad sobą. Moim celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności młodym adeptom aktorstwa.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły