News

Reżyser hitu z Chrisem Hemsworthem nakręci nowy film akcji

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska08.05.20243 min.
Reżyser hitu z Chrisem Hemsworthem nakręci nowy film akcji

Mamy dobre wieści dla fanów filmów akcji! Sam Hargrave, który wyreżyserował głośny hit Netfliksa "Tyler Rake" z Chrisem Hemsworthem w roli głównej, został zatrudniony przez studio Skydance, aby nakręcić nowy film pełen efektownych pościgów i wybuchów. Projekt nosi tytuł "Matchbox" i będzie oparty na popularnych zabawkach - małych metalowych modelach samochodów.

Matchbox: hit z Davidem Fennerem na podstawie popularnych zabawek

Kochasz nieprzewidywalne filmy akcji pełne imponujących pościgów i wybuchów? Jeśli tak, mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Studio Skydance właśnie ogłosiło, że zamierza przenieść na duży ekran kultowe zabawki Matchbox. Projekt ten powędruje w niezawodne ręce Davida Fennera, reżysera hitu platformy Netflix "Tyler Rake" z Chrisem Hemsworthem w roli głównej.

Nie ma jeszcze zbyt wielu szczegółów na temat fabuły, ale jedno jest pewne - możemy spodziewać się mnóstwa akcji. Hargrave ma ogromne doświadczenie w kręceniu scen pościgów i walk, co udowodnił w swoim poprzednim projekcie. Przypomnijmy, że zanim został reżyserem, przez lata pracował jako kaskader, a jego umiejętności zostały docenione na całym świecie.

Co ciekawe, inspiracją dla przyszłego hitu ma być popularna seria małych metalowych samochodów, która podbiła serca dzieci już kilka dekad temu. Producenci mają nadzieję, że nostalgiczny wydźwięk i dobrze znane wszystkim maluszki przykują uwagę nie tylko najmłodszych kinomanów, ale również tych starszych widzów, którzy dorastali, bawiąc się Matchboxami.

Doświadczeni scenarzyści dołączają do ekipy

Aby projekt miał wszelkie szanse na sukces, studia Skydance zatrudniły dwóch doświadczonych scenarzystów. Pierwszym jest David Coggeshall, który ma na swoim koncie horror "Sierota: Narodziny zła". Do współpracy zaproszono również Jonathana Troppera, twórcę seriali "Banshee" i "Wojownik". Taka obsada kreatywnych umysłów może tylko napawać optymizmem!

Producenci zatrudnili dwóch scenarzystów

Skydance postanowiło zadbać o to, aby scenariusz przyszłego hitu był porywający i wzbudzał prawdziwe emocje wśród widzów. W tym celu zatrudniono dwóch utalentowanych scenarzystów - Davida Coggeshalla i Jonathana Troppera. Obaj mają na swoim koncie wiele cenionych produkcji, więc z pewnością wniosą coś świeżego i wartościowego do projektu.

David Coggeshall znany jest przede wszystkim z horroru "Sierota: Narodziny zła". Twórca ten ma niesamowity talent do budowania napięcia i mrocznej atmosfery, co najpewniej zostanie wykorzystane również przy Matchboxie. Nie możemy jednak zapominać, że będzie to przede wszystkim film akcji, z wieloma efektownymi scenami pościgów i walk.

Z kolei Jonathan Tropper to wybitny twórca seriali, takich jak "Banshee" i "Wojownik". Jego produkcje cechują się świetnie wykreowanymi bohaterami i wciągającymi fabułami, które dopełnione atrakcyjną realizacją scenariusza sprawiają, że widzowie nie mogą się od nich oderwać. Wydaje się więc, że obaj panowie doskonale uzupełniają swoje talenty, przez co możemy liczyć na nieprzewidywalną, trzymającą w napięciu historię.

Ekscytujące jest również to, że Matchbox będzie pierwszym wspólnym projektem twórców. Ich niekonwencjonalne połączenie umiejętności może zrewolucjonizować sposób patrzenia na filmy akcji!

  • Doświadczeni scenarzyści dołączają do obsady
  • David Coggeshall znany z horroru "Sierota: Narodziny zła"
  • Jonathan Tropper twórca cenionych seriali "Banshee" i "Wojownik"

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Barbie, Ryan Gosling i America Ferrera reagują na brak nominacji dla Grety Gerwig i Margot Robbie
  2. Orville - czy nadchodzi 4. sezon? Seth MacFarlane rozwiewa wątpliwości
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Komedia Rodzina - Najlepsze Filmy Familijne Komedie
  5. Miliard dolarów na szali: dramatyczna walka w tle japońskiego Oppenheimera
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły