News

sasha calle zastąpi melissę benoist jako supergirl w nowym filmie jamesa gunna

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska10.12.20234 min.
sasha calle zastąpi melissę benoist jako supergirl w nowym filmie jamesa gunna

Sasha Calle zastąpi Melissę Benoist jako Supergirl w nowym filmie Jamesa Gunna - takie rewelacje pojawiły się ostatnio w mediach. Doniesienia wskazują, że reżyser poszukuje nowej aktorki do roli Supergirl, pomimo że Sasha Calle deklarowała chęć ponownego wcielenia się w tę postać.

Kluczowe wnioski:
  • James Gunn rzekomo nie chce powrotu Sashi Calle jako Supergirl i szuka nowej aktorki do roli.
  • Aktorka miałaby przypominać komiksowy pierwowzór Supergirl z komiksu Toma Kinga "Supergirl: Woman of Tomorrow".
  • Supergirl ma pojawić się już w filmie "Superman: Legacy" Jamesa Gunna przed solowym filmem o niej.
  • Nowa Supergirl ma być postacią "hardcorową", zupełnie inną niż ta, którą widzieliśmy do tej pory.
  • Sasha Calle zadebiutowała jako Supergirl w filmie "Flash" i deklarowała chęć dalszego grania tej roli.

Sasha Calle jako nowa Supergirl

Pojawiły się zaskakujące doniesienia, że Sasha Calle może zostać zastąpiona w roli Supergirl przez nową aktorkę w nadchodzących produkcjach DC. Plotki te rozpowszechnił Daniel Richtman, który często dobrze orientuje się w planach hollywoodzkich twórców.

Sasha Calle zadebiutowała jako Supergirl w zeszłorocznym filmie „Flash”, gdzie spotkała się z Batmanem granego przez Michaela Keatona. Aktorka wyrażała później chęć dalszego wcielania się w tę rolę, jednak według plotek James Gunn ma poszukiwać nowej odtwórczyni tej postaci.

Dlaczego zmiana aktorki?

Gunn planuje radykalnie zmienić wizerunek Supergirl, bazując go na komiksie „Supergirl: Woman of Tomorrow” Toma Kinga. Ma to być „hardcorowa” wersja tej bohaterki, diametralnie różna od tej pogodnej Supergirl, którą oglądaliśmy do tej pory.

By oddać ten mroczny klimat, reżyser poszukuje aktorki bardziej przypominającej komiksowy pierwowzór. Stąd potencjalna zmiana obsady.

Supergirl w filmie „Superman: Legacy”

Choć Supergirl dostanie solowy film „Woman of Tomorrow” w pierwszej fazie DCU, to zobaczymy ją już wcześniej – bo w produkcji „Superman: Legacy” samego Jamesa Gunna. Supergirl ma tam być jedną z głównych bohaterek, obok Supermana granego przez Jamesa Gunna.

Film „Superman: Legacy” ma wejść na ekrany latem 2025 roku jako trzecia część trylogii o Supermanie z Henrym Cavillem. Gunn postanowił wpleść w tę historię wątek Supergirl, tworząc znacznie mroczniejszą i surowszą wersję postaci, niż ta pogodna dziewczyna z serialu CW.

Stąd potrzeba radykalnej zmiany aktorki, by lepiej oddać nowy charakter bohaterki. Zobaczymy więc zapewne całkiem inną Supergirl, zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i osobowość.

Kim jest nowa Supergirl?

Na razie nie wiadomo nic na temat potencjalnych kandydatek do roli. Gunn trzyma karty blisko siebie. Być może postawi na mniej znaną aktorkę, która lepiej wcieli się w mroczną wizję Supergirl z komiksu Kinga.

Fani na pewno z niecierpliwością wyczekują ogłoszenia obsady i zobaczenia nowej odsłony tej kultowej superbohaterki.

Czytaj więcej: Tajemnice nowej edycji Beyond Good & Evil: Zaskakujące zmiany i nowości na screenach

Film „Supergirl: Woman of Tomorrow”

Co więcej, oprócz występu w „Superman: Legacy”, Supergirl dostanie też solowy film „Woman of Tomorrow”, którego akcja będzie opierać się właśnie na komiksie Kinga. Gunn zapowiedział, że będzie to samodzielna historia, pokazująca diametralnie inną wersję Supergirl.

Zobaczymy znaczące różnice dzielące Supermana, wysłanego na Ziemię i dorastającego w kochającej rodzinie oraz Supergirl, wychowaną w spartańskich warunkach, obserwującą, jak jej najdrożsi giną w koszmarnych okolicznościach.

Wszystko wskazuje zatem na to, że czeka nas jazda bez trzymanki z nową, odważną interpretacją kultowej superbohaterki od Jamesa Gunna.

Podsumowanie

sasha calle zastąpi melissę benoist jako supergirl w nowym filmie jamesa gunna

W moim artykule omówiłem zaskakujące rewelacje na temat potencjalnej zmiany obsady w roli Supergirl. Przedstawiłem plotki mówiące o tym, że James Gunn poszukuje nowej aktorki do tej roli, pomimo że Sasha Calle deklarowała chęć dalszego grania Supergirl po filmie "Flash".

Wyjaśniłem, że powodem poszukiwania nowej odtwórczyni ma być plan Gunna radykalnej zmiany charakteru i wyglądu Supergirl na podstawie mrocznego komiksu "Supergirl: Woman of Tomorrow". Stąd potrzeba aktorki, która lepiej wcieli się w tę wizję.

Napisałem również, że Supergirl pojawi się już w nadchodzącym filmie "Superman: Legacy" Jamesa Gunna obok Henry'ego Cavilla. Ma być jedną z głównych bohaterek. Film ten ma wejść na ekrany latem 2025 roku.

Na koniec wspomniałem o planowanym solowym filmie "Supergirl: Woman of Tomorrow", który ma opierać się właśnie na tym przełomowym komiksie Toma Kinga i pokazującym zupełnie nową interpretację tej kultowej superbohaterki.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Wiemy kto wyreżyseruje remake Na rauszu
  2. Nowa data premiery Godzilla i Kong: Nowe imperium, Mickey 17 wypada z kalendarza
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Filmy z Jasonem Stathamem - najlepsze produkcje z udziałem aktora
  5. Anders Holm opowiada o wcielaniu się w postać Johna Goodmana w Monarch: Dziedzictwo potworów
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły