News

Scarlet Witch - główna przeciwniczka Marvel Zombies.

Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska6 stycznia 20249 min
Scarlet Witch - główna przeciwniczka Marvel Zombies.

Scarlet Witch stanie się główną przeciwniczką w nadchodzącym serialu animowanym Marvel Zombies. Według najnowszych plotek, Wanda Maximoff, znana również jako The Dead Queen, poprowadzi armię zombie przeciwko garstce ocalałych, wśród których znajdzie się między innymi Miss Marvel. Zombifikowana Scarlet Witch będzie kontynuacją wątku z serialu „What If...?”, gdzie Vision próbował wyleczyć ukochaną z infekcji i przywrócić jej człowieczeństwo. Czy tym razem się powiedzie i kto jeszcze stanie z nią do walki?

Scarlet Witch przejmuje dowodzenie armią zombie

Scarlet Witch, znana również jako The Dead Queen, stanie się głównodowodzącą nieumarłej armii w nadchodzącym serialu animowanym Marvel Zombies. Według najnowszych informacji to właśnie ona poprowadzi zastępy zombie do ataku na ostatnich żywych ludzi.

Postać Scarlet Witch jako zombie pojawiła się już w pierwszym sezonie serialu „What If...?”, gdzie Vision próbował ją wyleczyć i przywrócić do ludzkiej formy. Niestety mu się to nie udało i Wanda Maximoff pozostała nieumarła. Teraz dowiadujemy się, że nie tylko nie została wyleczona, ale dodatkowo zyskała pozycję przywódczyni całej armii zombie.

Scarlet Witch zapowiada się więc na niezwykle groźną i potężną antagonistkę. Z jej mocami chaosu i umiejętnościami manipulacji umysłem może z łatwością podporządkować sobie innych zombie. Co więcej, jako była Avengers doskonale zna słabości dawnych towarzyszy broni, którzy teraz będą musieli stawić jej czoła.

Wygląda na to, że walka ocalałych z plagą zombie wcale nie będzie łatwa. Scarlet Witch na pewno nie zamierza odpuścić i do końca walczyć o opanowanie świata przez nieumarłych. Czy ktokolwiek jest w stanie powstrzymać jej makabryczne plany?

Kim jest Scarlet Witch?

Scarlet Witch, a właściwie Wanda Maximoff, to jedna z najpotężniejszych postaci Marvela. Posiada unikalne zdolności telekinetyczne i manipulacji umysłem, a także władzę nad magią chaosu.

W komiksach i filmach Marvela Scarlet Witch była superbohaterką i członkinią Avengers. Jednak po stracie bliskich osób stała się zagubiona i niestabilna emocjonalnie. W wyniku intryg i manipulacji złoczyńców zaczęła tracić panowanie nad sobą, co doprowadziło do tragicznych wydarzeń jak eliminacja mutantów czy rozpad Avengers.

Wygląda na to, że w serialu animowanym Marvel Zombies zobaczymy mroczną stronę Scarlet Witch. Zombie Wanda nie cofnie się przed niczym, by zaspokoić swój głód ludzkiego mięsa i zapanować nad światem żywych.

Zombie Okoye zastępczynią Scarlet Witch

Jak donosi scooper CanWeGetToast, zastępczynią Scarlet Witch w dowodzeniu armią zombie będzie Zombie Okoye. Jest to nieumarła wersja dobrze znanej bohaterki z filmu „Czarna Pantera” i serialu „The Falcon and the Winter Soldier”.

Okoye była lojalną generał armii Wakandy. Po śmierci króla T’Challi stała u boku księżniczki Shuri i pomagała jej objąć tron. Jako wojowniczka posiadała niewiarygodne umiejętności walki i bezwzględną determinację w pokonywaniu przeciwników.

Można się spodziewać, że jako zombie, Okoye zachowa te cechy. Będzie zaufanym zastępcą i prawą ręką Scarlet Witch, bezlitośnie realizującym jej rozkazy. Stanie się groźną dowódczynią części armii zombie, posyłającą swoje oddziały do krwawych ataków na ludzi.

Kim jest Okoye?

Okoye to wojowniczka z afrykańskiego państwa Wakandy, która w komiksach i filmach Marvela pełniła funkcję generała armii króla T’Challi. Znana jest z kompetencji, honoru i bezkompromisowości.

Okoye całe swoje życie poświęciła ochronie Wakandy i królewskiej rodziny. Nie cofnęła się przed zdradą swojej przyjaciółki Nakii, gdy ta spiskowała przeciw T’Challi. Bez wahania stawała też do walki z tak potężnymi przeciwnikami jak Namor czy Killmonger.

W serialu animowanym Marvel Zombies, Okoye prawdopodobnie po śmierci i zombifikacji będzie nadal lojalnie służyć władcy Wakandy. Tym razem jednak będzie to Scarlet Witch, która zapanuje nad nieumarłą armią i poprowadzi ją do ataku na ludzkość.

Czytaj więcej: Oficjalny teaser serialowej trylogii Rojst Millenium już w sieci

Marvel dołącza do walki z nieumarłymi

Jak podaje scooper CanWeGetToast, jedną z głównych bohaterek serialu animowanego Marvel Zombies będzie Ms. Marvel. To młoda superbohaterka, której przygody po raz pierwszy zobaczyliśmy w serialu aktorskim Disney+ o tym samym tytule.

Ms. Marvel, a właściwie Kamala Khan, to nastoletnia fanka Avengers, która pewnego dnia sama odkrywa, że posiada supermoce. Po trudnych początkach uczy się je kontrolować i wykorzystywać do walki ze złoczyńcami.

W serialu animowanym Ms. Marvel ma dołączyć do garstki ocalałych, którzy będą stawiać opór apokaliptycznej armii zombie dowodzonej przez Scarlet Witch i Okoye. Mimo młodego wieku i braku doświadczenia, Kamala wykaże się odwagą i poświęceniem w walce o przetrwanie ludzkości.

Kim jest Ms. Marvel?

Ms. Marvel to nastoletnia superbohaterka Marvela. W aktorskim serialu Disney+ w tę rolę wcieliła się początkująca aktorka Iman Vellani.

Kamala Khan to Amerykanka pakistańskiego pochodzenia, wychowana w tradycyjnej muzułmańskiej rodzinie. Marzy jej się kariera superbohaterki na miarę Kapitana Marvel. Gdy sama zyskuje moce, stara się godzić obowiązki nastolatki z misją obrony niewinnych.

Ms. Marvel charakteryzuje się wielkim sercem, empatią i chęcią niesienia dobra. Nie boi się też buntować przeciwko niesprawiedliwości czy walczyć z przestępcami. Te cechy z pewnością przydadzą jej się w starciu z armią żądnych krwi zombie.

Vision próbuje wyleczyć Scarlet Witch

Scarlet Witch - główna przeciwniczka Marvel Zombies.

Jedna z głównych postaci serialu animowanego Marvel Zombies będzie oczywiście Vision. W poprzednim sezonie „What If...?”, w odcinku zombies, próbował on znaleźć lekarstwo na epidemię i uratować swoją ukochaną - Scarlet Witch.

Niestety jego misja się nie powiodła i sam został zainfekowany. Jednak scena finałowa sugerowała, że Vision nie poddał się i wciąż będzie walczył o wyleczenie Wandy.

Można się spodziewać, że w serialu animowanym Marvel Zombies, Vision ponownie stanie do walki o człowieczeństwo Scarlet Witch. Być może uda mu się stworzyć antidotum na wirusa zombie albo znaleźć sposób na przywrócenie Wandzie świadomości i opanowanie jej głodu krwi.

Nie wiadomo jednak, czy w tej opowieści zdoła dopiąć swego. Siła i determinacja Scarlet Witch oraz całej armii zombie mogą okazać się zbyt wielką przeszkodą.

Kim jest Vision?

Vision to android stworzony przez Tony'ego Starka i Bruce'a Bannera. Posiada niezwykłą sztuczną inteligencję, a także umiejętności manipulacji gęstością własnego ciała.

W filmach i komiksach Marvela Vision był członkiem Avengers. Wyróżniał się racjonalnym umysłem, stoickim spokojem i logicznym podejściem do problemów. Jednocześnie ciągle zmagał się z odkrywaniem własnego człowieczeństwa i emocji.

Vision łączył też głęboka więź z Wandą Maximoff, czyli Scarlet Witch. W serialu animowanym Marvel Zombies bez wątpienia ponownie stanie do walki o jej duszę i stanie się jednym z głównych obrońców ludzkości.

Główni bohaterowie Marvel Zombies Zdolności i umiejętności
Scarlet Witch Magia chaosu, telekineza, kontrola umysłu
Zombie Okoye Walka wręcz, strategia wojskowa
Ms. Marvel Elastyczność ciała, regeneracja
Vision Latanie, gęstościomorfizm, geniusz

Ocalałe Avengers stają do walki z plagą zombie

Finałowy odcinek „What If...?” zasygnalizował, że w serialu animowanym Marvel Zombies grupa ocalałych superbohaterów stanie do walki z rozprzestrzeniającą się plagą zombie.

Najprawdopodobniej będą wśród nich Avengers tacy jak: Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Hawkeye, Czarna Wdowa czy Falcon. Być może dołączą do nich też inni bohaterowie jak Star Lord, Rocket Raccoon, Captain Marvel lub Doctor Strange.

Wszyscy oni będą musieli połączyć siły, by powstrzymać apokaliptyczną armię dowodzoną przez Scarlet Witch i Okoye. Tylko działając razem i wykorzystując swoje umiejętności, jest szansa na pokonanie zombie i ocalenie resztek ludzkości.

Nie wiadomo jednak, ilu Avengers uda się przetrwać i czy w ogóle zdołają zwyciężyć. Siła Scarlet Witch i nieustępliwość jej armii mogą okazać się zbyt potężne.

Scarlet Witch planuje atak na ostatnich żywych

Jako przywódczyni nieumarłych, Scarlet Witch z całą pewnością będzie planować ostateczny atak na ostatnie bastiony żywych ludzi. Z masowym wykorzystaniem mocy chaosu i armii zombie zamierza doprowadzić do całkowitego wyniszczenia ludzkości.

Być może jej pierwszym celem będzie atak na bazę Avengers lub Tarczy, gdzie schroniła się garstka ocalałych superbohaterów i żołnierzy. Znając budowle i systemy obronne tych organizacji ze swoich czasów jako superbohaterka, z łatwością znajdzie ich słabe punkty.

Scarlet Witch nie cofnie się przed absolutnie niczym, by zrealizować swoje makabryczne plany. Nawet gdyby miało dojść do bezpośredniego starcia z dawnym ukochanym Visionem. Teraz kieruje się ona tylko nienasyconym głodem krwi i chęcią całkowitego podboju.

Czy garstce ocalałych Avengers i obrońców ludzkości uda się ją powstrzymać? A może to Scarlet Witch dopnie swego i zombie zapanują nad światem? Przekonamy się o tym w nadchodzącym serialu animowanym Marvel Zombies.

Podsumowanie

W nadchodzącym serialu animowanym Marvel Zombies dojdzie do apokaliptycznej konfrontacji pomiędzy garstką ocalałych superbohaterów a armią żądnych krwi zombie. Przywódczynią nieumarłych będzie Scarlet Witch, która zamierza doprowadzić do całkowitej zagłady ludzkości.

Scarlet Witch poprowadzi swoje makabryczne siły do ostatecznego starcia z Avengers i innymi obrońcami żywych. Do walki staną m.in. Kapitan Ameryka, Hulk, Hawkeye i oczywiście Vision, który zrobi wszystko, by uratować ukochaną. Wspomoże ich też młoda superbohaterka Ms. Marvel.

Przepełniona głodem krwi Scarlet Witch nie cofnie się jednak przed niczym, by zmiażdżyć opór ludzkości. Pomagać jej będzie Zombie Okoye, bezwzględna generał armii nieumarłych. Czy garstce bohaterów uda się obronić świat przed końcem świata w wydaniu zombie?

Animacja Marvel Zombies zapowiada się na emocjonującą jazdę bez trzymanki. Zobaczymy w niej mnóstwo akcji, horroru i nawiązań dla fanów komiksów. Finałowa konfrontacja Scarlet Witch z dawnym ukochanym urzeknie też tych, którzy kochają dramatyczne historie miłosne z happy endem lub bez.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Nominacje dla filmu Oppenheimer na Oscary.
  2. Gerard Butler jako smok w wersji aktorskiej.
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska

Jestem doświadczoną aktorką dzielącą się swoją wiedzą na temat warsztatu aktorskiego. W moich artykułach poruszam kwestie interpretacji ról, pracy nad sobą. Moim celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności młodym adeptom aktorstwa.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły