News

Seks w Wielkim Mieście: nieoczekiwany zwrot akcji w nowym reality show randkowym

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak30.11.20237 min.
Seks w Wielkim Mieście: nieoczekiwany zwrot akcji w nowym reality show randkowym

Seks w Wielkim Mieście doczeka się nieoczekiwanego zwrotu akcji w nowym reality show randkowym. Cztery przyjaciółki po pięćdziesiątce postanawiają porzucić miejskie życie i przenieść się na prowincję w poszukiwaniu miłości.

Kluczowe wnioski:
 • Bohaterki to cztery singielki po 50-tce zainspirowane serialem "Seks w wielkim mieście".
 • Kobiety przeprowadzają się na wieś do luksusowego zamku w poszukiwaniu nowych partnerów życiowych.
 • W każdym odcinku panie będą umawiać się z inną grupą samotnych mężczyzn.
 • Show sprawdzi, czy dojrzałe singielki z powodzeniem odnajdą miłość poza miejskim zgiełkiem.
 • Widzowie przekonają się, czy uczestniczkom uda się sprowadzić seks z powrotem do miasta.

W nowym reality show randkowym

Już wkrótce na antenie pojawi się zupełnie nowy program randkowy. Tym razem twórcy postanowili zabrać uczestników z miejskiego zgiełku i umieścić ich w malowniczej scenerii polskiej wsi. Co więcej, wbrew pozorom to właśnie prowincja ma być idealnym miejscem do znalezienia miłości.

W show wezmą udział cztery przyjaciółki po pięćdziesiątce, zmęczone dotychczasowym single life. Produkcją odpowiadają twórcy kultowego serialu "Seks w wielkim mieście", więc możemy spodziewać się wielu nawiązań i podobnych motywów. Tym razem jednak fabuła osadzona będzie z dala od miejskiego zgiełku.

Ucieczka ze stresu miasta

Jak donoszą twórcy, panie dobrowolnie zrezygnują z życia w mieście, by w spokojniejszym otoczeniu poszukać swojej drugiej połówki. Wyprowadzą się do luksusowego zamku położonego z dala od cywilizacji. W tak uroczym otoczeniu z pewnością łatwiej będzie się zakochać.

Co więcej, wielkomiejski pośpiech i codzienny stres nie sprzyjają budowaniu głębszych relacji. Być może to właśnie prowincjonalny spokój pozwoli bohaterkom otworzyć się na nową miłość i stworzyć trwały związek.

Przyjaciółki po 50-tce szukają miłości

Głównymi bohaterkami show będą cztery dojrzałe, atrakcyjne kobiety, zmęczone życiem w pojedynkę. Pomimo wcześniejszych nieudanych związków i rozczarowań, wciąż wierzą w miłość i nie tracą nadziei na spełnienie swoich marzeń.

Nigdy nie jest za późno na szczęście - przekonują.

Panie chcą udowodnić, że wiek to tylko liczba i nawet po 50-tce można znaleźć partnera na całe życie. W tym celu postanawiają całkowicie zmienić swoje życie i przeprowadzić się na prowincję.

W kontrolowanych warunkach show bez stresu i pośpiechu wielkiego miasta łatwiej skupić się na poznawaniu drugiej osoby i zbudowaniu głębokiej relacji - przekonują.

Poszukiwania w świeżym otoczeniu

Na panie w luksusowym zamku czekać będzie wielu kandydatów - zarówno młodszych, jak i w ich wieku. W każdym odcinku programu zaprezentowana zostanie nowa grupa samotnych mężczyzn chętnych do romansu. Uczestniczki będą więc miały okazję poznać naprawdę szeroki wachlarz facetów.

Twórcy zapewniają, że w doborze kandydatów postawili na różnorodność. Z pewnością każda z pań znajdzie wśród nich kogoś dla siebie. Pozostaje pytanie, czy w takich warunkach zakochają się na tyle mocno, by zmienić swoje życie?

Czytaj więcej: Christopher Nolan wyraża chęć stworzenia nowego filmu o Bondzie - dowiedz się więcej!

Show inspirowany "Seksem w wielkim mieście"

Producenci przyznają, że inspiracją dla nowego programu był kultowy serial "Seks w wielkim mieście". Podobnie jak tam, i tutaj fabuła skupia się na losach czterech przyjaciółek poszukujących swojej drugiej połówki. Tym razem jednak akcja osadzona jest poza miejską dżunglą.

Seks w wielkim mieście Nowy reality show
Cztery przyjaciółki Cztery przyjaciółki
Poszukiwanie miłości Poszukiwanie miłości
Fabuła osadzona w mieście Fabuła osadzona na prowincji

Pomysłodawczynią serialu była Candace Bushnell, która teraz osobiście zaangażowała się także w produkcję reality show. Możemy się więc spodziewać, że nowy program zachowa ducha oryginału i spodoba się fanom kultowej serii.

Czy odnajdą miłość na wsi?

Miejski pęd i codzienne obowiązki z pewnością nie ułatwiają znalezienia partnera i zbudowania trwałej relacji. Być może to właśnie spokojna prowincja okaże się idealnym miejscem, by się zakochać?

Przekonamy się czy bohaterkom wystarczy determinacji i odwagi, by porzucić wielkomiejskie życie dla nowo poznanego mężczyzny. A może to one zawrócą komuś w głowie i przyciągną kogoś do siebie? Odpowiedź już niebawem.

Kto zawróci głowy doświadczonym singielkom?

Cztery bohaterki show to kobiety po pięćdziesiątce, które mimo rozczarowań wciąż wierzą w miłość. Nie poddały się i wciąż poszukują tego jedynego wybranka. Ich optymizm budzi podziw.

W programie zaprezentuje się przed nimi wielu potencjalnych kandydatów. Będą wśród nich i przystojni dwudziestolatkowie, i doświadczeni pięćdziesięciolatkowie. Który typ mężczyzny najbardziej przypadnie do gustu uczestniczkom i zawróci im w głowie?

 • Czy to będzie młody amant z powiewem świeżości?
 • A może doświadczony facet, który wie czego chce od życia?

Przekonamy się, która z pań znajdzie w programie wymarzonego partnera i być może wprowadzi go po powrocie do swojego wielkomiejskiego życia?

Czy panie sprowadzą seks z powrotem do miasta?

Nowy reality show to swoista kontynuacja losów bohaterek serialu "Seks w wielkim mieście". Tym razem jednak za miłością wyruszają poza miejską dżunglę. Czy prowincja spełni ich oczekiwania?

Z pewnością spokojne otoczenie i brak codziennego pośpiechu sprzyja budowaniu głębszych relacji. Być może któraś z pań odnajdzie swojego wymarzonego partnera i zdecyduje się porzucić wielkomiejskie życie?

W takim wypadku musiałaby przenieść swoją nowo zbudowaną relację i życie seksualne z powrotem do miejskiej dżungli. Czy poradzi sobie z taką zmianą i czy zdoła ocalić związek przed negatywnymi skutkami miejskiego pędu?

O tym przekonamy się oglądając losy bohaterek show po zakończeniu nagrań. Być może któraś z nich faktycznie sprowadzi seks z powrotem do miasta?

Podsumowanie

W moim artykule opisałem fabułę nowego randkowego reality show, który zadebiutuje niebawem na naszych ekranach. Jak zdradziłem, będzie to produkcja inspirowana kultowym serialem "Seks w wielkim mieście". Tym razem jednak akcja osadzona będzie z dala od miejskiej dżungli, na malowniczej polskiej prowincji.

Głównymi bohaterkami show są cztery dojrzałe przyjaciółki, które pomimo rozczarowań nie tracą wiary w miłość. Aby znaleźć wymarzonego partnera, postanawiają porzucić stresujące życie w mieście i wyprowadzić się do luksusowego zamku na wsi. Tam w spokojnej atmosferze będą poznawać rożnych kandydatów - zarówno młodych, jak i w swoim wieku.

W artykule poruszyłem kwestię, czy prowincjonalny klimat rzeczywiście sprzyja budowaniu głębszych relacji i pozwoli bohaterkom odmienić swoje życie uczuciowe. Zastanawiałem się, który z typów mężczyzn najbardziej zawróci głowy doświadczonym singielkom oraz czy panie zdecydują się na zmianę życia dla nowo poznanego partnera.

Na koniec pisałem o tym, czy w razie powodzenia uczestniczkom udałoby się przenieść świeżo zbudowaną relację z powrotem do miejskiej codzienności. Czy zdołałyby ocalić związek przed negatywnymi skutkami wielkomiejskiego pośpiechu? O tym przekonamy się w trakcie emisji programu.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Film o Ellu Muerto - najnowsze szczegóły o obsadzie filmu o Wróżze Spider-Mana. Kto został wybrany do tej roli?
 2. Reżyser Andora nakręci film z serii Star Trek: Zaskakujący skok w przeszłość
 3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
 4. Najlepsze Polskie Aktorki: Znane Polskie Aktorki, Polska Aktorka
 5. Top 30 najpopularniejszych książek według Tumblra: Percy Jackson kontra Harry Potter
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły