News

Spin-off serialu Top Boy bijącego rekordy na Netfliksie otrzyma?

Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska01.02.20245 min.
Spin-off serialu Top Boy bijącego rekordy na Netfliksie otrzyma?

Spin-off serialu Top Boy bijącego rekordy na Netfliksie otrzyma? Brytyjski hit Netflixa opowiadający o gangsterskich porachunkach na londyńskich ulicach może doczekać się spin-offu skupionego wokół jednej z głównych bohaterek. Twórca produkcji ujawnił w wywiadzie, że prowadzi rozmowy z platformą streamingową na temat osobnego serialu poświęconego postaci Jaq granej przez Jasmine Jobson. Aktorka za tę kreację była nominowana do prestiżowej nagrody BAFTA. Czy Netflix zdecyduje się na realizację projektu i kontynuowanie świata przestępczego Londynu?

Zaangażowanie Draka

Drake, kanadyjski raper i producent muzyczny, odegrał kluczową rolę w losach serialu "Top Boy". To właśnie on w roli producenta uratował serial przed zakończeniem emisji po dwóch sezonach na kanale Channel 4.

Dzięki zaangażowaniu Draka "Top Boy" trafił na platformę Netflix, gdzie zdobył olbrzymią popularność. Serial opowiada o gangsterskich porachunkach na ulicach Londynu i świetnie odnalazł się wśród brytyjskiej widowni.

Trudno się dziwić, że twórcy rozważają kontynuowanie tego świata i sięganie po coraz to nowe wątki. Wszystko dzięki Drake'owi, który w odpowiednim momencie dostrzegł w serialu potencjał.

Dalsze plany związane z serialem

Twórca "Top Boy", Ronan Bennett, prowadzi rozmowy z Netflixem na temat spin-offu skupionego wokół jednej z głównych postaci, Jaq graną przez Jasmine Jobson.

Aktorka za tę rolę była nominowana do prestiżowej nagrody BAFTA, więc widzowie z pewnością byliby zainteresowani poznaniem jej historii. Bennett nie ukrywa, że świat przedstawiony w serialu daje jeszcze wiele możliwości.

Oglądalność bije rekordy

Nic dziwnego, że twórcy myślą o kontynuacji – "Top Boy" okazał się strzałem w dziesiątkę i podbił serca widzów Netflixa.

To obecnie najchętniej oglądany brytyjski serial na platformie.

Trudno o lepszy dowód na to, że produkcja idealnie trafiła w gusta odbiorców. Mocna, gangsterska historia porwała fanów i z miejsca zdobyła status hitu.

Twórcy mają zatem podstawy, by sądzić, że kolejne opowieści osadzone w tym świecie spotkają się z podobnie entuzjastycznym przyjęciem.

Czytaj więcej: Powrót Lucyfera: Tom Ellis ma dwa warunki

Postać Jaq w centrum uwagi

Jedną z kluczowych postaci serialu jest Jaq, grana przez Jasmine Jobson. Aktorka w wyrazisty sposób sportretowała tę niejednoznaczną bohaterkę, za co zebrała mnóstwo pochwał.

Sam twórca "Top Boy" przyznał, że rozmawia z Netflixem na temat spin-offu skoncentrowanego właśnie na tej postaci. Dla widzów byłaby to świetna okazja, by poznać tajemniczą historię Jaq.

Aktorka grająca Jaq Jasmine Jobson
Nagroda Nominacja do BAFTA

Ogromny talent Jobson został doceniony przez branżę filmową - aktorka była nominowana za tę rolę do nagrody BAFTA. Wszystko wskazuje na to, że historia Jaq mogłaby zainteresować widzów.

Ewentualny spin-off z niecierpliwością wyczekiwany

Spin-off serialu Top Boy bijącego rekordy na Netfliksie otrzyma?

Choć na razie są to jedynie nieoficjalne doniesienia, fani "Top Boy" z pewnością z niecierpliwością wyczekują potwierdzenia tych rewelacji.

Możliwość poznania dalszych losów ulubionych bohaterów z pewnością ucieszyłaby wszystkich miłośników serialu.

Miejmy nadzieję, że Netflix, zachęcony dotychczasowym sukcesem, zdecyduje się postawić na ten pomysł. W końcu świat "Top Boy" ma wciąż wiele historii do opowiedzenia.

Powstanie serialu niepewne

Pomimo entuzjastycznych deklaracji ze strony twórcy, realizacja spin-offu wcale nie jest pewna. Sam Bennett przyznał, że często z obiecujących planów nic nie wychodzi.

  • scenariusze nie zawsze są realizowane,
  • na drodze pojawiają się niespodziewane przeszkody.

Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalne potwierdzenie tych rewelacyjnych wieści przez Netflixa.

Miejmy nadzieję, że pomysł spin-offu skupionego na postaci Jaq znajdzie uznanie w oczach decydentów platformy i będziemy mogli powrócić do dobrze znanego nam świata "Top Boy".

Podsumowanie

W artykule omówiono kwestię ewentualnego powstania spin-offu popularnego serialu „Top Boy” osadzonego w realiach gangsterskiego Londynu. Przypomniano, jak istotną rolę w losach produkcji odegrał kanadyjski raper Drake, który w roli producenta uratował serial przed zamknięciem po 2. sezonie.

Poruszono wątek rozmów, jakie twórca prowadzi obecnie z Netflixem na temat spin-offu skupionego wokół barwnej postaci Jaq. Podkreślono, że aktorka wcielająca się w tę rolę była nominowana do prestiżowej nagrody BAFTA. To z pewnością dodatkowy atut, który mógłby zainteresować widzów tą historią.

Wspomniano również o niebywałej popularności, jaką cieszy się „Top Boy” na Netflixie, gdzie z miejsca zdobył status najchętniej oglądanego brytyjskiego serialu na platformie. To najlepszy dowód na atrakcyjność tego świata i bohaterów dla widowni.

Na koniec zastrzeżono, że pomimo obiecujących deklaracji twórcy, realizacja spin-offu wcale nie jest przesądzona. Przypomniano, że z wielu obiecujących planów ostatecznie nic nie wychodzi. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne informacje ze strony Netflixa w tej sprawie.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Wiemy kto wyreżyseruje remake Na rauszu
  2. Nowa data premiery Godzilla i Kong: Nowe imperium, Mickey 17 wypada z kalendarza
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Filmy z Jasonem Stathamem - najlepsze produkcje z udziałem aktora
  5. Anders Holm opowiada o wcielaniu się w postać Johna Goodmana w Monarch: Dziedzictwo potworów
Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska

Jestem doświadczoną aktorką dzielącą się swoją wiedzą na temat warsztatu aktorskiego. W moich artykułach poruszam kwestie interpretacji ról, pracy nad sobą. Moim celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności młodym adeptom aktorstwa.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Aquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office
NewsAquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office

Aquaman i Zaginione Królestwo nadal dobrze radzi sobie w kinach. Z najnowszych danych box office wynika, że film może przynieść niewielki zysk dla Warner Bros., mimo początkowych obaw o straty. Sprawdź aktualne wyniki wpływów i porównaj z poprzednią częścią z 2018 roku.