News

SpongeBob żartobliwie komentuje Leonardo DiCaprio podczas Super Bowl 2024

Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska21.02.20247 min.
SpongeBob żartobliwie komentuje Leonardo DiCaprio podczas Super Bowl 2024

SpongeBob żartobliwie skomentował pojawienie się Leonardo DiCaprio podczas Super Bowl 2024. Wydarzenie sportowe, transmitowane na cały świat, przyciągnęło wielu gości i celebrytów. Jedną ze stacji pokazujących mecz był Nickelodeon, gdzie oprócz komentatorów głos zabierały popularne postaci z bajek. Wśród nich znalazł się SpongeBob Kanciastoporty, który widząc aktora na trybunach, rzucił kąśliwą uwagę nawiązującą do jego preferencji, jeśli chodzi o wiek partnerek. Komentarz miał charakter żartu, ale pokazuje jak sławny Leonardo DiCaprio jest w popkulturze.

SpongeBob komentuje wiek partnerki DiCaprio

Podczas transmisji Super Bowl 2024 stacja Nickelodeon zaprosiła do studia popularne postaci z bajek, w tym SpongeBoba. Gdy kamery uchwyciły na trybunach obecność Leonardo DiCaprio, SpongeBob rzucił w jego kierunku złośliwą uwagę nawiązującą do wieku partnerek aktora.

Jak wiadomo, DiCaprio od lat nie spotykał się z kobietami mającymi ponad 25 lat. SpongeBob postanowił więc zażartować z tego faktu, komentując jego obecność podczas finału ligi futbolu amerykańskiego. Niektórzy mogli poczuć się dotknięci tym komentarzem, ale z pewnością nie sam DiCaprio.

Aktor od lat znany jest z dystansu do siebie i potrafi z żartem odnieść się do plotek na swój temat. Być może tym razem też miał uśmiech na twarzy słysząc docinki rzucane z ust animowanej gąbki.

Z pewnością obecność tak utytułowanej gwiazdy podczas Super Bowl zwróciła na siebie uwagę. Tym bardziej, że Leonardo DiCaprio nie należy do osób regularnie pojawiających się na tego typu imprezach sportowych.

Dlaczego pojawienie się DiCaprio było zaskoczeniem?

Leonardo DiCaprio jest wprawdzie wielkim fanem drużyny Los Angeles Lakers i często można go zobaczyć na trybunach podczas ich meczów.

Jednak Super Bowl to zupełnie inna skala wydarzenia - finał ligi NFL oglądany przez dziesiątki milionów ludzi na całym świecie. Dlatego gościnna obecność hollywoodzkiego gwiazdora była dużą niespodzianką.

Być może DiCaprio chciał w ten sposób okazać swoją miłość do futbolu amerykańskiego, a być może zwyczajnie został zaproszony na to wydarzenie przez organizatorów lub inne gwiazdy.

W każdym razie jego obecność z pewnością przykuła sporo uwagi - zarówno ze strony widzów, jak i komentujących Super Bowl postaci z bajek.

Nawiązanie do filmografii DiCaprio w komentarzu

Dla widzów Nickelodeon komentujący spotkanie SpongeBob zareagował na pojawienie się Leonardo DiCaprio krótkim żartem słownym nawiązującym do preferencji wiekowych aktora. Jednak dla starszych widzów tv stacji pojawił się również bardziej rozbudowany komentarz - tym razem w formie graficznej.

Kiedy kamery skupiły się na twarzy DiCaprio, na ekranie telewizora pojawiła się animacja zatapiającego się statku, nawiązująca do kultowej roli aktora w filmie Titanic.

Był to więc kolejny przytyk w stronę laureata Oscara, który pokazał, że postaci z bajek doskonale znają jego dorobek aktorski. I że potrafią zdobić się z niego przy okazji sportowych eventów.

DiCaprio jako doświadczony i utytułowany aktor z pewnością był świadomy, że jego publiczne pojawienie się na Super Bowl może wywołać falę komentarzy i docinek. Najwyraźniej jednak potraktował je z dystansem.

Czytaj więcej: Rekord w box office dla filmu Akademia Pana Kleksa - ogromne sukces od czasów pandemii!

Żart ze strony SpongeBoba o partnerkach aktora

Komentarz rzucony przez SpongeBoba w stronę Leonardo DiCaprio, choć miał charakter żartu, nawiązywał do utrwalonego w popkulturze obrazu aktora i jego preferencji dotyczących partnerek.

Od wielu lat w mediach pojawiają się doniesienia, jakoby DiCaprio randkował jedynie z kobietami mającymi nie więcej niż 25 lat. Sam aktor nigdy tego nie potwierdził, ale plotki nie milkną.

SpongeBob postanowił więc podchwycić ten temat swoim komentarzem, który miał rozbawić publiczność. Pytanie tylko - czy aby na pewno rozbawił także samego DiCaprio?

Jaka była reakcja DiCaprio?

Trudno powiedzieć jak Leonardo DiCaprio zareagował na docinkę SpongeBoba. Kamery już po chwili przestały na niego zwracać uwagę, skupiając się na przebiegu meczu.

Jednak znając dystans światowej sławy aktora do siebie i otaczających go plotek, można podejrzewać, że także i tym razem przyjął wszystko z uśmiechem.

Być może nawet sam zażartował z tego powodu ze znajomymi, którzy razem z nim oglądali sportowe święto z trybun stadionu.

Pojawienie się DiCaprio skomentowane w TV

SpongeBob żartobliwie komentuje Leonardo DiCaprio podczas Super Bowl 2024

Transmisja Super Bowl w stacji Nickelodeon z pewnością przyciągnęła przed ekrany sporo młodych widzów. I to właśnie z myślą o nich poproszono o komentarz popularne postaci z bajek.

Kiedy na trybunach dostrzeżono Leonardo DiCaprio, głos zabrał między innymi SpongeBob. Jego kąśliwa uwaga pod adresem aktora świadczyła o tym, że twórcy bajki doskonale znają plotki krążące na jego temat i postanowili wykorzystać je dla rozbawienia najmłodszych fanów.

Starsi widzowie również dostali swoją porcję nawiązań do filmografii DiCaprio, kiedy to na ekranie pojawiła się scena zatonięcia statku nawiązująca do Titanica.

Wszystkie te elementy pokazały, że niespodziewana obecność hollywoodzkiej gwiazdy na trybunach nie umknęła uwadze twórców i została odpowiednio skomentowana.

Jaka była reakcja publiczności?

Biorąc pod uwagę spontaniczną reakcję komentatorów z Nickelodeon, można przypuszczać, że widzowie równie mile zaskoczeni byli ujrzeniem Leonardo DiCaprio na trybunach.

Zwłaszcza najmłodsi fani Super Bowl mogli poczuć ekscytację, że tak sławny aktor pojawił się na ich ulubionym sportowym wydarzeniu.

Niektórzy być może zostali też rozbawieni kąśliwymi uwagami SpongeBoba czy nawiązaniami do filmografii DiCaprio. Tym bardziej, że padły one z ust dobrze znanych postaci z bajek.

SpongeBob nabija się z Oscara DiCaprio

Leonardo DiCaprio jest jednym z najbardziej utytułowanych i szanowanych aktorów na świecie. Ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród, w tym upragnionego Oscara za rolę w filmie Revenant: Zmartwychwstanie.

Mimo to, podczas transmisji Super Bowl 2024 postanowił z niego zażartować SpongeBob Kanciastoporty. Popularna postać z bajek rzuciła kąśliwą uwagę na temat wieku partnerek DiCaprio.

Był to oczywiście niewinny żart mający bawić publiczność, ale pokazał, że nawet posiadanie Oscara nie chroni przed docinkami ze strony animowanych postaci.

Być może twórcy SpongeBoba chcieli w ten sposób podkreślić, że ich bohater nie boi się żartować nawet z tak uznanego aktora jak Leonardo DiCaprio.

Jak często DiCaprio staje się obiektem żartów?

Trzeba przyznać, że mimo swojego statusu, Leonardo DiCaprio relatywnie często staje się obiektem rozmaitych żartów i docinków w popkulturze.

Najczęściej dotyczą one właśnie plotki na temat maksymalnego wieku jego partnerek. Pojawiają się jednak także przytyki do braku Oscara, z jakim DiCaprio zmagał się przez wiele lat swojej kariery.

Aktor zazwyczaj traktuje te wszystkie przytyki z dystansem. Być może i tym razem komentarz SpongeBoba nie sprawił mu większej przykrości.

DiCaprio niewrażliwy na żarty?

Choć docinki ze strony SpongeBoba mogły początkowo zaskoczyć Leonardo DiCaprio, to znając jego dystans do siebie, z pewnością aktor nie poczuł się nimi dotknięty.

Wielokrotnie udowadniał bowiem w wywiadach, że ma świetne poczucie humoru i potrafi z siebie zażartować. Dlatego zapewne i tym razem przyjął wszystko z uśmiechem.

Leo nie brakuje poczucia humoru. Gdyby stał się obiektem żartów w programie dla dzieci, pewnie sam by się z tego śmiał - powiedział w wywiadzie reżyser, Martin Scorsese

Być może nawet specjalnie pojawił się na tegorocznym Super Bowl licząc na to, że wzbudzi sensację i stanie się obiektem kpin ze strony komentatorów.

Jego osobowość i dystans do własnej osoby sprawiają bowiem, że trudno wyobrazić sobie, by którykolwiek żart mógł go autentycznie dotknąć.

Podsumowanie

Artykuł opisuje sytuację, kiedy podczas transmisji Super Bowl 2024 stacja Nickelodeon wykorzystała obecność Leonardo DiCaprio na widowni, by rzucić w jego kierunku kilka żartobliwych docinków. Głos zabrał między innymi SpongeBob Kanciastoporty, który skomentował popularną plotkę na temat maksymalnego wieku partnerek aktora. Cała sytuacja miała rozbawić publiczność i pokazać dystans sławnych postaci z bajek do hollywoodzkiej gwiazdy.

Mimo kpin rzuconych przez SpongeBoba, artykuł przedstawia Leonardo DiCaprio jako aktora, który zawsze z uśmiechem przyjmował żarty na swój temat. Dlatego zapewne i tym razem docinki ze strony animowanej gąbki nie zrobiły na nim większego wrażenia.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Terrifier 3: Adepcja niebezpieczne starcie z klaunem. Co czeka bohatera?
  2. Gerard Butler jako smok w wersji aktorskiej.
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska

Jestem doświadczoną aktorką dzielącą się swoją wiedzą na temat warsztatu aktorskiego. W moich artykułach poruszam kwestie interpretacji ról, pracy nad sobą. Moim celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności młodym adeptom aktorstwa.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły