News

Sylvester Stallone powraca na lodowate ulice Filadelfii w nowym thrillerze The Epiphany

Autor Kornel Lis
Kornel Lis16.02.20244 min.
Sylvester Stallone powraca na lodowate ulice Filadelfii w nowym thrillerze The Epiphany

Sylvester Stallone powraca w nowym thrillerze kryminalnym osadzonym w mroźnych, zimowych ulicach Filadelfii. Wcieli się w doświadczonego, twardego gliniarza ścigającego seryjnego zabójcę. Aby go powstrzymać, musi połączyć siły z młodszym, byłym księdzem. Film zapowiada się na mroczny i pełen akcji, a Stallone będzie mógł ponownie pokazać swoje aktorskie umiejętności w dobrze znanym sobie klimacie. Produkcja rusza latem 2024 roku, a dystrybucją zajmie się AGC Studios.

Nowy thriller kryminalny z Sylvestrem Stallone'em

Sylvester Stallone powraca w nowym thrillerze kryminalnym zatytułowanym The Epiphany. Gwiazdor wcieli się w doświadczonego, twardego gliniarza z Filadelfii, który przed emeryturą musi rozwiązać ostatnią sprawę. Będzie ścigał seryjnego zabójcę terrorzyzującego ulice miasta.

Akcja filmu rozgrywa się w mroźnej, zimowej scenerii Filadelfii. Dzięki temu będziemy mogli zobaczyć zasypane śniegiem, lodowate ulice, które dodatkowo budują klimat grozy i tajemnicy. Scenariusz został napisany z myślą o utrzymaniu mroźnego nastroju.

Co ciekawe, pomimo zimowego klimatu, zdjęcia do filmu będą kręcone latem 2024 roku. Za reżyserię odpowiada Will Eubank, natomiast producentami są Sylvester Stallone i Braden Aftergood.

Współpraca Stallone'a z młodszym detektywem

Stallone nie będzie sam - jego bohater połączy siły z młodszym detektywem, który dodatkowo jest byłym księdzem. W tej roli zobaczymy prawdopodobnie mniej znanego aktora. Dwójka gliniarzy będzie musiała współpracować, aby powstrzymać mordercę siejącego spustoszenie na ulicach.

Stallone znany jest z ról twardych i nieustraszonych bohaterów, więc jego postać policjanta ścigającego seryjnego zabójcę idealnie pasuje do jego filmografii. Będzie mógł zaprezentować kunszt aktorski w znanym sobie klimacie kina akcji.

Film kręcony w znanych z Rocky'ego miejscach

Zdjęcia do The Epiphany będą realizowane w Filadelfii latem 2024 roku. Fani Sylvestra Stallone'a na pewno to docenią, gdyż aktor wielokrotnie pracował w tym mieście przy okazji kręcenia filmów o Rocky'm i Creedzie.

Dzięki temu Stallone znów będzie mógł poczuć klimat ulic, po których jego bohater biegał i trenował. Filadelfia na zawsze pozostanie związana z tymi produkcjami i powroty tam zawsze będą wywoływały nostalgię.

Filadelfia na zawsze pozostanie związana z Sylvestrem Stallone'em i jego najsłynniejszą rolą Rocky'ego Balboa. Każdy kolejny film kręcony w tym mieście będzie przywoływał wspomnienia tamtych produkcji.

Czytaj więcej: Mój chłopak żeni się - Czy Dermot Mulroney wystąpi?

Światowa dystrybucja nowego thrillera

Za światową dystrybucję filmu The Epiphany odpowiedzialne będzie AGC Studios. Firma produkcyjna planuje już wkrótce zaprezentować obraz potencjalnym kupcom i rozpocząć proces sprzedaży praw do emisji w poszczególnych krajach.

Można się spodziewać, że thriller ze Stallone'em w roli głównej będzie miał spore szanse na sukces. Nazwisko tego aktora wciąż przyciąga widownię, a klimat produkcji wydaje się obiecujący.

Tytuł The Epiphany
Gatunek Thriller kryminalny
Główna rola Sylvester Stallone
Premiera Brak daty
Produkcja AGC Studios

Stallone jako producent thrillera

Sylvester Stallone powraca na lodowate ulice Filadelfii w nowym thrillerze The Epiphany

Sylvester Stallone pełni podwójną rolę w tym filmie - nie tylko wciela się w główną postać, ale jest też jednym z producentów obrazu. W tej roli współpracuje z firmą Balboa Productions.

Dla aktora to kolejne wyzwanie filmowe, gdzie będzie mógł się wykazać nie tylko umiejętnościami aktorskimi, ale także zmysłem producenckim. Stallone od dawna angażuje się w produkcję własnych filmów, więc ma już spore doświadczenie w tym zakresie.

Jego udział jako producenta z pewnością podnosi rangę i rozpoznawalność thrillera. Nazwisko Stallone'a przyciągnie widzów do kin, a jego doświadczenie powinno pozytywnie wpłynąć na ostateczny kształt filmu.

Podsumowanie

Sylvester Stallone ponownie wcieli się w twardziela w nowym thrillerze kryminalnym The Epiphany. Tym razem zobaczymy go jako doświadczonego gliniarza ścigającego seryjnego zabójcę na ulicach zimowej Filadelfii. Ten mrożący krew w żyłach film akcji pozwoli gwieździe Hollywood ponownie zaprezentować się w dobrze znanej sobie konwencji kina sensacyjnego.

Stallone nie tylko gra główną rolę, ale też produkuje obraz. Zdjęcia będą kręcone w tym samym mieście, w którym powstawały filmy o Rockym i Creedzie. Nowy thriller z pewnością przyciągnie fanów twórczości tego utytułowanego aktora i może okazać się hitem kinowym 2024 roku.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Intymne wspomnienia franciszka pieczki. fragmenty książki o legendzie kina.
  2. Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Miliard dolarów na szali: dramatyczna walka w tle japońskiego Oppenheimera
Autor Kornel Lis
Kornel Lis

Jestem aktorem teatralnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w analizie i interpretacji dramatów oraz ról teatralnych. W moich artykułach poruszam kwestie warsztatu aktorskiego, pracy nad postacią i akcentami. Dbam o rzetelność przekazywanych treści.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły