News

Sylvester stallone powrót na ulicach filadelfii

Autor Kornel Lis
Kornel Lis15.02.20244 min.
Sylvester stallone powrót na ulicach filadelfii

Sylvester Stallone kręci nowy film akcji w Filadelfii, mieście dobrze znanym fanom Rocky'ego. W produkcji zatytułowanej "The Epiphany" wcieli się w policjanta przed emeryturą, który po raz ostatni łączy siły z młodszym kolegą, aby złapać seryjnego mordercę. Zdjęcia powstają latem 2022 roku w scenerii ulic Filadelfii. Film wyreżyseruje Will Eubank, scenariusz napisało dwoje uznanych scenarzystów. Fani Sylvestera Stallone'a z pewnością docenią ten hołd dla kultowej postaci Rocky'ego.

Sylwester Stallone kręci nowy film w Filadelfii

Sylvester Stallone, legendarny aktor znany przede wszystkim z ról Rocky'ego i Rambo, powraca do korzeni i kręci nowy film akcji w Filadelfii. Miejsce to nie jest przypadkowe, gdyż to właśnie tutaj rozgrywa się akcja pierwszych części Rocky'ego, które przyniosły Stallone'owi światową sławę.

Nowy film nosi tytuł "The Epiphany" i opowie o policjancie tuż przed emeryturą, granym przez Stallone'a, który podejmuje ostatnią misję, aby złapać niebezpiecznego seryjnego mordercę grasującego na ulicach Filadelfii. Aby tego dokonać, dołącza do młodszego partnera oraz byłego księdza.

Zdjęcia w scenerii znanej z Rocky'ego

Zdjęcia do filmu będą kręcone latem 2022 roku w samej Filadelfii, dzięki czemu Stallone powróci do dobrze znanych sobie ulic, które tak świetnie wykorzystał w swojej najsłynniejszej roli.

Dla fanów Rocky'ego będzie to świetna okazja, aby zobaczyć te miejsca na dużym ekranie i przypomnieć sobie kultowe sceny z udziałem Sylvestera Stallone'a. Filadelfia na zawsze pozostanie związana z postacią boksera Rocky'ego Balboa.

Stallone jako policjant przed emeryturą

W nowym filmie Sylvester Stallone wcieli się w emerytowanego policjanta, który postanawia wrócić na służbę, aby uporać się z ostatnią sprawą. Jest to klasyczny motyw, który sprawdził się już wielokrotnie w filmach akcji z udziałem weteranów.

Stallone ma doświadczenie w grach twardych gliniarzy, więc możemy spodziewać się kolejnej charyzmatycznej kreacji. Będzie musiał stawić czoła niebezpiecznemu przeciwnikowi, aby ochronić ulice miasta, które dobrze zna z czasów Rocky'ego.

Młodszy partner i były ksiądz

Sylwester Stallone nie zostanie sam - jego bohater połączy siły z młodszym policjantem, co zapewne przyniesie ciekawe starcie pokoleń i doświadczeń. Ponadto w ekipie znajdzie się również były ksiądz, co sugeruje poszukiwanie motywacji zbrodni nie tylko w realiach policyjnych, ale i metafizycznych.

Możemy oczekiwać ciekawej dynamiki między trójką głównych bohaterów, którzy będą musieli zostawić na boku różnice i stworzyć efektywny zespół, aby pokonać przeciwnika.

Czytaj więcej: Premiera filmu sci-fi w Disney+: Twórca online informuje o nowości!

Scenariusz autorstwa uznanych scenarzystów

Za scenariusz do filmu "The Epiphany" odpowiadają Katie Lovejoy oraz Russell Sommer. Lovejoy ma na koncie scenariusze do seriali takich jak "Zakazane imperium" czy "To my", a Sommer pracował przy "Pięknej i szpetnej" oraz "Młodych i niepokojących".

Jest to zatem sprawdzony i doświadczony duet, który powinien zapewnić filmowi ciekawą, wciągającą historię, niezbędną zwłaszcza w przypadku produkcji akcji. Jeśli scenariusz sprosta oczekiwaniom, możemy liczyć na satysfakcjonującą opowieść kryminalną osadzoną w klimacie ulic Filadelfii.

"Stallone z całą pewnością wczuje się w rolę policjanta z tego miasta"

Reżyser znany z horroru Paranormal Activity

Sylvester stallone powrót na ulicach filadelfii

Reżyserem filmu jest Will Eubank, który ma na koncie głównie horror "Paranormal Activity: Bliscy krewni", będący kolejną odsłoną popularnej serii. Jego doświadczenie w budowaniu napięcia na pewno przyda się w thrillerze kryminalnym z Sylvestrem Stallone.

Możemy oczekiwać od niego umiejętnego operowania zabiegami charakterystycznymi dla kina grozy, aby wzmagać suspens i niepewność co do zamiarów tajemniczego seryjnego mordercy. To dobra wiadomość dla fanów mocnych wrażeń.

Podsumowanie

Sylvester Stallone, legendarny odtwórca ról Rocky'ego i Rambo, powraca do korzeni i kręci nowy film akcji w Filadelfii, mieście dobrze znanym z pierwszych części przygód Rocky'ego. W produkcji zatytułowanej "The Epiphany" wciela się w policjanta tuż przed emeryturą, który podejmuje ostatnią misję, aby złapać niebezpiecznego przestępcę. Film zapowiada się jako emocjonujący thriller kryminalny osadzony w charakterystycznych realiach Filadelfii.

Fani Sylvestera Stallone'a i jego najsłynniejszych ról z pewnością docenią ten wyjątkowy hołd dla kultowej postaci Rocky'ego i powrót aktora do dobrze znanych sobie ulic. Możemy spodziewać się kolejnej charyzmatycznej kreacji w wykonaniu tego utytułowanego aktora filmów akcji.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Intymne wspomnienia franciszka pieczki. fragmenty książki o legendzie kina.
  2. Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Miliard dolarów na szali: dramatyczna walka w tle japońskiego Oppenheimera
Autor Kornel Lis
Kornel Lis

Jestem aktorem teatralnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w analizie i interpretacji dramatów oraz ról teatralnych. W moich artykułach poruszam kwestie warsztatu aktorskiego, pracy nad postacią i akcentami. Dbam o rzetelność przekazywanych treści.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły