News

Tajemnice filmu Calamity Hustle z Ryanem Reynoldsem i Channingiem Tatumem - komediowych twórców Zaginione miasto

Autor Kornel Lis
Kornel Lis02.12.20235 min.
Tajemnice filmu Calamity Hustle z Ryanem Reynoldsem i Channingiem Tatumem - komediowych twórców Zaginione miasto

Tajemnice filmu Calamity Hustle z Ryanem Reynoldsem i Channingiem Tatumem dotyczą nowego gorącego projektu komedii akcji, który wzbudził ogromne zainteresowanie Hollywood.

Kluczowe wnioski:
 • Braci Aaron i Adam Nee, twórcy przebojowego "Zaginionego miasta", mają wyreżyserować i napisać scenariusz.
 • O rolach głównych policjanta z Los Angeles i jego brata gangstera negocjują Ryan Reynolds i Channing Tatum.
 • Studio Warner Bros i platformy Netflix oraz Amazon walczą o prawa do projektu.
 • Reynolds kręci aktualnie 3 część Deadpoola, a Tatum ma w planach dwa nowe filmy.
 • Podobno któryś z podmiotów zaoferował za "Calamity Hustle" 175 milionów dolarów.

Twórcy hitowego "Zaginionego miasta" za sterami

Aaron i Adam Nee, twórcy ubiegłorocznego przeboju "Zaginione miasto" z Sandrą Bullock i Channingiem Tatumem, mają wyreżyserować i napisać scenariusz do nowej komedii akcji "Calamity Hustle". Film zapowiada się równie zabawnie i dynamicznie jak ich poprzednia produkcja, która zarobiła 191 milionów dolarów.

Braci Nee czeka prawdziwe wyzwanie, aby powtórzyć sukces "Zaginionego miasta", ale scenariusz "Calamity Hustle" robi wrażenie na Hollywood. Mają poprowadzić projekt również jako producenci wraz z gwiazdami filmu.

Gwiazdorska obsada

W rolach głównych braci policjanta i gangstera zobaczymy Ryana Reynoldsa i Channinga Tatuma. Aktorzy udowodnili już, że świetnie dogadują się na ekranie. Reynolds słynie z komediowego talentu, z kolei Tatum pokazał w "Zaginionym mieście", że doskonale odnajduje się w lekkich, dynamicznych produkcjach.

Fani Reynoldsa mogą być spokojni - aktor najpierw dokończy zdjęcia do wyczekiwanego "Deadpoola 3", zanim zagłębi się w "Calamity Hustle". Z kolei Tatum ma w planach dwa nowe filmy - "P Island" i "Project Artemis", nim wcieli się w postać gangstera.

Walka o prawa do projektu

Scenariusz "Calamity Hustle" budzi tak duże emocje, że o prawa do realizacji filmu walczą najwięksi gracze. Do wyścigu stanęło studio Warner Bros. oraz platformy streamingowe Netflix i Amazon. Jeden z podmiotów miał zaoferować za projekt aż 175 milionów dolarów, mimo że scenariusz wymaga jeszcze poprawek.

Trudno się dziwić. Cały pakiet - bracia Nee, Reynolds i Tatum oraz koncepcja dynamicznej komedii akcji - to gwarancja hitu kinowego. Choć walka o prawa jeszcze się nie zakończyła, pewne jest, że którakolwiek platforma kupi "Calamity Hustle", będzie mieć w ręku potencjalny kasowy przebój.

Podobno jeden z podmiotów zaoferował za "Calamity Hustle" 175 milionów dolarów.

Czytaj więcej: Czy siódmy sezon Czarnego Lustra jest na horyzoncie? Zdjęcia mogą ruszyć wkrótce

O czym opowie "Calamity Hustle"?

Wiadomo już, że Reynoldsa wcieli się w rolę pechowego policjanta z Los Angeles, który obecnie pracuje jako prywatny detektyw. Natomiast Tatum zagra jego brata gangstera.

Bohater grany przez Reynoldsa zostaje zastraszony przez bezwzględnego przestępcę i podejmuje się odnalezienia swojego dawno niewidzianego brata (Tatuma). Ten zaś przeszkodził bandytom w kradzieży diamentów. Tak rodzi się z pozoru niemożliwa koalicja policjanta i kryminalisty.

Scenariusz obiecuje dynamiczną akcję, zabawne dialogi, zwroty akcji i chemie między braćmi na ekranie. Na pewno nie zabraknie też scen kaskaderskich i pościgów, typowych dla Hollywoodzkich komedii sensacyjnych.

Ryan Reynolds Policjant / detektyw
Channing Tatum Gangster

Podobieństwa do "Zaginionego miasta"

Tajemnice filmu Calamity Hustle z Ryanem Reynoldsem i Channingiem Tatumem - komediowych twórców Zaginione miasto

Fani "Zaginionego miasta" mają prawo oczekiwać od "Calamity Hustle" podobnej konwencji. W końcu za film będą odpowiedzialni ci sami twórcy, a obsadę gwiazd uzupełniają ci sami aktorzy co poprzednio.

Podobnie jak Loretta Sage (Bullock) i Jack Trainer (Tatum), tak bracia z "Calamity Hustle" będą musieli nauczyć się ze sobą współpracować i zawrzeć nieoczywisty sojusz. Ich drogi wcześniej się rozeszły, ale w obliczu zagrożenia łączą siły dla wspólnego celu.

Chemia pomiędzy Reynolds i Tatumem oraz lekki, dynamiczny charakter produkcji powinny zadowolić fanów poprzedniego hitu braci Nee. Z tą różnicą, że "Calamity Hustle" zapowiada się jeszcze bardziej szalonym i komediowym thrillerem akcji niż "Zaginione miasto".

Czego możemy się spodziewać?

Przede wszystkim świetnej zabawy. Jeśli twórcom "Calamity Hustle" uda się powtórzyć sukces "Zaginionego miasta" pod względem humoru, tempa akcji i chemii pomiędzy aktorami, widzów czeka prawdziwa jazda bez trzymanki.

Reynolds i Tatum na pewno nie zawiodą i dostarczą mnóstwo zabawnych momentów. Do tego scenariusz obiecuje zwroty akcji, nieoczywiste sojusze i ekscytującą przygodę na miarę hollywoodzkiego hitu. 25 listopada 2023 roku wszyscy się przekonamy, czy "Calamity Hustle" spełni pokładane w nim nadzieje.

 • Braci Nee, twórców hitu "Zaginione miasto", czeka kolejne wyzwanie.
 • W obsadzie świetni Reynolds i Tatum oraz intrygująca fabuła o braciach po przeciwnych stronach prawa.
 • O prawa do projektu walczą Warner Bros., Netflix i Amazon.
 • Podobieństwa do "Zaginionego miasta" wskazują na kolejny kasowy przebój.
 • Widzów czeka dynamiczna jazda bez trzymanki w wykonaniu ulubionych aktorów.

Podsumowanie

W moim artykule przybliżyłem kulisy nowego hitu od twórców "Zaginionego miasta". Dowiedziałem się, że Aaron i Adam Nee planują kolejną dynamiczną komedię akcji zatytułowaną "Calamity Hustle", tym razem z udziałem Ryana Reynoldsa i Channinga Tatuma.

Z tego co ustaliłem, panowie mają znakomity scenariusz, o który zacięcie walczą Warner Bros., Netflix i Amazon. Jedna z wytwórni już zaoferowała 175 milionów dolarów! Nic dziwnego, skoro w obsadzie są same gwiazdy, a fabuła zapowiada się świetnie.

Pisząc artykuł, sporo dowiedziałem się na temat bohaterów i fabuły "Calamity Hustle". Reynolds zagra pechowego policjanta z Los Angeles, który musi odnaleźć swojego brata gangstera (Tatum), żeby pokrzyżować plany przestępcom.

Moim zdaniem nowy film braci Nee ma wszystko, aby powtórzyć sukces "Zaginionego miasta" i zapewnić widzom świetną zabawę. Z niecierpliwością czekam na premierę i obejrzenie tej szalonej jazdy z Reynolds i Tatumem w rolach głównych!

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Film o Ellu Muerto - najnowsze szczegóły o obsadzie filmu o Wróżze Spider-Mana. Kto został wybrany do tej roli?
 2. Reżyser Andora nakręci film z serii Star Trek: Zaskakujący skok w przeszłość
 3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
 4. Najlepsze Polskie Aktorki: Znane Polskie Aktorki, Polska Aktorka
 5. Top 30 najpopularniejszych książek według Tumblra: Percy Jackson kontra Harry Potter
Autor Kornel Lis
Kornel Lis

Jestem aktorem teatralnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w analizie i interpretacji dramatów oraz ról teatralnych. W moich artykułach poruszam kwestie warsztatu aktorskiego, pracy nad postacią i akcentami. Dbam o rzetelność przekazywanych treści.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Aquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office
NewsAquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office

Aquaman i Zaginione Królestwo nadal dobrze radzi sobie w kinach. Z najnowszych danych box office wynika, że film może przynieść niewielki zysk dla Warner Bros., mimo początkowych obaw o straty. Sprawdź aktualne wyniki wpływów i porównaj z poprzednią częścią z 2018 roku.