News

Ten konkurs da Ci laptopa marzeń! Zgłoś swój talent na #ROG4Creators

Autor Kornel Lis
Kornel Lis25.05.20243 min.
Ten konkurs da Ci laptopa marzeń! Zgłoś swój talent na #ROG4Creators

Uwaga, fani gier i montażu wideo! ASUS Republic of Gamers organizuje konkurs #ROG4Creators, w którym możesz pokazać swój talent i wygrać niesamowity laptop ROG Zephyrus G16 o wartości aż 19 999 zł. W ramach konkursu będziesz musiał stworzyć zwiastun do nadchodzącej gry Ghostrunner 2 od polskiego studia One More Level.

Konkurs na stworzenie zwiastuna do Ghostrunner 2

Jesteś fanem gier komputerowych i masz niesamowity talent do tworzenia efektownych materiałów wideo? Mamy dla Ciebie wspaniałą okazję! ASUS Republic of Gamers organizuje konkurs #ROG4Creators, w którym możesz wykazać się swoimi umiejętnościami i stworzyć zwiastun do świetnie zapowiadającej się gry Ghostrunner 2 od polskiego studia One More Level.

Aby wziąć udział w konkursie, musisz wykorzystać udostępnione przez organizatorów materiały i stworzyć niesamowity trailer, który zachwyci jurorów. To świetna okazja, aby dać upust swojej kreatywności i pokazać, jak mistrzowsko opanowałeś sztukę montażu wideo.

Jeśli jesteś prawdziwym wyjadaczem w tej dziedzinie, na pewno spodoba Ci się ten konkurs. Pokaż, co potrafisz i stwórz coś naprawdę wyjątkowego!

Nagrody, w tym laptop marzeń ROG Zephyrus G16 o wartości 19 999 zł

A nagrody są naprawdę spektakularne! Zwycięzca konkursu ROG4Creators otrzyma niesamowity laptop ROG Zephyrus G16 o wartości aż 19 999 zł! To prawdziwy sprzęt dla graczy i twórców, wyposażony w najnowocześniejsze podzespoły, które umożliwią Ci swobodną pracę nad najnowszymi projektami.

Ale to nie wszystko! Organizatorzy przygotowali także szereg innych, atrakcyjnych nagród, takich jak doładowania do gier czy gadżety ASUS Republic Of Gamers. Każdy uczestnik ma zatem szansę na wygranie czegoś fajnego!

Jak widzisz, warto spróbować swoich sił w tym konkursie. Pokaż, co potrafisz i zdobądź laptopa marzeń, o jakim zawsze marzyłeś!

Czytaj więcej: James gunn koniec walki przy scenariuszu strażnicy galaktyki 3 siłą woli

Wskazówki od ekspertów Tomka Wiklińskiego i Karola Sapińskiego

Zdjęcie Ten konkurs da Ci laptopa marzeń! Zgłoś swój talent na #ROG4Creators

Ale to jeszcze nie koniec! W ramach konkursu #ROG4Creators organizatorzy przygotowali dla Was coś wyjątkowego. Będziecie mieli okazję skorzystać z porad i wskazówek dwóch prawdziwych profesjonalistów w dziedzinie montażu zwiastunów gier - Tomka Wiklińskiego i Karola Sapińskiego.

Tomek Wikliński to doświadczony montażysta, który tworzył zwiastuny do takich gier, jak Dying Light, Cyberpunk 2077 czy Green Hell. Z kolei Karol Sapiński ma na swoim koncie trailery do takich hitów, jak The Medium, Torment: Tides of Numenera czy Thaumaturge. Obaj artyści podzielą się z Wami swoimi unikalnymi doświadczeniami i podpowiedzą, jak stworzyć naprawdę niesamowity zwiastun.

To niepowtarzalna okazja, aby nauczyć się od najlepszych i podszkolić swoje umiejętności. Skorzystaj z tej szansy i stwórz coś naprawdę wyjątkowego!

Bądź kreatywny, daj upust swojej wyobraźni i pokaż swój talent w konkursie #ROG4Creators. Już dziś zgłoś swój udział i zdobądź laptopa marzeń, o jakim zawsze marzyłeś!

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Intymne wspomnienia franciszka pieczki. fragmenty książki o legendzie kina.
  2. Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Kornel Lis
Kornel Lis

Jestem aktorem teatralnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w analizie i interpretacji dramatów oraz ról teatralnych. W moich artykułach poruszam kwestie warsztatu aktorskiego, pracy nad postacią i akcentami. Dbam o rzetelność przekazywanych treści.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły