News

Tiffany Haddish ponownie w tarapatach! Czego tym razem nie udało jej się uniknąć?

Autor Kornel Lis
Kornel Lis25 listopada 20238 min
Tiffany Haddish ponownie w tarapatach! Czego tym razem nie udało jej się uniknąć?

Aktorka komediowa Tiffany Haddish ponownie ma kłopoty z prawem. Tym razem została zatrzymana za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości. Znaleziono ją śpiącą za kierownicą auta, które stało na środku jezdni i blokowało ruch. To nie pierwszy tego typu incydent z udziałem celebrytki. Tym razem twierdzi, że modliła się o nowego faceta, a Bóg dał jej czterech w mundurach. Zobaczmy, jak Haddish tłumaczy się z całej sytuacji i jakie miała ostatnio sukcesy zawodowe.

Kluczowe wnioski:
  • Tiffany Haddish została aresztowana za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu w Beverly Hills.
  • Znaleziono ją śpiącą za kierownicą na środku jezdni, blokującą ruch.
  • To już drugi tego typu incydent w ostatnim czasie z udziałem aktorki.
  • Haddish tłumaczyła się w programie Jimmy'ego Fallona, że prosiła Boga o nowego faceta, a dostała czterech policjantów.
  • Ostatnio odnosiła sukcesy zawodowe, m.in. zdobywając nagrodę Grammy.

Zatrzymana za jazdę po pijanemu

Tiffany Haddish ponownie ma poważne kłopoty z prawem. Tym razem aktorka została zatrzymana przez policję w Beverly Hills pod zarzutem prowadzenia samochodu w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze znaleźli ją śpiącą za kierownicą auta, które stało na środku jezdni i blokowało ruch. Badanie alkomatem wykazało, że Haddish była pijana.

Incydent miał miejsce w piątek rano. Dzień wcześniej celebrytka brała udział w imprezie z okazji Święta Dziękczynienia w klubie komediowym Laugh Factory w West Hollywood. Najwyraźniej zbyt hucznie świętowała i postanowiła prowadzić auto, będąc pod wpływem alkoholu. To było bardzo nieodpowiedzialne posunięcie, które mogło zakończyć się tragedią.

Blokada ruchu i policyjna interwencja

Śpiącą za kierownicą Tiffany Haddish zauważył jeden z przejeżdżających kierowców. Zadzwonił na policję, widząc, że samochód aktorki stoi na środku jezdni i blokuje ruch. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, celebrytka spała w aucie niczym suseł. Policjanci szybko zorientowali się, że kobieta jest pijana.

Haddish trafiła na komisariat, gdzie oskarżono ją o prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Aktorka będzie musiała liczyć się z surowymi konsekwencjami. Być może stanie nawet przed sądem. Na razie policja prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Śpiąca za kierownicą na środku jezdni

To skandaliczna sytuacja. Tiffany Haddish została znaleziona przez policję śpiąca za kierownicą swojego samochodu, na środku ruchliwej jezdni w Beverly Hills. Auto aktorki blokowało przejazd innym kierowcom. Gdyby nie interwencja świadka i funkcjonariuszy, mogłoby dojść do groźnego wypadku.

Celebrytka była kompletnie pijana - badanie alkomatem wykazało znaczne przekroczenie dozwolonej zawartości alkoholu we krwi. Nie wiadomo, jakim cudem Haddish zdołała usiąść za kierownicą w takim stanie. A wanto było zupełnie nieodpowiedzialne i skrajnie niebezpieczne.

Alkohol za kierownicą to proszenie się o tragedię

Niestety wielu kierowców wciąż nie docenia zagrożenia, jakie niesie ze sobą alkohol za kierownicą. Prowadzenie pojazdu po spożyciu alkoholu drastycznie zwiększa ryzyko spowodowania wypadku drogowego. Reakcje i refleks kierowcy są wtedy poważnie osłabione.

Miejmy nadzieję, że incydent z udziałem Tiffany Haddish będzie dla niej i innych przestrogą. Za kierownicę nie wolno wsiadać po alkoholu. W przeciwnym razie narażamy siebie i innych uczestników ruchu drogowego na śmiertelne niebezpieczeństwo.

Czytaj więcej: August Diehl gra w biografii geja deportowanego do obozu koncentracyjnego, reżyseria Polaka

To nie pierwszy taki incydent z udziałem aktorki

Niestety to nie pierwszy raz, gdy Tiffany Haddish ma problemy z prawem z powodu jazdy po pijanemu. W styczniu 2022 roku aktorka również prowadziła auto pod wpływem alkoholu i została zatrzymana przez policję.

Do tamtego zdarzenia doszło w stanie Georgia. Funkcjonariusze otrzymali wówczas zgłoszenie o śpiącej za kierownicą kobiecie na środku autostrady. Okazało się, że była to pijana Haddish. Aktorka kręciła tam wtedy film dla wytwórni Disneya.

Styczeń 2022 Georgia, USA
Listopad 2022 Kalifornia, USA

Jak widać, ostatnie miesiące obfitowały w tego typu wpadki z udziałem celebrytki. Tiffany Haddish ewidentnie ma problem z alkoholem, skoro dwukrotnie zdecydowała się prowadzić auto będąc pijaną. Miejmy nadzieję, że wyciągnie z tego wnioski na przyszłość.

Tłumaczyła się w programie Jimmy'ego Fallona

Tiffany Haddish ponownie w tarapatach! Czego tym razem nie udało jej się uniknąć?

Po pierwszym incydencie z jazdą po pijanemu Tiffany Haddish pojawiła się w popularnym programie rozrywkowym "The Tonight Show" prowadzonym przez Jimmy'ego Fallona. W dość żartobliwy sposób skomentowała wtedy całą sytuację.

Mogę powiedzieć tyle, że modliłam się do Boga, żeby zesłał mi nowego faceta. Dobrego faceta. A Bóg wyszedł przed szereg i zesłał czterech facetów. W mundurach. Teraz współpracuję z naprawdę świetnym prawnikiem i razem załatwiamy tę sprawę. A ja będę musiała popracować nad swoimi modlitwami.

Te słowa brzmią trochę jak żart, ale mają też głębsze przesłanie. Haddish przyznaje, że popełniła błąd i teraz musi zmierzyć się z konsekwencjami. Jednocześnie daje do zrozumienia, że nie traktuje sprawy zbyt poważnie. Być może to element jej artystycznej persony - show must go on. Ale czy na pewno warto ryzykować w ten sposób ludzkie życie?

Sukcesy zawodowe Tiffany Haddish

Tiffany Haddish to popularna amerykańska aktorka komediowa, stand-uperka i pisarka. Jej kariera nabrała tempa w 2017 roku, kiedy zagrała jedną z głównych ról w hicie komediowym "Dziewczyny z wyższych sfer". Rok później zdobyła za tę rolę nagrodę New York Film Critics Circle.

W tym samym, przełomowym dla niej 2017 roku, Tiffany gościnnie wystąpiła w kultowym programie NBC "Saturday Night Live". Za skecz, w którym wzięła udział, otrzymała nagrodę Emmy.

Grammy, filmy, programy telewizyjne

Dorobek artystyczny Haddish obejmuje także inne produkcje filmowe i telewizyjne takie jak: "Prawie Boże Narodzenie", "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara", "To my" czy "The Lego Movie 2". W 2019 roku wydała też album komediowy "Black Mitzvah", za który zdobyła Grammy.

Jak widać, mimo problemów osobistych, kariera zawodowa aktorki rozwija się wspaniale. Tiffany cały czas jest bardzo rozchwytywana w Hollywood i regularnie pojawia się w nowych produkcjach. Pytanie tylko, czy jej ostatnie wybryki nie zaszkodzą wizerunkowi celebrytki i nie wpłyną na przyszłe angaże.

Oskarżona o prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości

Podsumowując, Tiffany Haddish ponownie wpakowała się w kłopoty i trafiła na policję za prowadzenie samochodu po pijanemu. Tym razem do zdarzenia doszło w Kalifornii. W styczniu miała podobny incydent w Georgii.

Aktorka została oskarżona o jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozi jej dotkliwa kara grzywny, a nawet więzienie. Na początku roku w programie telewizyjnym żartowała z całej sytuacji. Tym razem pewnie będzie musiała poważnie zastanowić się nad swoim postępowaniem.

Miejmy nadzieję, że ta dwukrotna nauczka skłoni Tiffany Haddish do refleksji i zmiany nawyków. Z pewnością na trzeźwo poprowadziłaby auto znacznie bezpieczniej - dla siebie i innych uczestników ruchu.

Podsumowanie

No cóż, Tiffany Haddish znów dała plamę. Tym razem aktorkę przyłapano na gorącym uczynku, gdy prowadziła auto będąc pijaną. Celebrytkę znaleziono śpiącą za kierownicą na środku ruchliwej drogi. Całe szczęście, że interweniowała policja, bo mogło dojść do tragedii. Nie tak dawno Haddish przeżyła podobną przygodę, więc teraz sprawa wygląda poważnie. Być może gwiazda będzie musiała nawet stanąć przed sądem za swoją nieodpowiedzialność. Trzymamy kciuki, żeby poszło jej jak najłagodniej.

Jedno jest pewne - alkohol i prowadzenie auta to bardzo złe połączenie. Reakcje kierowcy pod wpływem są fatalne, a ryzyko spowodowania wypadku ogromne. Dlatego nigdy nie wolno wsiadać za kółko po spożyciu alkoholu. Gorzko tego doświadczyła Tiffany Haddish. Mamy nadzieję, że wyciągnie wnioski i więcej tego nie powtórzy. W końcu nie tylko jej życie jest zagrożone.

Z drugiej strony warto też pamiętać, że Haddish to tylko człowiek. Artystka, celebrytka, ale z krwi i kości. Ma słabości, popełnia błędy. Być może zmaga się z jakimiś problemami natury psychicznej lub ze stresem. Może warto dać jej szansę i okazać trochę wyrozumiałości? Oby ta historia potraktowała ją z góry jako przestrogę i nauczyła rozsądku.

Podsumowując - kibicujmy Tiffany Haddish. Trzymajmy kciuki, żeby wyszła z tej opresji obronną ręką, wyciągnęła wnioski i poszła na terapię, jeśli to potrzebne. Zasługuje na drugą szansę. Tylko bez prowadzenia aut pod wpływem, błagam!

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Nominacje dla filmu Oppenheimer na Oscary.
  2. Nowy singiel promujący film Powstaniec 1863 - Najpierw Sanah, teraz Fabijański!
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Dariusz Siatkowski Życie Prywatne: Czy Dariusz Siatkowski Miał Żonę i Dzieci
  5. Najlepsze amerykańskie filmy i seriale, które musisz obejrzeć
Autor Kornel Lis
Kornel Lis

Jestem aktorem teatralnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w analizie i interpretacji dramatów oraz ról teatralnych. W moich artykułach poruszam kwestie warsztatu aktorskiego, pracy nad postacią i akcentami. Dbam o rzetelność przekazywanych treści.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły