News

Tom Holland ma jedno warunek związany z realizacją Spider-Man 4

Autor Kornel Lis
Kornel Lis01.12.20235 min.
Tom Holland ma jedno warunek związany z realizacją Spider-Man 4

Tom Holland, odtwórca roli Spider-Mana, zdradził w wywiadzie, że prowadzone są rozmowy na temat fabuły czwartej części przygód jego bohatera. Jednak aktor ma pewien warunek, aby ponownie wcielić się w tę kultową postać - musi to być historia godna Spider-Mana.

Kluczowe wnioski:
  • Holland chce chronić dziedzictwo i renomę serii o Spider-Manie, dlatego zależy mu na odpowiedniej fabule.
  • Aktor przyznaje, że czuje się zaszczycony rolą i zawdzięcza tej postaci wiele.
  • Trwają rozmowy na temat scenariusza do czwartej części przygód Spider-Mana z udziałem Hollanda.
  • Gwiazdor z chęcią wcieli się ponownie w tę rolę, ale tylko jeśli fabuła spełni jego oczekiwania.
  • Kluczowe dla aktora jest znalezienie odpowiedniej, wartościowej historii, która odda sprawiedliwość postaci.

Tom Holland chce odpowiedniej historii dla kolejnego filmu o Spider-Manie

Tom Holland, odtwórca roli Spider-Mana w filmach Marvela, zdradził w wywiadzie, że trwają rozmowy na temat fabuły czwartej części przygód jego bohatera. Jednak aktor ma pewien warunek, aby ponownie wcielić się w tę kultową postać - musi to być historia godna samego Spider-Mana.

Holland wyznał, że jest bardzo opiekuńczy, jeśli chodzi o tę serię filmów i postać, której zawdzięcza ogromną popularność. Chce chronić dziedzictwo i renomę tych produkcji, dlatego zależy mu na odpowiedniej, wartościowej fabule. Nie zamierza kręcić kolejnej odsłony tylko po to, by powstał kolejny film.

Aktor podkreślił, że regularnie odbywają się rozmowy na temat możliwych scenariuszy do czwartej części przygód jego bohatera. On sam chętnie wcieliłby się ponownie w tę rolę, ale tylko pod warunkiem, że historia spełni jego oczekiwania jakościowe i fabularne.

Producenci szukają odpowiedniej fabuły na miarę poprzednich filmów

Jak zdradził Holland, trwają poszukiwania satysfakcjonującego scenariusza na miarę poprzednich hitów z jego udziałem. Aktor liczy, że uda się znaleźć fabułę, która sprosta wysokiej poprzeczce postawionej przez wcześniejsze produkcje i zadowoli wymagających fanów.

Poprzednie części przygód Spider-Mana z Tomem Hollandem w roli głównej odniosły ogromne sukcesy artystyczne i kasowe, zarabiając setki milionów dolarów. Nic więc dziwnego, że aktor i producenci nie chcą spieszyć się z kolejną odsłoną, a skupić się na znalezieniu odpowiedniego scenariusza.

Aktor chroni dziedzictwo Spider-Mana jak źrenicy oka

Tom Holland przyznaje, że jest niezwykle przywiązany do tej roli i wręcz zakochany w postaci Spider-Mana. Uważa, że miał wielkie szczęście pracować przy tej serii filmów, która z odsłony na odsłonę stawała się coraz lepsza.

Dlatego teraz aktor chce chronić dziedzictwo i renomę Spider-Mana. Nie zamierza brać udziału w produkcji, która mogłaby choćby w najmniejszym stopniu naruszyć ten wizerunek. Stąd bierze się jego nieustępliwość, jeśli chodzi o jakość scenariusza do ewentualnej kontynuacji.

Nie nakręcę więc kolejnego filmu tylko po to, by go nakręcić. Musi to być historia godna tej postaci

- podkreślił Holland. Jasno daje więc do zrozumienia, że kolejny film musi spełniać jego rygorystyczne standardy, jeśli ma wziąć w nim udział.

Czytaj więcej: August Diehl gra w biografii geja deportowanego do obozu koncentracyjnego, reżyseria Polaka

Kolejny film tylko z naprawdę dobrą fabułą

Aktor jest nieustępliwy, jeśli chodzi o jakość scenariusza do ewentualnego sequela przygód Spider-Mana. Nie wystarczy sama chęć nakręcenia kolejnego filmu z tą popularną postacią. Musi to być fabuła na najwyższym poziomie, która sprosta wysokiej poprzeczce.

Poprzednia część Spider-Man: Bez drogi do domu
Budżet 200 mln USD
Zyski 1,9 mld USD

Jak pokazują dane z poprzedniej odsłony z 2021 roku, poprzeczka jest zawieszona niezwykle wysoko. Spider-Man: Bez drogi do domu zebrał znakomite recenzje i zarobił prawie 2 miliardy dolarów. Nic dziwnego, że twórcy nie chcą teraz zaryzykować kiepską kontynuacją.

Aktor kocha rolę Spider-Mana i pragnie dobrze zakończyć historię

Tom Holland ma jedno warunek związany z realizacją Spider-Man 4

Mimo wysokich wymagań co do scenariusza, Tom Holland podkreśla, że bardzo kocha postać Spider-Mana oraz ludzi, z którymi pracował przy poprzednich filmach. Chętnie wcieliłby się w tę rolę ponownie, ale tylko pod pewnymi warunkami.

Aktor wyznał, że chciałby opowiedzieć kolejną historię Spider-Mana, ale tylko wtedy, gdy znajdzie się odpowiedni scenariusz. Jest gotów jeszcze raz założyć charakterystyczny strój, ale fabuła sequela musi spełnić jego oczekiwania. Tylko wtedy zgodzi się na zamknięcie tej filmowej sagi.

Podsumowanie

W moim artykule przybliżyłem wypowiedź Toma Hollanda na temat ewentualnej kontynuacji przygód Spider-Mana z jego udziałem. Aktor zdradził kulisy rozmów na temat scenariusza do czwartej części i wyjawił swój warunek związany z projektem.

Wyjaśniłem, że Holland jest bardzo opiekuńczy wobec tej serii filmów i nie zgodzi się na byle jaki scenariusz tylko po to, aby powstał kolejny obraz. Chce fabuły godnej dziedzictwa i rangi poprzednich hitów z jego udziałem.

Wspomniałem również o wysokiej poprzeczce, jaką postawiła finansowo i artystycznie poprzednia część z 2021 roku. Stąd presja na producentach, aby znaleźć równie dobry scenariusz. Sam Holland też nie chce rozczarować fanów kiepską kontynuacją.

Na koniec podkreśliłem, że aktorowi zależy na godnym zakończeniu tej sagi i chętnie zagra Spider-Mana ponownie, ale tylko jeśli historia sprosta jego wymaganiom. Stąd jego stanowczość odnośnie jakości sequela.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Wiemy kto wyreżyseruje remake Na rauszu
  2. Nowa data premiery Godzilla i Kong: Nowe imperium, Mickey 17 wypada z kalendarza
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Filmy z Jasonem Stathamem - najlepsze produkcje z udziałem aktora
  5. Anders Holm opowiada o wcielaniu się w postać Johna Goodmana w Monarch: Dziedzictwo potworów
Autor Kornel Lis
Kornel Lis

Jestem aktorem teatralnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w analizie i interpretacji dramatów oraz ról teatralnych. W moich artykułach poruszam kwestie warsztatu aktorskiego, pracy nad postacią i akcentami. Dbam o rzetelność przekazywanych treści.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły