Filmy

Tylko Ciebie Chcę Gdzie Obejrzeć Cały Film Online

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak29.12.20236 min.
Tylko Ciebie Chcę Gdzie Obejrzeć Cały Film Online

Tylko Ciebie Chcę Gdzie Obejrzeć to polski film obyczajowy z 2022 roku w reżyserii Macieja Migasa. Opowiada historię Tomka, ambitnego programisty, który wpada w sidła hazardu online. Jego żona Asia, artystka fotograf, próbuje uratować małżeństwo. Film porusza ważne społeczne tematy i został dobrze przyjęty przez krytyków.

Kluczowe wnioski:
 • Film dostępny jest obecnie na platformach Player, Netflix i Amazon Prime Video.
 • W rolach głównych występują znakomici aktorzy - Magdalena Boczarska i Piotr Adamczyk.
 • Reżyser Maciej Migas znany jest z poruszania trudnych tematów społecznych.
 • Krytycy chwalą grę aktorską i scenariusz napisany przez Migasa.
 • Film zdobył już kilka nagród na polskich i zagranicznych festiwalach.

Tylko Ciebie Chcę Gdzie Obejrzeć Cały Film

„Tylko Ciebie chcę” to polski dramat obyczajowy z 2022 roku w reżyserii Macieja Migasa. Film opowiada historię małżeństwa Tomka i Asi, których związek zaczyna się rozpadać po tym, jak Tomek popada w sidła hazardu online.

Asia, grana przez Magdalenę Boczarską, jest artystką fotografką. Stara się uratować małżeństwo i wyciągnąć męża z nałogu. Jednak coraz bardziej pogrążony w hazadrze Tomek, w którego wciela się Piotr Adamczyk, nie jest w stanie się opanować.

Film porusza ważny problem uzależnień i pokazuje, jak hazard może zniszczyć związek oraz rodzinę. Mimo dramatycznej fabuły, produkcja została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków i widzów.

Gdzie obejrzeć film Tylko Ciebie Chcę?

„Tylko Ciebie chcę” jest obecnie dostępny na kilku platformach VOD w Polsce:

 • Player.pl
 • Netflix
 • Amazon Prime Video
 • Canal+

Film można więc obejrzeć legalnie online, wykupując dostęp do jednej z wymienionych usług streamingu.

Tylko Ciebie Chcę Dostępny Online Za Darmo

Co jednak w sytuacji, gdy nie chcemy płacić za obejrzenie filmu i szukamy darmowych opcji? Niestety większość legalnych serwisów VOD wymaga wykupienia subskrypcji.

Istnieje jednak sposób na obejrzenie „Tylko Ciebie chcę” za darmo – trzeba jedynie uzbroić się w cierpliwość. Otóż film ten na pewno w końcu trafi do telewizji publicznej, czyli TVP.

Stacja ta często emituje polskie produkcje filmowe, więc jest bardzo prawdopodobne, że „Tylko Ciebie chcę” pojawi się w ramówce TVP1 lub TVP2. Wtedy będzie można obejrzeć ten obyczajowy dramat bez żadnych opłat.

Kiedy Tylko Ciebie Chcę w telewizji?

Niestety na razie nie ma konkretnych informacji, kiedy dokładnie TVP wyemituje film. Biorąc jednak pod uwagę popularność i dobry odbiór produkcji, wydaje się, że stać się to może jeszcze w 2023 roku.

Warto więc śledzić ramówki głównych kanałów TVP (zwłaszcza TVP1 i TVP2) i czekać na emisję „Tylko Ciebie chcę” – wówczas będzie szansa, aby obejrzeć ten poruszający obraz za darmo i zupełnie legalnie.

Czytaj więcej: Najlepsze 25 melodramatów z najbardziej wzruszającym zakończeniem|

Oglądaj Tylko Ciebie Chcę Za Free Przez Internet

Oprócz telewizji publicznej istnieje jeszcze jedna opcja na obejrzenie filmu „Tylko Ciebie chcę” za darmo przez internet. Są nią strony z nielegalnymi streamami filmów online.

Uwaga: streamowanie pirackich treści jest nielegalne!

Mimo tego w internecie działa wiele portali, które udostępniają filmy i seriale z naruszeniem praw autorskich. Dotyczy to również omawianej produkcji „Tylko Ciebie chcę”, która pojawiła się na kilku tego typu stronach.

Gdzie obejrzeć Tylko Ciebie Chcę za darmo online?

Lista nielegalnych serwisów streamingu zmienia się dynamicznie, więc nie będę tutaj podawać konkretnych przykładów. Niemniej wystarczy wpisać w wyszukiwarkę tytuł filmu i słowo „zalukaj” lub „online”, aby szybko natrafić na linki do pirackich emisji.

Pamiętajmy jednak, że korzystanie z takich stron jest nielegalne, więc robimy to na własną odpowiedzialność. Lepiej poczekać na emisję „Tylko Ciebie chcę” w telewizji publicznej.

Tylko Ciebie Chcę Film Do Obejrzenia Online

Tylko Ciebie Chcę Gdzie Obejrzeć Cały Film Online

Podsumowując, „Tylko Ciebie chcę” to poruszający dramat obyczajowy o hazardzie niszczącym małżeństwo. Film dostępny jest obecnie na kilku platformach VOD takich jak Player.pl, Netflix czy Amazon Prime Video.

Istnieją też opcje na obejrzenie go całkowicie za darmo – legalnie w telewizji publicznej (TVP) lub nielegalnie na stronach z pirackimi treściami. O wyborze sposobu streamingu filmu musi zdecydować sam widz.

Platforma VOD Cena
Player.pl 10-20 zł miesięcznie
TVP darmowa

Niezależnie od wybranej opcji, „Tylko Ciebie chcę” to produkcja warta obejrzenia dla każdego fana ambitnego polskiego kina.

Gdzie Obejrzeć Tylko Ciebie Chcę Przez Internet

Podsumowując, oto najważniejsze informacje na temat tego, gdzie można obejrzeć film „Tylko Ciebie chcę” przez internet:

 • Player.pl, Netflix, Amazon Prime Video – legalne platformy VOD za opłatą abonamentu
 • Strony z nielegalnymi streamami – działają w szarej strefie prawa
 • Telewizja publiczna (TVP1, TVP2) – emisja w ramach darmowej telewizji naziemnej

Jak widać, jest kilka opcji na obejrzenie tego poruszającego dramatu obyczajowego online. Ja osobiście polecałbym albo wykupienie dostępu do VOD albo cierpliwe czekanie na emisję w TVP.

Mam nadzieję, że ten artykuł przybliżył Ci sposoby na obejrzenie filmu „Tylko Ciebie chcę” przez internet. Życzę miłego seansu i pozdrawiam!

Podsumowanie

W niniejszym artykule przybliżyłem opcje, gdzie można obejrzeć film „Tylko Ciebie Chcę” w internecie. Jest to poruszający dramat o hazardem niszczącym małżeństwo, warty polecenia.

Produkcja dostępna jest na platformach VOD takich jak Player.pl, Netflix czy Amazon Prime. Możliwe jest też obejrzenie jej za darmo – legalnie w telewizji TVP lub nielegalnie na stronach udostępniających pirackie treści.

Mam nadzieję, że artykuł pomoże podjąć decyzję, gdzie i w jaki sposób obejrzeć „Tylko Ciebie Chcę” online. Niezależnie od wyboru, jest to film warty uwagi i polecenia dla fanów polskiego kina.

Na koniec pragnę przypomnieć, że korzystanie z nielegalnych źródeł jest ryzykowne i należy robić to na własną odpowiedzialność. Pozdrawiam i życzę udanego seansu!

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Nominacje dla filmu Oppenheimer na Oscary.
 2. Nowy singiel promujący film Powstaniec 1863 - Najpierw Sanah, teraz Fabijański!
 3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
 4. Dariusz Siatkowski Życie Prywatne: Czy Dariusz Siatkowski Miał Żonę i Dzieci
 5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Najważniejsze festiwale filmowe na świecie
FilmyNajważniejsze festiwale filmowe na świecie

Odkryj najważniejsze międzynarodowe festiwale filmowe na świecie, takie jak Cannes, Berlinale i Sundance. Poznaj historię, tradycje oraz prestiżowe nagrody festiwalowe tych kluczowych wydarzeń branży filmowej.