News

Vincent d'onofrio i status produkcji serialu Daredevil: Born Again

Autor Kornel Lis
Kornel Lis08.01.20245 min.
Vincent d'onofrio i status produkcji serialu Daredevil: Born Again

Vincent D'Onofrio, aktor znany z roli Kingpina, udzielił niedawno wywiadu na temat serialu Daredevil: Born Again. W rozmowie poruszył kwestię zmian personalnych wśród twórców produkcji oraz wyraził zadowolenie z zaangażowania reżyserów seriali Loki i Moon Knight. D'Onofrio wcielający się w postać Wilsona Fiska podkreślił, że projekt jest obecnie na dobrym torze. Artykuł przybliża najważniejsze informacje z wywiadu aktora na temat statusu prac nad serialem Daredevil: Born Again.

D'Onofrio o pracach nad serialem Daredevil: Born Again

Vincent D'Onofrio udzielił niedawno wywiadu portalowi Collider, w którym opowiedział o pracach nad serialem Daredevil: Born Again. Aktor wcielający się w postać Kingpina zdradził kulisy produkcji.

Okazuje się, że po niedawnych zmianach personalnych wśród twórców, serial jest obecnie na dobrym torze. D'Onofrio z optymizmem patrzy w przyszłość i ma nadzieję, że zdjęcia ruszą niedługo.

Za niedługo zaczynamy, mam nadzieję, że wydarzy się to prędzej niż później, a ja i Charlie Cox mamy poczucie, że udało nam się stworzyć odpowiedni klimat

Aktor jest podekscytowany perspektywą współpracy z nowymi reżyserami, którzy mają na koncie takie seriale jak Loki i Moon Knight. To dla niego gwarancja wysokiej jakości produkcji.

Nowe nazwiska za kamerą

Wśród nowych twórców związanych z serialem Daredevil: Born Again znaleźli się Justin Benson i Aaron Moorhead, reżyserzy znani między innymi z produkcji Loki i Moon Knight. Ponadto za scenariusz odpowiadać będzie Dario Scardapane, autor serialu Punisher.

D'Onofrio nie kryje zadowolenia z tak fantastycznej ekipy filmowców.

D'Onofrio zachwycony doborem reżyserów

Aktor grający Kingpina w serialach o superbohaterach Marvela, nie ukrywa swojego podziwu dla twórców takich hitów jak Loki i Moon Knight. Fakt, że to właśnie oni zajmą się reżyserią Daredevila, bardzo go cieszy.

Jak na razie moimi ulubionymi serialami są "Moon Knight" i "Loki". Mamy Bensona i Moorheada jako reżyserów, co bardzo mnie cieszy. Jesteśmy teraz w naprawdę dobrym miejscu.

D'Onofrio jest przekonany, że dzięki zaangażowaniu utalentowanych filmowców, serial Daredevil: Born Again ma szansę osiągnąć sukces na miarę takich hitów jak Loki czy Moon Knight.

Sukces zapewniony

Aktor uważa, że serial Daredevil: Born Again ma potencjał, by stać się równie wielkim sukcesem jak inne produkcje MCU. Wszystko za sprawą świetnego doboru twórców.

D'Onofrio optymistycznie patrzy w przyszłość i jest przekonany, że pracując z tak utalentowanymi reżyserami jak Justin Benson i Aaron Moorhead, serial może wiele zyskać.

Czytaj więcej: Chris Evans wraca jako Kapitan Ameryka w Avengers 6? Oto jego odpowiedź na plotki

Najważniejsze role Vincenta D'Onofrio

Vincent D'Onofrio to aktor, który ma na swoim koncie wiele znakomitych ról filmowych. Jego najsłynniejszą kreacją pozostaje rola szeregowego Leonarda Lawrence'a w kultowym filmie Stanleya Kubricka - "Full Metal Jacket".

Jednak na uwagę zasługują także jego występy w takich produkcjach jak:

 • "Faceci w czerni"
 • "Cela"
 • "Plan ucieczki"
 • "Sędzia"
 • "Jurassic World"
 • "Siedmiu wspaniałych"
 • "Niewybaczalne"

Ostatnio D'Onofrio wcielał się w postać Kingpina, przestępcy stojącego na czele imperium kryminalnego w serialach:

 • "Daredevil"
 • "Hawkeye"

Kolejne role

W nadchodzących produkcjach będziemy mogli ponownie zobaczyć D'Onofrio w roli Kingpina. Aktor powróci w serialach:

 • "Echo"
 • "Daredevil: Born Again"

Oprócz tego na ekranach pojawi się w takich filmach jak "Skok w przestworzach" i "A Fall from Grace".

Rola Tytuł
Kingpin Echo
Kingpin Daredevil: Born Again

Zwiastun serialu Echo z D'Onofrio

Vincent d'onofrio i status produkcji serialu Daredevil: Born Again

10 stycznia na platformie Disney+ zadebiutuje serial Echo - spin-off produkcji Hawkeye. W jednej z ról ponownie zobaczymy Vincenta D'Onofrio, który wcieli się w postać Kingpina.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun nadchodzącej produkcji:

Już 10 stycznia na Disney+ trafi miniserial "Echo", spin-off "Hawkeye'a". Vincent D'Onofrio powróci w nim jako Kingpin. Zobaczcie zwiastun:

Serial skupi się na losach tytułowej Echo - głuchej superbohaterki mającej nadludzkie zdolności. Produkcja zapowiada się intrygująco, a powrót D'Onofrio w roli Kingpina to dodatkowa atrakcja dla fanów MCU.

Podsumowanie

W artykule omówiono najnowszy wywiad z aktorem Vincentem D'Onofrio na temat serialu Daredevil: Born Again. Przybliżono jego wypowiedzi dotyczące obecnego statusu produkcji, zmian w ekipie filmowej oraz planów na przyszłość.

Dowiadujemy się, że po niedawnej roszadzie personalnej, serial jest obecnie na dobrym torze. D'Onofrio z optymizmem patrzy w przyszłość i cieszy się na współpracę z nowymi utalentowanymi reżyserami.

Ponadto w artykule przypomniano najważniejsze role w karierze aktora, ze szczególnym uwzględnieniem roli Kingpina, w którą D'Onofrio ponownie wcieli się w nadchodzących produkcjach Kinowego Uniwersum Marvela.

Na koniec zamieszczono zwiastun serialu Echo z udziałem Vincenta D'Onofrio, który 10 stycznia trafi na platformę Disney+.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Nominacje dla filmu Oppenheimer na Oscary.
 2. Gerard Butler jako smok w wersji aktorskiej.
 3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
 4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
 5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Kornel Lis
Kornel Lis

Jestem aktorem teatralnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w analizie i interpretacji dramatów oraz ról teatralnych. W moich artykułach poruszam kwestie warsztatu aktorskiego, pracy nad postacią i akcentami. Dbam o rzetelność przekazywanych treści.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły