"Wednesday": prace nad 2. sezonem rozpoczną się latem 2023

"Wednesday": prace nad 2. sezonem rozpoczną się latem 2023
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska19.11.2023 | 4 min.

Fani serialu "Wednesday" z niecierpliwością czekają na nowe przygody tytułowej bohaterki. Według najnowszych doniesień, prace nad 2. sezonem wystartują latem 2023 roku.

Kluczowe wnioski:

  • Netflix potwierdził, że powstanie kontynuacja serialu o Wednesday Addams.
  • Zdjęcia do nowych odcinków rozpoczną się latem przyszłego roku.
  • Fani liczą, że w 2. sezonie pojawią się kolejni członkowie rodziny Addamsów.
  • Można spodziewać się nowych przygód Wednesday w Akademii Nigdy Więcej.
  • Premiera 2. sezonu planowana jest na koniec 2023 lub na początek 2024 roku.

Zdjęcia do 2. sezonu "Wednesday" wystartują latem 2023 roku

Producenci serialu "Wednesday" potwierdzili, że zdjęcia do drugiego sezonu ruszą latem 2023 roku. Dokładna data rozpoczęcia prac na planie nie jest jeszcze znana, ale wiadomo, że będzie to prawdopodobnie lipiec lub sierpień. Fani serialu z niecierpliwością wyczekują nowych przygód tytułowej bohaterki.

Zgodnie z informacjami Netflixa, zdjęcia do kontynuacji będą realizowane w Kanadzie, podobnie jak w przypadku pierwszego sezonu. Ekipa filmowa wróci więc do Rumunii, by kręcić kluczowe sceny w tamtejszej Akademii Nevermore. Można się spodziewać, że na planie ponownie pojawią się gwiazdy pierwszego sezonu z Jenną Ortegą na czele.

Oczekiwania widzów wobec fabuły 2. sezonu

Fani "Wednesday" z niecierpliwością wyczekują informacji na temat fabuły drugiego sezonu. Liczą na to, że serial pójdzie tropem pierwszych odcinków i zaoferuje jeszcze więcej mrocznych przygód oraz czarnego humoru.

W oczekiwaniu na oficjalne szczegóły, widzowie spekulują, że w nowym sezonie Wednesday będzie kontynuować naukę w Akademii Nevermore. Być może pojawią się wątki związane z jej rodziną - matką Morticią lub wujkiem Festerem. Fani marzą o gościnnych występach kultowych Addamsów.

Aktorka zapowiada więcej horroru i makabry w 2. sezonie

Odtwórczyni głównej roli, Jenna Ortega, zdradziła w jednym z wywiadów, że twórcy planują postawić w drugim sezonie na jeszcze mocniejsze, horrorowe klimaty. Aktorka ma nadzieję, że uda im się pójść o krok dalej i dostarczyć widzom jeszcze więcej mrocznych wrażeń.

Ortega zapewniła, że w nowych odcinkach Wednesday będzie musiała zmierzyć się z kolejnymi ponurymi tajemnicami Akademii Nevermore. Być może pojawią się też nowe, przerażające stworzenia. Aktorka zapowiada, że 2. sezon zaoferuje znacznie więcej grozy i makabrycznych scen, które przypadną do gustu fanom mrocznych klimatów.

Czarne charaktery w nowych odcinkach

Jenna Ortega wyjawiła, że w 2. sezonie Wednesday będzie musiała zmierzyć się z zupełnie nowymi, tajemniczymi postaciami o ciemnych charakterach. Można się spodziewać, że pojawią się kolejni uczniowie Akademii Nevermore obdarzeni specjalnymi mocami.

Być może Wednesday ponownie narazi się dyrektorce szkoły pani Thornhill, a także stanie na drodze jej siostrom - pani Weems i pani Thistle. Fani z niecierpliwością wyczekują wieści o nowych bohaterach, którzy dołączą do obsady 2. sezonu.

Czytaj więcej: Psy aktorzy, obsada - kto gra w filmie Władysława Pasikowskiego? | Przewodnik

Ogromny sukces pierwszego sezonu

Pierwszy sezon "Wednesday", który zadebiutował na Netfliksie 23 listopada 2022 roku, okazał się ogromnym sukcesem. W ciągu zaledwie kilku dni od premiery, serial pobił rekord oglądalności i został najchętniej oglądaną anglojęzyczną produkcją Netflixa.

W pierwszym tygodniu od debiutu, "Wednesday" obejrzało aż 341 milionów godzin, co jest imponującym wynikiem. Tak dobry start z pewnością przyczynił się do szybkiej decyzji o realizacji 2. sezonu serialu. Twórcy mają nadzieję, że kontynuacja spotka się z równie ciepłym przyjęciem widzów.

Zwiastuny i zapowiedzi 2. sezonu

Na razie Netflix i twórcy nie opublikowali jeszcze żadnych oficjalnych zwiastunów czy teasery dotyczących 2. sezonu "Wednesday". Można się spodziewać, że pierwsze materiały promocyjne pojawią się dopiero na kilka tygodni przed premierą nowych odcinków.

Fani spekulują, że trailery ujawnią nowych bohaterów oraz zarysują intrygującą fabułę 2. sezonu. Na razie pozostaje uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać oficjalnych zapowiedzi kontynuacji mrocznych przygód Wednesday Addams.

Podsumowanie

Serial "Wednesday" z młodą Jenną Ortegą w roli tytułowej okazał się prawdziwym fenomenem i ulubieńcem widzów Netflixa. Nic więc dziwnego, że platforma szybko zdecydowała się na realizację 2. sezonu tej niezwykłej produkcji. Fani z niecierpliwością wyczekują nowych przygód Wednesday Addams.

Twórcy potwierdzili, że zdjęcia do kontynuacji ruszą latem 2023 roku. Możemy liczyć na nowe, mroczne historie osadzone w klimatach grozy i czarnego humoru. Aktorka Jenna Ortega zapowiada, że 2. sezon będzie jeszcze bardziej makabryczny i przerażający.

Na razie szczegóły fabuły nowych odcinków owiane są tajemnicą. Wiemy jednak, że Wednesday ponownie zawita do Akademii Nevermore, gdzie na pewno czekają na nią kolejne nadprzyrodzone zagadki. Serialowa rodzina Addamsów zdobyła serca widzów, więc 2. sezon z pewnością spotka się z entuzjazmem fanów.

Przed nami jeszcze długie miesiące oczekiwania na nowe przygody Wednesday, ale warto uzbroić się w cierpliwość. Twórcy na pewno przygotowują dla nas kolejną dawkę ponurej rozrywki w najlepszym stylu Addamsów. Już nie możemy się doczekać!

5 Podobnych Artykułów:

  1. Psy 1992 - Film kryminalny Władysława Pasikowskiego z Bogusławem Lindą
  2. Ridley Scott chciał przywrócić Maximusa w Gladiator 2: Russell Crowe w najbardziej niezwykłych walkach
  3. Christopher Nolan ostrzega: platformy streamingowe wymagają pilnej naprawy
  4. 'The Marvels' zbiera zaledwie 63 mln dolarów na świecie
  5. Najnowsze Hity na Netflix: Filmy i Seriale, które musisz obejrzeć w grudniu
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły