News

Wielki powrót aktorów Dwóch i pół Mężczyzn! Bukmacher przynosi thrillera dla fanów

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak30.11.20236 min.
Wielki powrót aktorów Dwóch i pół Mężczyzn! Bukmacher przynosi thrillera dla fanów

Wielki powrót Charliego Sheena i Angusa T. Jonesa z serialu Dwóch i pół Mężczyzn do roli kultowych bohaterów w nowym serialu komediowym Bukmacher przynosi niespodziewany zastrzyk nostalgii dla fanów produkcji sprzed lat.

Kluczowe wnioski:
 • W scenie z Bukmachera Sheen i Jones odgrywają tę samą partię pokera co 20 lat temu w Dwóch i pół.
 • Twórca obu seriali Chuck Lorre wyjaśnia, że chciał tylko rozśmieszyć widzów tą nawiązującą sceną.
 • Aktorzy dobrze bawili się na planie, odtwarzając kultowy moment z przeszłości.
 • Jones jest nie do poznania, ale chemia z Sheenem wciąż jest widoczna.
 • Fani Dwóch i pół mogą poczuć się jak za starych, dobrych czasów.

Wielki powrót Charliego Sheena i Angusa T. Jonesa

W najnowszym serialu komediowym HBO Max Bukmacher pojawia się zaskakujące nawiązanie do kultowego serialu Dwóch i pół. Fani mogą poczuć niemałe zdziwienie, gdy w jednej ze scen rozpoznają dobrze znane im twarze - Charliego Sheena oraz Angusa T. Jonesa, odgrywających te same role co ponad 20 lat temu.

Odtworzona została słynna scena z 2003 roku z udziałem Sheena jako Charliego Harpera oraz Jonesa w roli kilkuletniego Jake'a. Panowie zasiedli do stołu razem z tą samą ekipą pokerzystów i rozegrali partię zupełnie jak za starych, dobrych czasów.

Dla fanów Dwóch i pół ten moment musiał być nie lada gratką. Zobaczyć na własne oczy tę parę aktorów wcielającą się ponownie w dobrze znane role to swoiste spełnienie marzeń. Jones jest co prawda nie do poznania i wydoroślał, ale chemia z Sheenem wciąż jest na ekranie widoczna.

Pamiętna scena gry w pokera w Dwóch i pół

Scena rozgrywająca się na planie Bukmachera to wierna rekonstrukcja wydarzeń z 2003 roku w Dwóch i pół. Charlie Sheen jako Charlie Harper zasiada do stołu, by rozegrać partyjkę pokera ze swoimi kumplami. Wśród nich jest 8-letni syn bohatera, grany przez Angusa T. Jonesa.

To właśnie ta scena z pierwotnego serialu została odtworzona w Bukmacherze niemal klatka po klatce. Na planie pojawili się nawet ci sami statyści i scenarzyści co 20 lat temu, aby jak najwierniej oddać klimat tamtych wydarzeń. I trzeba przyznać, że ekipie to się udało.

Zaskakujące cameo w nowym serialu Bukmacher

Osoby oglądające Bukmachera bez znajomości Dwóch i pół mogą poczuć się nieco zdezorientowani widząc znienacka Charliego Sheena i Angusa T. Jonesa. Cameo tych aktorów jest bowiem całkowitym zaskoczeniem i nic go nie zapowiada.

W pewnym momencie Danny, główny bohater produkcji HBO, udaje się do ośrodka odwykowego, by ściągnąć dług od Sheena. Tam dowiaduje się, że mężczyzna rezyduje w tym miejscu, organizując cotygodniowe gry w pokera. I nagle rozpoznajemy aktorów znaną sceną z Dwóch i pół.

„Chcieliśmy po prostu rozśmieszyć ludzi” - wyjaśnia twórca obu seriali, Chuck Lorre.

To zaskakujące pojawienie się dobrze znanych postaci miało na celu przede wszystkim zapewnić widzom sporą dawkę rozrywki. I trzeba przyznać, że ten zabieg wywarł zamierzony efekt.

Twórca Dwóch i pół zdradza kulisy nawiązania

Chuck Lorre, autor zarówno Dwóch i pół jak i Bukmachera, opowiedział w wywiadzie o kulisach tworzenia tego zaskakującego nawiązania.

Okazuje się, że pomysł zrodził się w trakcie rozmowy Lorroe'a z Sheenem. Panowie postanowili odtworzyć kultową już scenę pokera, zapraszając do niej również Jonesa. Aktorzy świetnie bawili się na planie, co potwierdził sam reżyser.

Czytaj więcej: Suzanne Shepherd, znana aktorka z serialu Rodzina Soprano, nie żyje w wieku 89 lat

Angus T. Jones nie do poznania po latach

Dla widzów pamiętających małego Jake'a Harpera z Dwóch i pół jego serialowy powrót w Bukmacherze musi być niemałym szokiem. 8-letni chłopiec urósł bowiem w przystojnego, dorosłego mężczyznę, który - trzeba to przyznać - wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś.

Mimo że Angus T. Jones zmienił się nie do poznania, charakterystyczne rysy twarzy pozwalają go jednak rozpoznać. Co więcej, wciąż świetnie dogaduje się na ekranie ze swoim serialowym ojcem.

Wiek Angusa T. Jonesa w Dwóch i pół 8 lat
Obecny wiek aktora 30 lat

Różnica jest kolosalna, ale mimo upływu czasu Jonesowi wciąż udało się oddać klimat serialu sprzed lat. I to właśnie ta nić porozumienia z widzami jest w tym cameo najcenniejsza.

Marzenie fanów spełnione po 20 latach

Wielki powrót aktorów Dwóch i pół Mężczyzn! Bukmacher przynosi thrillera dla fanów

Odtworzenie kultowej sceny z udziałem Charliego Harpera i jego syna Jake'a to swoiste spełnienie marzeń dla wielu widzów pamiętających Dwóch i pół. Po latach mogą oni zobaczyć swoich ulubionych aktorów wcielających się w dobrze znane im role.

Serialowa para ponownie zasiada przy stole pokerowym, rozmawiając i żartując jak za dawnych lat. Scenarzyści i reżyserzy wiernie odtworzyli klimat sprzed ponad 20 lat. I choć wiele się przez ten czas zmieniło, chemia Sheena z Jonesem pozostała bez zmian.

 • Kultowa scena z Dwóch i pół odtworzona po latach w nowym serialu
 • Fani mogą zobaczyć swoich idoli wcielających się w znane role

Bez wątpienia ten moment musiał sprawić widzom wiele radości. A marzenia czasem jednak się spełniają, nawet po dwóch dekadach.

Podsumowanie

W moim artykule opisałem zaskakujący powrót aktorów z kultowego serialu Dwóch i pół w nowej produkcji Bukmacher. Przybliżyłem kulisy realizacji cameo z udziałem Charliego Sheena i Angusa T. Jonesa, którzy ponownie wcielili się w dobrze znane widzom role.

Przedstawiłem, w jaki sposób odtworzono słynną scenę gry w pokera z 2003 roku, starając się jak najwierniej oddać jej pierwotny klimat. Opisałem reakcje fanów, dla których takie nawiązanie było prawdziwą gratką i swoistym spełnieniem marzeń.

Zrelacjonowałem wypowiedzi twórcy obu seriali na temat genezy pomysłu tego cameo. Chuck Lorre zwierzył się, że celem było przede wszystkim rozbawienie widzów, a chemia między Sheenem i Jonesem nadal jest świetna.

Wspomniałem również o metamorfozie Angusa T. Jonesa, który od czasów Dwóch i pół bardzo się zmienił. Mimo upływu lat, aktor świetnie wcielił się w znaną sobie rolę, wprawiając fanów w nostalgiczny nastrój.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Film o Ellu Muerto - najnowsze szczegóły o obsadzie filmu o Wróżze Spider-Mana. Kto został wybrany do tej roli?
 2. Reżyser Andora nakręci film z serii Star Trek: Zaskakujący skok w przeszłość
 3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
 4. Najlepsze Polskie Aktorki: Znane Polskie Aktorki, Polska Aktorka
 5. Top 30 najpopularniejszych książek według Tumblra: Percy Jackson kontra Harry Potter
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Aquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office
NewsAquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office

Aquaman i Zaginione Królestwo nadal dobrze radzi sobie w kinach. Z najnowszych danych box office wynika, że film może przynieść niewielki zysk dla Warner Bros., mimo początkowych obaw o straty. Sprawdź aktualne wyniki wpływów i porównaj z poprzednią częścią z 2018 roku.