News

Wojownicze żółwie ninja - nowy serial animowany i spin-off filmu Zmutowany chaos

Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska09.02.20245 min.
Wojownicze żółwie ninja - nowy serial animowany i spin-off filmu Zmutowany chaos

Spin-off kinowego filmu Zmutowany chaos, czyli Wojownicze żółwie ninja, doczeka się serialu animowanego. Będzie to produkcja 2D osadzona w tym samym świecie, co film, ale z nowymi zagrożeniami i sojusznikami dla tytułowych bohaterów. Serial animowany żółwi ninja ma zadebiutować latem 2024 roku i od razu dostanie 2 sezony na platformie Paramount+. Fani mogą się spodziewać wielu niespodzianek.

Nowy serial animowany żółwi ninjażółwi ninja

Fani żółwi ninja mają powody do radości. Po kinowym filmie Zmutowany chaos powstaje serial animowany będący jego spin-offem. Ma on tytuł Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles i powstaje dla platformy Paramount+.

Serial animowany opowie nowe historie z życia tytułowych bohaterów, którzy zmierzą się z nieznanymi dotąd zagrożeniami oraz odnajdą starych sojuszników. Akcja osadzona jest w tym samym świecie, co film Zmutowany chaos, jednak wykorzystuje inną technikę animacji.

Animacja 2D w serialu żółwi ninjażółwi ninja

O ile Zmutowany chaos zrealizowany był w animacji 3D, o tyle nowy serial sięga po klasyczną animację 2D. To sprawia, że serial animowany żółwi ninja prezentuje zupełnie inną stylistykę i klimat.

Animacja 2D może okazać się strzałem w dziesiątkę, bo przywołuje kultową serię animowaną z lat 90. Nowe przygody żółwi w tym stylu z pewnością przypadną do gustu starszym widzom.

Premiera serialu żółwi ninja latem 2024żółwi ninja latem 2024

Platforma Paramount+ zamówiła od razu 2 sezony serialu, więc twórcy mają materiał na dłuższą historię. Nie podano dokładnej daty premiery, ale mówi się o debiucie latem 2024 roku.

Serial animowany żółwi ninja na pewno umili fanom oczekiwanie na kinową kontynuację - zwłaszcza, że ta raczej nie pojawi się wcześniej niż w 2025 roku.

W obsadzie głosowej powracają aktorzy, którzy użyczyli głosów żółwiom w filmie. Są to: Micah Abbey (Donatello), Shamon Brown Jr. (Michelangelo), Nicolas Cantu (Leonardo) i Brady Noon (Rafael). Za produkcję ponownie odpowiadają Seth Rogen i Evan Goldberg.

Gdzie obejrzeć serial animowany żółwi ninja?żółwi ninja?

Na razie serial dostępny będzie wyłącznie na platformie Paramount+ w USA. Nie ogłoszono, czy pojawi się w Polsce i na jakiej platformie. Być może trafi na Netflix lub HBO Max. Fani mogą mieć nadzieję, że tak jak w przypadku filmu - nowy serial żółwi również będzie dostępny w naszym kraju.

Czytaj więcej: Barry Keoghan intensywnie flirtuje z Jacobem Elordim podczas pobytu w Saltburn. Szczegóły incydentu przy Duchach Inisherin.

Nowe zagrożenia i sojusznicy żółwi ninjażółwi ninja

Choć akcja osadzona jest w znanym już widzom świecie, autorzy obiecują wiele twistów fabularnych. Bohaterowie napotkają dotąd nieznanych przeciwników oraz odnajdą dawnych sprzymierzeńców. Być może pojawią się crossovery z innymi seriami o superbohaterach.

Można się spodziewać wielu niespodzianek, nowych postaci i zaskakujących zwrotów akcji. A wszystko to w klimacie znanym z poprzednich przygód żółwi ninja - z dużą dawką humoru i efektownych scen walki.

Tytuł serialu Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles
Gatunek animacja, familijny
Liczba sezonów 2

Serial żółwi ninja osadzony w świecie filmużółwi ninja osadzony w świecie filmu

Wojownicze żółwie ninja - nowy serial animowany i spin-off filmu Zmutowany chaos

Choć serial wykorzystuje inną technikę animacji, jego akcja dzieje się w tym samym świecie, co film Zmutowany chaos. Oznacza to, że fani mogą liczyć na nawiązania do wydarzeń z produkcji kinowej.

Być może pojawią się dodatkowe wątki poboczne rozwijające genezę bohaterów lub opowiadające losy znanych już postaci. Ten zabieg pozwoli serialowi wpleść się w dotychczasową fabułę i nada jej większą spójność.

Nowy serial animowany żółwi ninja

Nowy serial animowany żółwi ninja to powód do radości dla fanów tych bohaterów. Będzie to spin-off kinowego filmu Zmutowany chaos, który powstaje dla platformy Paramount+. Serial opowie nowe historie z życia znanych już widzom żółwi, a akcja osadzona będzie w tym samym świecie co film. Wykorzystana zostanie jednak inna technika animacji.

Animacja 2D w serialu żółwi ninjażółwi ninja

O ile Zmutowany chaos był animacją 3D, o tyle nowy serial sięgnie po klasyczną animację 2D. Dzięki temu serial animowany żółwi ninja zyska zupełnie inną stylistykę i klimat, nawiązując do kultowej serii z lat 90. Nowe przygody żółwi w tym stylu na pewno spodobają się starszym widzom.

Premiera serialu żółwi ninja latem 2024żółwi ninja latem 2024

Platforma Paramount+ od razu zamówiła 2 sezony serialu animowanego żółwi ninja. Nie podano dokładnej daty premiery, ale mówi się o debiucie latem 2024 roku. Serial na pewno umili fanom oczekiwanie na kinową kontynuację filmu, która raczej nie nastąpi przed 2025 rokiem.

W obsadzie głosowej powracają aktorzy znani z filmu: Micah Abbey, Shamon Brown Jr., Nicolas Cantu i Brady Noon. Za produkcję serialu animowanego odpowiadają ponownie Seth Rogen i Evan Goldberg.

Podsumowanie

Serial animowany „Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles” to spin-off filmu „Zmutowany chaos” o przygodach żółwi ninja. Akcja rozgrywa się w tym samym świecie, ale wykorzystuje inną technikę animacji 2D. Bohaterowie zmierzą się z nowymi wyzwaniami i wrogami. Serial animowany żółwi ninja zadebiutuje z dwoma sezonami latem 2024 roku i będzie dostępny na platformie Paramount+. Powinien umilić fanom oczekiwanie na kontynuację filmu kinowego.

Seria animowana, która jest spin-offem produkcji „Zmutowany chaos” o żółwiach ninja, zapowiada wiele zwrotów akcji i fabularnych niespodzianek. Choć osadzona jest w znanym widzom świecie, to opowie nowe historie tych bohaterów w innym stylu animacji 2D. Pierwszy sezon zadebiutuje latem 2024 roku.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. PlayStation State of Play: Death Stranding 2, Silent Hill 2 i Judas Oparte na Plotkach
  2. Sekretny czat gwiazd kina akcji. Kevin Hart wygadał się!
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Turecki Film: Najlepsze Tureckie Filmy
  5. Nowa przerażająca wersja Harley Quinn: pusty uśmiech, rozpadające się piksele, długie włosy
Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska

Jestem doświadczoną aktorką dzielącą się swoją wiedzą na temat warsztatu aktorskiego. W moich artykułach poruszam kwestie interpretacji ról, pracy nad sobą. Moim celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności młodym adeptom aktorstwa.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły