News

Zack Snyder i jego kontrowersyjne podejście do nowego serialu anime Twilight of the Gods

Autor Kornel Lis
Kornel Lis05.12.20236 min.
Zack Snyder i jego kontrowersyjne podejście do nowego serialu anime Twilight of the Gods

Zack Snyder, znany reżyser filmów akcji, tym razem zaskakuje widzów kontrowersyjnym podejściem do swojego nowego serialu anime o tytule "Twilight of the Gods".

Kluczowe wnioski:
 • Serial anime skupia się na misji zemsty córki olbrzymów.
 • Zdaniem Snydera produkcja będzie zawierać dużo scen seksu.
 • Data premiery planowana jest dopiero na koniec 2024 roku.
 • W obsadzie znaleźli się znani aktorzy, m.in. Sylvia Hoeks czy Peter Stormare.
 • Kontrowersyjne podejście Snydera może zaskoczyć widzów.

Zack Snyder stworzy serial anime

Znany reżyser filmów akcji Zack Snyder, zaskoczył ostatnio opinię publiczną informacją o pracy nad serialem anime zatytułowanym "Twilight of the Gods". Produkcja owiana była do tej pory ścisłą tajemnicą, chronioną przez samego twórcę. Dopiero teraz Snyder zdecydował się podzielić kilkoma szczegółami na temat tego wyjątkowego projektu.

Nie jest to pierwszy raz, gdy ten reżyser decyduje się na animację. W 2010 roku wyreżyserował animowaną "Legendę sowiego królestwa: Strażników Ga'Hoole", która mimo bajkowej konwencji, zachowała charakterystyczny, mroczny styl wizualny, typowy dla jego filmów aktorskich.

Fabuła serialu anime

Choć serial nie ma jeszcze oficjalnego opisu fabuły, sam Zack Snyder podzielił się swoją wizją tej historii:

Jest tak: jest sobie król i królowa w małej wiosce wikingów i chcą wziąć ślub. Wtedy zdarza się coś, co sprawia, że Sigrid, panna młoda, która jest też córką gigantów, wyrusza w podróż po zemstę. Rekrutuje ona grupę postaci - jasnowidza, krasnoluda - i razem tworzą grupę, której jedyną misją jest odnalezienie i walka z bogiem.

Jak wynika z tych słów, serial opowie historię Sigrid - pięknej, ale chłodnej i zdecydowanej kobiety, która po tragedii w dniu swojego ślubu, wyrusza z misją zemsty na nordyckich bogach. Towarzyszy jej w tym barwna grupa postaci, w tym jasnowidz i krasnolud.

Dużo seksu w nowym serialu Snydera

Twórczość Zacka Snydera od zawsze cechowała się efektowną, dynamiczną akcją i obrazową przemocą. Tego z całą pewnością nie zabraknie również w nadchodzącym serialu anime. Jednak tym razem reżyser postanowił położyć większy nacisk na erotykę.

Jak stwierdził bowiem Snyder: "Będzie w nim dużo, dużo seksu. Bo to fajne." Trudno orzec na ten moment, czy owa zapowiedź faktycznie znajdzie odzwierciedlenie na ekranie, czy była tylko prowokacyjnym żartem reżysera. Niemniej aktorzy pracujący przy serialu spodziewają się, że może okazać się on kontrowersyjny.

Aktorzy a kontrowersje

W obsadzie produkcji znaleźli się znani aktorzy, m.in. Sylvia Hoeks (Blade Runner 2049) jako główna bohaterka Sigrid, czy Peter Stormare (Fargo), Jamie Chung (Sin City) i Kristofer Hivju (Gra o Tron).

Aktorzy ci z pewnością mają świadomość, że pracując z tak niekonwencjonalnym reżyserem jak Zack Snyder, muszą liczyć się z tym, iż powstający serial anime może okazać się kontrowersyjny. Tym bardziej, że sam twórca już na wstępie zapowiada w nim dużą dawkę erotyki.

Data premiery Koniec 2024
Liczba odcinków 8

Czytaj więcej: Recenzja Filmów: Nowe Igrzyska Śmierci i Zabójca od Finchera - sprawdzamy, czy to dobre kino

Premiera anime dopiero pod koniec 2024 roku

Fani Zacka Snydera oraz animacji, którzy z niecierpliwością wyczekują nowego serialu, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Jak bowiem twierdzi reżyser, premiera "Twilight of the Gods" planowana jest najwcześniej na koniec 2024 roku.

Serial anime będzie liczył 8 odcinków. Produkcją zajmie się para filmowców - Zack Snyder oraz jego żona Deborah Snyder, od lat współpracująca przy jego projektach.

Osiem odcinków zemsty córki olbrzymów

Zack Snyder i jego kontrowersyjne podejście do nowego serialu anime Twilight of the Gods

Jak już wcześniej wspomniano, fabuła serialu anime skupiać ma się na misji zemsty, podejmowanej przez Sigrid - córkę olbrzymów. Razem z barwną grupą towarzyszy, wyrusza ona w śmiertelną wyprawę przeciwko bogom.

Nie podano jeszcze zbyt wielu szczegółów na temat samej historii. Na podstawie słów Zacka Snydera, wiadomo że będzie epicka i pełna akcji. Twórca serialu na pewno nie zawiedzie tych widzów, którzy oczekują od niego spektakularnych scen walk oraz niebanalnej, mrocznej fabuły - jego typowych znaków firmowych.

"Twilight of the Gods" liczyć będzie 8 odcinków, co jak na serial anime, jest dość typową długością, choć fani z pewnością chętnie obejrzeli by ich znacznie więcej. Czy mogą liczyć na kontynuację? Przekonamy się zapewne po premierze w 2024 roku.

Snyder znów zaskakuje swoim podejściem

Twórca "300", "Watchmen", "Sucker Punch", czy "Armii Umarłych" po raz kolejny zaskakuje i szokuje widzów. Tym razem robi to w animowanej odsłonie, zapowiadając serial anime wypełniony brutalną akcją, mroczną zemstą i dużą dawką erotyki.

Czy Zack Snyder ponownie trafi w gusta fanów kina sensacyjnego i fantasy? A może tym razem przesadził i jego produkcja spotka się z mieszanymi reakcjami? O tym przekonamy się najpewniej pod koniec 2024 roku, kiedy to ma mieć miejsce premiera kontrowersyjnego serialu anime "Twilight of the Gods".

 • Serial anime skupia się na misji zemsty córki olbrzymów.
 • Snyder zapowiada dużo scen erotycznych.
 • Data premiery planowana na koniec 2024 roku.
 • W obsadzie znani aktorzy, m.in. Sylvia Hoeks, Peter Stormare.
 • Kontrowersyjne podejście Snydera może szokować.

Podsumowanie

W moim artykule omówiłem najnowszy projekt kontrowersyjnego reżysera Zacka Snydera - serial anime zatytułowany "Twilight of the Gods". Dowiedziałem się, że produkcja ta była owiana ścisłą tajemnicą i dopiero teraz twórca zdradził o niej kilka szczegółów.

Opisałem fabułę serialu, która skupiać ma się na misji zemsty podejmowanej przez Sigrid - córkę olbrzymów. Bohaterka wyrusza w niebezpieczną wyprawę z barwną grupą towarzyszy, by rozprawić się z okrutnymi nordyckimi bogami.

Zwróciłem uwagę na kontrowersyjną zapowiedź Snydera, że w serialu anime znajdzie się "dużo, dużo seksu". To może szokować część widzów. Pojawiły się też informacje o planowanej dacie premiery na koniec 2024 roku oraz obsadzie produkcji.

Podsumowując, nowy pomysł Snydera wydaje się szalenie interesujący, choć z pewnością nie dla każdego widza. Fani twórczości tego reżysera z niecierpliwością wyczekują kolejne szczegóły na temat tej niecodziennej produkcji anime.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Film o Ellu Muerto - najnowsze szczegóły o obsadzie filmu o Wróżze Spider-Mana. Kto został wybrany do tej roli?
 2. Reżyser Andora nakręci film z serii Star Trek: Zaskakujący skok w przeszłość
 3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
 4. Najlepsze Polskie Aktorki: Znane Polskie Aktorki, Polska Aktorka
 5. Top 30 najpopularniejszych książek według Tumblra: Percy Jackson kontra Harry Potter
Autor Kornel Lis
Kornel Lis

Jestem aktorem teatralnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w analizie i interpretacji dramatów oraz ról teatralnych. W moich artykułach poruszam kwestie warsztatu aktorskiego, pracy nad postacią i akcentami. Dbam o rzetelność przekazywanych treści.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Aquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office
NewsAquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office

Aquaman i Zaginione Królestwo nadal dobrze radzi sobie w kinach. Z najnowszych danych box office wynika, że film może przynieść niewielki zysk dla Warner Bros., mimo początkowych obaw o straty. Sprawdź aktualne wyniki wpływów i porównaj z poprzednią częścią z 2018 roku.