News

Zaskakująca teoria fanów na temat złoczyńcy w logo filmu Venom 3

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska25.05.20246 min.
Zaskakująca teoria fanów na temat złoczyńcy w logo filmu Venom 3

Zaskakująca teoria fanów na temat złoczyńcy w logo filmu Venom 3 budzi w ostatnich dniach ogromne zainteresowanie wśród miłośników kina superbohaterskiego. Chociaż oficjalnych informacji ze strony producentów nie ma jeszcze zbyt wiele, to internauci już teraz przygotowali własne, śmiałe domysły na temat antagonisty, którego symbolu użyto na plakacie promującym trzecią odsłonę przygód Venoma. Gorąca dyskusja na forach czyni teorie coraz bardziej intrygującymi, a my postanowiliśmy przyjrzeć się im z bliska!

Kluczowe wnioski:
 • Zgodnie z najpopularniejszą teorią, złoczyńca z logo ma związek z synem samego Venoma, Carnage'em. Może więc chodzić o powrót tej postaci w nowej odsłonie.
 • Niektórzy fani uważają z kolei, że nowy antagonista będzie miał zdolność kontrolowania oraz wchłaniania innych symbiotów. Może to być niegdyś poboczny bohater.
 • Symbol złoczyńcy wygląda jak połączenie logo Venoma i Carnage'a, więc może to sugerować pojawianie się nowego, połączonego superłotra.
 • Nie zabrakło również pomysłów, że zagadkowa postać może nawiązywać do klanu zupełnie nowych antagonistów - niezwiązanych z wcześniejszymi częściami serii.
 • Teoria ostatnia zakłada, że złoczyńca z logo będzie prawdziwym zagrożeniem globalnym, walczącym z połączonymi siłami Venoma i innych herosów całego uniwersum.

Złoczyńca w logo Venom 3 - zaskakująca teoria fanów

Jak można się było tego spodziewać, premiera nowego plakatu promującego nadchodzący film Venom 3 nie przeszła bez echa wśród wiernych fanów serii. Uwadze obserwatorów nie umknął intrygujący symbol, który zdaniem wielu internautów może reprezentować przyszłego złoczyńcę. Co bardziej spostrzegawczy wielbiciele Marvela wypatrują w tajemniczym logotypie?

Chociaż szczegóły fabularne nowej produkcji wciąż pozostają owiane wielką tajemnicą, to podobizna antagonisty na plakacie dała fanom sporo pożywki do snucia własnych teorii. Coraz bardziej ożywiona dyskusja na forach internetowych ukazuje całą paletę możliwych interpretacji wizerunku złoczyńcy.

Jedno jest pewne - po sukcesie dwóch poprzednich części ekipa filmowa z pewnością nie zamierza oszczędzać na mrożącej krew w żyłach przygodzie swego antybohatera. Czy Tom Hardy jako współczujący potwór będzie miał zatem równie groźnego przeciwnika co poprzednio? Sprawdźmy, co sądzą na ten temat najwierniejsi fani!

Co oznacza złoczyńcy w logo Venom 3? Analiza fanowskiej teorii

Pierwsza i chyba najbardziej oczywista dla fanów interpretacja wizerunku złoczyńcy na plakacie nawiązuje do poprzednich wydarzeń w serii. Według licznych głosów internautów, tajemnicza sylwetka antagonisty ma bardzo wiele wspólnego z kultowym już Carnage'em, czyli okrutnym synem samego Venoma znany z komiksowych historii.

Na poparcie tej tezy przytaczane są liczne podobieństwa w zarysie sylwetki oraz odstających "macek" symbolu złoczyńcy. Wygląd taki bez wątpienia pokrywa się z potworną naturą krwiożerczego Carnage'a, który na dobre połączył się z życiem swego "rodzica" w poprzednich odsłonach cyklu.

Jeśli takie przypuszczenia się potwierdzą i twórcy filmu faktycznie zdecydowali się na reaktywację tej kontrowersyjnej postaci, z pewnością możemy liczyć na dawkę grozy i brutalności nie męcej niż przy premierze Venom 2. Czy jednak na tym wyczerpuje się potencjał domysłów fanów na temat symbolicznego złoczyńcy?

Czytaj więcej: Wiele wskazuje, że premiera Marvel's Wolverine od Insomniac Games nie nastąpi przed 2025 rokiem

Porównanie złoczyńców z poprzednich części i teorii na nowy film

Według kolejnej z popularnych teorii, nowy złoczyńca z logo będzie antagonistą o zupełnie nowych, przerażających zdolnościach, wykraczających poza doświadczenia poprzednich przeciwników. Liczne fankluby entuzjastycznie spekulują, że tajemnicza sylwetka może symbolizować postać dysponującą mocą kontroli oraz asymilacji innych symbiotów.

Oznaczałoby to, że Eddie Brock jako Venom stanie w obliczu jak dotąd największego zagrożenia, którego nie sposób byłoby powstrzymać przy użyciu zwykłych metod. Zdolność antagonisty do podporządkowywania obcych istnień mogłaby zapewnić mu przewagę zdolną zetrzeć bohatera na miazgę.

Nie od dziś wiadomo, że twórcy serii uwielbiają zaskakiwać fanów zupełnie nowymi pomysłami i motywami fabularnymi. Czyżby więc tak rewolucyjna koncepcja złoczyńcy była następnym przełomowym posunięciem? Jedno jest pewne - gdyby ta teoria się potwierdziła, moglibyśmy być świadkami jednej z najbardziej wywrotowych i drastycznych przygód w historii Marvela.

Rozwiązanie zagadki złoczyńcy z logo Venom 3 według fanów

Równie ciekawa jest inna, popularna wśród części miłośników seria spekulacja, dotycząca potencjalnego scalenia dwóch największych zagrożeń z poprzednich części. Analizując kształt symbolu na plakacie, fani dostrzegli w nim zaskakujące podobieństwo do połączenia logotypów Venoma oraz Carnage'a znanych z wcześniejszych historii.

Stąd wniosek, że nowy antagonista może być jakimś hybrydycznym monstrum, łączącym cechy obydwu przerażających istot. Według tej teorii, Eddie Brock miałby do czynienia z prawie niezniszczalnym, krwiożerczym stworem, czerpiącym moc z dwóch równie niszczycielskich składników.

 • Olbrzymia siła i bezwzględność, jaką dysponowałby taki złoczyńca, pozostawiłaby Venoma zupełnie bezradnym w jego wyzwaniu.
 • Co więcej, mogłoby to zapowiadać pojawienie się w filmowej rzeczywistości całkiem nowej rasy pomiotów - potomstwa oryginalnego Venoma i Carnage'a.

Intrygujące wizje na ten temat zdają się prześcigać na forach internetowych. Sam pomysł na takiego przeciwnika brzmi dla wielu fanów wyjątkowo kusząco po relatywnie "łagodnych" antagonistach z dwóch pierwszych części.

Kontrowersje wokół teorii fanów na temat złoczyńcy z Venom 3

Zdjęcie Zaskakująca teoria fanów na temat złoczyńcy w logo filmu Venom 3

Każda poważniejsza teoria musi się oczywiście liczyć z krytyką ze strony sceptyków. Tak jest również w przypadku przypuszczeń względem tajemniczego złoczyńcy z logo Venom 3. Ci najbardziej niewzruszeni zwolennicy franczyzy dość sceptycznie podchodzą bowiem do części internetowych spekulacji.

Ich zdaniem, producenci nowej odsłony mogą po prostu żonglować dawno znanymi elementami uniwersum, nie wprowadzając tak drastycznych nowinek. Stąd popularne wśród tej grupy fanów przypuszczenie, że nowy antagonista wcale nie będzie odstawał tak bardzo od swoich poprzedników.

Podsumowanie

Choć wiele wskazuje na to, że złoczyńca z logo Venom 3 będzie stanowił równie przerażające wyzwanie co poprzednie antagonistyczne postaci serii, to fani Marvela wciąż nie mogą się zdecydować, jakiego dokładnie przeciwnika powinien spodziewać się Tom Hardy. Teorie fanów sięgają od powrotu krwiożerczego Carnage'a po zupełnie nowych, hybrydycznych potworów o niespotykanej dotąd sile.

Gorące dyskusje na forach internetowych ukazują jednak zgodność miłośników jednej kwestii - czeka nas prawdopodobnie największa dawka grozy i brutalności, jaką kiedykolwiek widzieliśmy w tej serii superbohaterskich przygód. Bez względu na to, który kierunek obierze rozwiązanie zagadki związanej z tajemniczym logo, najnowsza produkcja z pewnością nie zawiedzie wielbicieli mocnych wrażeń.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Nominacje dla filmu Oppenheimer na Oscary.
 2. Gerard Butler jako smok w wersji aktorskiej.
 3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
 4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
 5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły