News

Zaskakująca teoria fanów na temat złoczyńcy w logo filmu Venom 3

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska26.02.20245 min.
Zaskakująca teoria fanów na temat złoczyńcy w logo filmu Venom 3

Logo Venoma 3, pokazane podczas ostatniej prezentacji Sony, wywołało burzę spekulacji wśród fanów na temat tożsamości głównego złoczyńcy w nadchodzącym filmie z Tomem Hardym. Choć na pierwszy rzut oka wygląd logo niewiele mówi o fabule, fani dostrzegli w nim pewną wskazówkę. Ich zdaniem stylizacja logo sugeruje, że tym razem przeciwnikiem Venoma będzie symbiont Toxin, bezpośrednio powiązany z Carnage'em, poprzednim wrogiem głównego bohatera. Czy faktycznie może być w tym ziarnko prawdy?

Naturalna kolej rzeczy po Venomie i Carnage'u

Venom to jeden z najbardziej rozpoznawalnych symbiontów w komiksach Marvela. Jest on głównym bohaterem dwóch dotychczasowych filmów o przygodach tego kosmity zamieszkującego ciało reportera Eddie'ego Brocka (grany przez Toma Hardy'ego). Jego głównym wrogiem w drugiej części był krwiożerczy Carnage.

W Marvel Comics Venom zrodził Carnage'a, a Carnage z kolei zrodził Toxina. Jest to więc naturalna kolej rzeczy, że po pokonaniu Cletusa Kasady'ego i jego symbionta, nowym przeciwnikiem Venoma może zostać właśnie Toxin. Zwłaszcza, że ten trzeci symbiont jest bezpośrednio powiązany z Carnage'em.

Logo Venoma 3 pokazane na ostatniej prezentacji wytwórni Sony wyraźnie o tym świadczy. Jego czerwony kolor może być aluzją do barwy Toxina, ale także Carnage'a. Dlatego fani są zdania, że w nowym filmie zobaczymy właśnie walkę Venoma z tym kolejnym groźnym kosmitą.

Toxin - najpotężniejszy ze symbiontów

Toxin to symbiont będący wynikiem połączenia komórek Carnage'a i Venoma. Uważany jest za najsilniejszego przedstawiciela swojego gatunku. Posiada umiejętności obu swoich "rodziców".

Jego pierwszym nosicielem był detektyw Patrick Mulligan. W drugiej części Venoma była scena, w której Mulligan po walce tytułowego bohatera z Carnage'em dziwnie się zachowywał, co mogło być subtelną aluzją do jego przyszłego związku z Toxinem.

Wcześniejsze wskazówki na temat Toxina

Twórcy Venoma 2 z pewnością zostawili w filmie tropy wskazujące, że trzecią odsłonę może zdominować właśnie potężny Toxin. Poza wspomnianą sceną z detektywem Mulliganem, był również krótki moment, gdy Cletus Kasady w więzieniu rysował zarówno Venoma, jak i innego symbionta - najprawdopodobniej właśnie Toxina.

Być może po pokonaniu Carnage'a, część jego symbionta przedostała się do organizmu Mulligana i połączyła z komórkami Venoma, tworząc nowego potwora. A może Cassady przed śmiercią zdołał przekazać część Carnage'a konkretnie w tym celu? Tego dowiemy się zapewne z nadchodzącego filmu.

Spekulacje fanów na temat fabuły Venoma 3

Logo Venoma 3 wywołało prawdziwą burzę spekulacji wśród fanów symbiontów. Oprócz kwestii dotyczących tożsamości nowego złoczyńcy, pojawiło się też wiele teorii na temat potencjalnych wątków fabularnych trzeciej odsłony przygód Eddie'ego Brocka.

To może być najlepszy jak dotąd film o Venomie. Tym razem twórcy postawili na mroczniejszy, bardziej komiksowy klimat. A do tego dochodzi jeszcze obecność Toxina! - piszą fani na portalach społecznościowych.

Oprócz walki z Toxinem, widzowie spodziewają się ponownego spotkania Venoma ze Spider-Manem. Tym razem jednak bohaterowie mogliby połączyć siły w walce z nowym, potężniejszym wrogiem. Pojawiają się również głosy, że fabuła będzie inspirowana komiksową serią "Maximum Carnage", w której Venom i Spider-Man wspólnie stawili czoła armii symbiontów.

Na razie są to jedynie spekulacje. Na oficjalną zapowiedź fabuły Venoma 3 przyjdzie nam jeszcze poczekać. Premiera filmu planowana jest na 2024 rok.

Czytaj więcej:Pierwsze spojrzenie na Mojry - córki Zeusa i Temidy w Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy

Inni symbionci, którzy mogą pojawić się w sequelu

Oprócz Toxina, fani typują też innych znanych symbiontów jako potencjalnych nowych złoczyńców Venoma. Które z nich mają największe szanse, by pojawić się w trzeciej odsłonie przygód Eddie'ego Brocka?

  • Scream - żeński symbiont będący złożeniem komórek Carnage'a.
  • Riot - przywódca symbiontów w komiksach, wystąpił już w pierwszej części Venoma.
  • Hybrid - fuzja czterech różnych symbiontów.

Która z tych postaci ma Twoim zdaniem największe szanse zaistnieć w sequelu? Daj znać w komentarzach!

Podsumowanie

Zdjęcie Zaskakująca teoria fanów na temat złoczyńcy w logo filmu Venom 3

Logo filmu Venom 3 z Tomem Hardym wywołało falę spekulacji wśród fanów na temat tożsamości nowego złoczyńcy. Stylizacja logo ma według nich wskazywać, że tym razem przeciwnikiem Venoma będzie symbiont Toxin, bezpośrednio powiązany z pokonanym w poprzedniej części Carnage'em. Toxin uważany jest za najpotężniejszego przedstawiciela swojego gatunku, więc walka z nim będzie prawdziwym wyzwaniem. Czy potwierdzą się teoretyczne przewidywania miłośników uniwersum Marvela?

Na razie są to jedynie spekulacje fanów, ale logo Venoma 3 bez wątpienia wywołało w środowisku wielkie emocje i apetyt na więcej. Sam film ma zadebiutować w 2024 roku, więc na oficjalne szczegóły fabuły przyjdzie nam jeszcze poczekać. Tymczasem dyskusja na temat potencjalnych nowych złoczyńców w sequelu z udziałem Toma Hardy'ego w roli tytułowej wiruje w najlepsze.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Wiemy kto wyreżyseruje remake Na rauszu
  2. Sekretny czat gwiazd kina akcji. Kevin Hart wygadał się!
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Turecki Film: Najlepsze Tureckie Filmy
  5. Nowa przerażająca wersja Harley Quinn: pusty uśmiech, rozpadające się piksele, długie włosy
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły