News

Zdjęcia do Armor Wars - nowy projekt Marvela będą wkrótce rozpoczęte

Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska02.01.20245 min.
Zdjęcia do Armor Wars - nowy projekt Marvela będą wkrótce rozpoczęte

Zdjęcia do Armor Wars - nowy projekt Marvela będą wkrótce rozpoczęte. Według najnowszych przecieków od scoopera Daniela Richtmana, Marvel Studios planuje rozpocząć poszukiwania reżysera w pierwszym kwartale 2024 roku. Następnie zdjęcia do filmu ruszyłyby w 2025 roku z planowaną premierą pod koniec 2026 lub na początku 2027 roku. Projekt ten budzi spore zainteresowanie fanów MCU, choć jego losy były do tej pory niepewne.

Zdjęcia do Armor Wars rozpoczną się w 2025 rokuArmor Wars rozpoczną się w 2025 roku

Według najnowszych, nieoficjalnych informacji, prace nad filmem Armor Wars z uniwersum Marvela mają wkrótce ruszyć pełną parą. Jak donosi scooper Daniel Richtman, studio planuje rozpocząć poszukiwania reżysera już w pierwszym kwartale 2024 roku. Następnie, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zdjęcia do produkcji wystartują w 2025 roku.

Oznaczałoby to, że premiera filmu Armor Wars mogłaby odbyć się pod koniec 2026 lub na początku 2027 roku. To dość optymistyczny harmonogram, biorąc pod uwagę, że projekt ten od dawna znajduje się w produkcyjnym zawieszeniu. Przypomnijmy, że początkowo Armor Wars miał być serialem składającym się z 6 odcinków. Jednak pod koniec zeszłego roku zdecydowano się zmienić formę na pełnometrażowy film kinowy.

Powrót Justina Hammera

Ciekawą informacją jest również spekulacja Daniela Richtmana na temat powrotu postaci Justina Hammera, granego przez Sama Rockwella. Miałby on pojawić się w roli jednego z antagonistów filmu. Przypomnijmy, że wystąpił już w produkcji "Iron Man 2" z 2010 roku. Sam aktor wielokrotnie wyrażał chęć ponownego wcielenia się w tę rolę, więc być może wkrótce doczekamy się spełnienia jego marzenia.

Daniel Richtman ujawnia plan produkcji filmu

Informacje na temat dalszych losów projektu Armor Wars pochodzą od Daniela Richtmana, znanego w branży filmowej specjalisty od przecieków i plotek. W opublikowanym wpisie ujawnił on wstępny harmonogram produkcji filmu. Jak wspomniano, jeszcze w pierwszej połowie 2024 roku Marvel Studios chce znaleźć odpowiedniego reżysera, a rok później rozpocząć zdjęcia.

Trzeba przyznać, że brzmi to dość obiecująco i w końcu rozjaśnia perspektywy realizacji tego wyczekiwanego przez fanów projektu. Przez długi czas panowała bowiem niepewność, czy Armor Wars w ogóle ujrzy światło dzienne. Wygląda na to, że Marvel powoli realizuje swoje plany związane z tą produkcją osadzoną w kinowym uniwersum MCU po wydarzeniach z serialu "Tajna Inwazja".

Premiera pod koniec 2026 roku

Jeśli informacje Daniela Richtmana się potwierdzą, to premiera filmu Armor Wars zostałaby zaplanowana mniej więcej na przełom 2026 i 2027 roku. Oznaczałoby to kolejną ciekawą produkcję osadzoną w świecie Marvela, która ukaże się na dużym ekranie. Wcześniej ma mieć miejsce debiut m.in. takich tytułów jak "Blade", "Kapitan Ameryka 4", czy "Thunderbolts".

Fani MCU z pewnością mają na co czekać. A jeśli dodatkowo potwierdzi się spekulacja o powrocie Justina Hammera, to Armor Wars może okazać się jedną z najciekawszych premier tego okresu. Miejmy nadzieję, że prace nad filmem będą przebiegać zgodnie z planem i doczekamy się jego kinowej premiery pod koniec 2026 lub na początku kolejnego roku.

Czytaj więcej: Co dalej z płytami DVD i Blu-ray Universal Pictures w Polsce?

Poszukiwania reżysera w pierwszym kwartale 2024

Kluczowym elementem wskazanym w planach produkcji filmu Armor Wars jest poszukiwanie reżysera. Ma się to odbyć już w pierwszych miesiącach 2024 roku. Nie podano co prawda żadnych konkretnych nazwisk, które mogłyby się pojawić w kontekście tego projektu.

Marvel Studios z pewnością będzie jednak dążył do tego, aby za kamerą stanął uznany twórca z dobrym portfolio. Tylko wtedy będą mogli mieć pewność, że finalny efekt pracy spełni oczekiwania fanów MCU. Przesunięcie daty rozpoczęcia zdjęć na 2025 rok daje im sporo czasu na znalezienie odpowiedniej osoby.

Powiązania fabuły z serialem Tajna InwazjaTajna Inwazja

Zdjęcia do Armor Wars - nowy projekt Marvela będą wkrótce rozpoczęte

Wiemy już, że akcja filmu Armor Wars zostałaby osadzona po wydarzeniach przedstawionych w serialu Tajna Inwazja. To produkcja, której premiera zaplanowana jest na przełom 2023 i 2024 roku na platformie Disney+. Zwiastuny i materiały promocyjne wskazują, że będzie to mroczna opowieść szpiegowska osadzona w uniwersum MCU.

Można więc przypuszczać, że film Armor Wars również utrzymany zostanie w podobnym klimacie. Być może będziemy świadkami walki o dostęp do zaawansowanych technologii, które mogą wpaść w niepowołane ręce. Stawka będzie więc bardzo wysoka! A wszystko to na tle wydarzeń z serialu Tajna Inwazja, który może mieć kluczowe znaczenie dla fabuły nadchodzącego filmu o Armor Wars.

Podsumowanie

W powyższym artykule omówione zostały najnowsze doniesienia na temat losów filmu „Armor Wars” z uniwersum Marvela. Dowiadujemy się, że studio planuje rozpocząć poszukiwania reżysera już w pierwszej połowie 2024 roku. Następnie zdjęcia miałyby ruszyć w 2025 roku, a premiera byłaby możliwa pod koniec 2026 lub na początku kolejnego roku.

Kluczową informacją jest potwierdzenie, że „Armor Wars” powstaje w formie pełnometrażowego filmu kinowego, a nie serialu, jak początkowo zakładano. Pojawiła się również ciekawa spekulacja na temat powrotu Justina Hammera z „Iron Mana 2” w roli antagonisty. Sam aktor wielokrotnie deklarował chęć ponownego sportretowania tej postaci.

Z artykułu dowiadujemy się także, że akcja „Armor Wars” będzie osadzona po wydarzeniach z serialu „Tajna Inwazja”, którego premiera zapowiedziana jest na przełom 2023 i 2024 roku. Można się więc spodziewać podobnie mrocznego klimatu szpiegowsko-sensacyjnego w nadchodzącym filmie o superbohaterach Marvela.

Podsumowując, artykuł w sposób szczegółowy omawia obecny etap produkcji filmu „Armor Wars”, harmonogram prac i potencjalną obsadę. Daje też pewien pogląd na fabułę i klimat tej wyczekiwanej przez fanów MCU produkcji kinowej.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-outline
Ocena: 4.00 Liczba głosów: 1

5 Podobnych Artykułów:

  1. Premiera mocnego kryminału Piotra Kościelnego: Nielat
  2. Scarlet Witch - główna przeciwniczka Marvel Zombies.
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska

Jestem doświadczoną aktorką dzielącą się swoją wiedzą na temat warsztatu aktorskiego. W moich artykułach poruszam kwestie interpretacji ról, pracy nad sobą. Moim celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności młodym adeptom aktorstwa.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły