News

Chris Evans wraca jako Kapitan Ameryka w Avengers 6? Oto jego odpowiedź na plotki

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak27.11.20235 min.
Chris Evans wraca jako Kapitan Ameryka w Avengers 6? Oto jego odpowiedź na plotki

Chris Evans odniósł się do plotek na temat jego potencjalnego powrotu jako Kapitan Ameryka w kolejnej części Avengers. Aktor stanowczo zdementował te doniesienia, twierdząc, że nikt z nim o tym nie rozmawiał. Jednak jak uczy doświadczenie z obsadą Spider-Man: Bez drogi do domu, gwiazdy MCU często muszą kłamać lub unikać odpowiedzi ze względu na klauzule poufności w kontraktach.

Kluczowe wnioski:
  • Chris Evans zaprzeczył plotkom o powrocie jako Kapitan Ameryka w Avengers 6.
  • Aktorzy MCU często kłamią lub unikają odpowiedzi z powodu podpisanych NDA.
  • Na razie żadne wiarygodne źródło nie potwierdziło tych plotek.
  • Przyszłość uniwersum Marvela nadal owiana jest tajemnicą.
  • Fani MCU wciąż mają nadzieję na powrót popularnych postaci.

Chris Evans dementuje plotki o powrocie

Chris Evans odniósł się do plotek na temat jego potencjalnego powrotu w roli Kapitana Ameryki w kolejnej części serii Avengers. Aktor stanowczo zaprzeczył tym doniesieniom, twierdząc, że nikt z nim o tym nie rozmawiał.

Jak powiedział: "Zawsze widzę te doniesienia i one są dla mnie nowiną. Wydaje mi się, że regularnie co kilka miesięcy ktoś mówi, że będą chcieli z powrotem ściągnąć Downeya, Hemswortha, Scarlett i wszystkich innych. Nikt jednak ze mną o tym nie rozmawiał."

Te słowa sugerują, że według Evansa plotki o jego udziale w kolejnej odsłonie Avengers nie mają potwierdzenia w rzeczywistości. Aktor stanowczo temu zaprzecza i twierdzi, że nikt z Marvel Studios nie kontaktował się z nim w tej sprawie.

Aktorzy MCU ukrywają prawdę?

Mimo zdecydowanego stanowiska Evansa w tej sprawie, warto pamiętać o tym, że aktorzy występujący w filmach MCU bardzo często muszą kłamać lub unikać odpowiedzi na niektóre pytania.

Jest to związane przede wszystkim z surowymi klauzulami poufności, które podpisują ze studiem Marvela. Dopóki nie otrzymają wyraźnego zezwolenia na ujawnienie informacji, prawnie nie mogą zdradzać żadnych szczegółów.

Żadne wiarygodne źródło nie potwierdza plotek

Na obecną chwilę żadne wiarygodne źródło nie potwierdziło plotek na temat powrotu popularnych aktorów z pierwszej fazy MCU.

Przykładem może być tutaj Andrew Garfield, który do samej premiery Spider-Man: Bez drogi do domu konsekwentnie zaprzeczał plotkom na temat swojego angażu w tym filmie.

Podobnie sytuacja ma się z doniesieniami dotyczącymi Chrisa Evansa czy Roberta Downeya Jr. Na obecną chwilę pozostają one niepotwierdzone i nie wiadomo, czy faktycznie któryś z tych aktorów powróci w kontynuacjach przygód Avengers.

Cisza ze strony Marvel Studios

Marvel Studios do tej pory nie skomentowało plotek na temat obsady kolejnych filmów o Avengers. Może to oznaczać, że studio faktycznie prowadzi rozmowy z aktorami i ich potencjalny powrót nie jest wykluczony.

Z drugiej strony, Marvel od zawsze dbało o wysoki poziom tajemnicy swoich produkcji. Dlatego cisza w tej sprawie może nic nie znaczyć i być elementem promocji nadchodzących filmów.

Czytaj więcej: Dokument Moja siostra: nagroda w Amsterdamie 2023

Powrót gwiazd Avengers na razie plotką

Reasumując, na obecną chwilę powrót takich gwiazd MCU jak Chris Evans, Robert Downey Jr czy Scarlett Johansson w kolejnych filmach o Avengers pozostaje niepotwierdzoną plotką.

Aktor Stanowisko
Chris Evans Zaprzecza plotkom
Robert Downey Jr. Brak komentarza
Scarlett Johansson Brak komentarza

Żaden z wymienionych aktorów nie potwierdził doniesień na swój temat. Evans wręcz stanowczo im zaprzeczył. Pozostali nie zabrali w tej sprawie głosu.

Dopóki Marvel Studios nie potwierdzi oficjalnie tych plotek, należy traktować je z dużą dozą sceptycyzmu. Uniwersum MCU nadal owiane jest wielką tajemnicą i zaskakuje fanów na każdym kroku.

Przyszłość MCU owiana tajemnicą

Chris Evans wraca jako Kapitan Ameryka w Avengers 6? Oto jego odpowiedź na plotki

Kevin Feige, szef Marvel Studios, konsekwentnie utrzymuje ogromną tajemnicę wokół przyszłych projektów osadzonych w MCU.

Studio z powodzeniem wprowadza nowych bohaterów i rozwija wątki multiwersum, więc ciężko przewidzieć, jakie jeszcze niespodzianki szykują twórcy dla fanów.

Być może faktycznie jeszcze zobaczymy powrót tak popularnych postaci jak Iron Man, Captain America czy Black Widow. Na razie pozostaje to jednak w sferze spekulacji i plotek.

Podsumowanie

W artykule omówiono kwestię plotek na temat potencjalnego powrotu Chrisa Evansa w roli Kapitana Ameryki w kontynuacjach filmów o Avengers. Aktor stanowczo tym doniesieniom zaprzeczył, ale warto pamiętać, że gwiazdy MCU często muszą kłamać z powodu klauzul poufności.

Na razie żadne wiarygodne źródło nie potwierdziło tych informacji. Podobnie jak w przypadku plotek o udziale Andrew Garfielda w Spider-Man: Bez drogi do domu, dopóki Marvel Studios czegoś oficjalnie nie ogłosi, należy podchodzić do tych rewelacji z rezerwą.

Przyszłość uniwersum MCU nadal owiana jest dużą tajemnicą. Kevin Feige konsekwentnie utrzymuje wysoki poziom poufności na temat planów studia. Być może faktycznie zobaczymy jeszcze gwiazdy pierwszej fazy MCU, ale póki co pozostaje to w sferze spekulacji.

Podsumowując, powrót Chrisa Evansa, Roberta Downeya Jr. czy Scarlett Johansson jest na razie niepotwierdzoną plotką. Marvel Studios z powodzeniem wprowadza nowych bohaterów i zaskakuje fanów na każdym kroku, więc ciężko przewidzieć, co jeszcze szykują twórcy MCU.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Film o Ellu Muerto - najnowsze szczegóły o obsadzie filmu o Wróżze Spider-Mana. Kto został wybrany do tej roli?
  2. Reżyser Andora nakręci film z serii Star Trek: Zaskakujący skok w przeszłość
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Najlepsze Polskie Aktorki: Znane Polskie Aktorki, Polska Aktorka
  5. Top 30 najpopularniejszych książek według Tumblra: Percy Jackson kontra Harry Potter
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Aquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office
NewsAquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office

Aquaman i Zaginione Królestwo nadal dobrze radzi sobie w kinach. Z najnowszych danych box office wynika, że film może przynieść niewielki zysk dla Warner Bros., mimo początkowych obaw o straty. Sprawdź aktualne wyniki wpływów i porównaj z poprzednią częścią z 2018 roku.