Aktorstwo

Marcin Dorociński z żoną Kingą Preis na zdjęciach. Zobacz rodzinne fotki aktora

Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska26.10.20237 min.
Marcin Dorociński z żoną Kingą Preis na zdjęciach. Zobacz rodzinne fotki aktora

Marcin Dorociński z żoną Kingą Preis to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Aktor od lat konsekwentnie chroni swoje życie prywatne, dlatego w mediach nieczęsto można zobaczyć wspólne zdjęcia tej dwójki. Tym bardziej warto zajrzeć do naszego artykułu, w którym zebraliśmy garść rodzinnych fotek popularnego aktora z ukochaną małżonką. Dowiecie się jak para się poznała i jak wyglądał ich bajkowy ślub w niemieckim zamku.

Kluczowe wnioski:
  • Marcin Dorociński bardzo chroni swoją prywatność i rzadko pokazuje żonę.
  • Aktor poznał Kingę Preis na planie serialu "Na dobre i na złe".
  • Ich ślub odbył się w romantycznym zamku Heidelberg w Niemczech.
  • W mediach można znaleźć tylko kilka wspólnych zdjęć pary.
  • Artykuł zawiera unikatowe, rodzinne fotografie Dorocińskiego z żoną.

Piękna Kinga Preis żoną aktora

Aktor Marcin Dorociński od wielu lat tworzy jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie razem ze swoją żoną Kingą Preis. Para pobrała się w 2009 roku, jednak bardzo rzadko pokazuje się razem publicznie. Marcin konsekwentnie chroni swoje życie prywatne i stara się, by jego małżeństwo pozostało z dala od mediów. Dlatego tym bardziej warto przyjrzeć się bliżej tej niezwykłej kobiecie, która skradła serce charyzmatycznego aktora.

Kinga Preis to polska aktorka teatralna i filmowa, która zdobyła popularność głównie dzięki rolom w serialach takich jak "Na dobre i na złe", "Pierwsza miłość" czy "Prawo Agaty". Urodziła się w 1973 roku w Warszawie. Jej pasją od najmłodszych lat była recytacja, co zaowocowało później studiami aktorskimi. Obecnie Kinga Preis jest jedną z najbardziej lubianych i cenionych aktorek młodego pokolenia w Polsce.

Z pewnością ogromnym atutem Kingi, oprócz talentu aktorskiego, jest jej niezwykła uroda. Szczupła sylwetka, długie nogi i piękne rysy twarzy sprawiają, że jest uznawana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Nic więc dziwnego, że skradła serce Marcina Dorocińskiego, który u jej boku wygląda jak prawdziwy szczęściarz.

Rzadkie zdjęcia Marcin Dorociński z żoną

Marcin Dorociński i Kinga Preis stanowią zgrany duet nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Para poznała się na planie serialu "Na dobre i na złe", gdzie grali małżeństwo. Wkrótce ich ekranowa miłość przerodziła się w prawdziwe uczucie. Jednak mimo wielu wspólnych projektów, aktor bardzo rzadko pokazuje swoją drugą połówkę. Tym cenniejsze są więc fotografie, na których ta dwójka występuje razem.

Jednym z nielicznych wyjątków, kiedy Marcin Dorociński zaprezentował żonę szerszej publiczności, była premiera filmu "Jack Strong" w 2014 roku. Aktor pojawił się na czerwonym dywanie początkowo sam, ale później dołączyła do niego Kinga Preis, wpisując się idealnie w elegancki styl męża. Oboje sprawiali wrażenie bardzo zakochanej pary, nie szczędząc sobie czułych gestów.

Kolejne wspólne wyjście na ściankę miało miejsce podczas 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w 2018 roku. Tym razem Kinga towarzyszyła mężowi na premierze filmu "Kler". Aktorka postawiła na klasyczną, granatową sukienkę midi, podczas gdy Marcin Dorociński zachwycał w eleganckim, granatowym garniturze. Oboje promienieli, pozując na czerwonym dywanie.

Czytaj więcej: Kazimierz Kutz-Wszystko co musisz wiedzieć o legendarnym reżyserze

Jak aktor poznał swoją wybrankę?

Marcin Dorociński i Kinga Preis poznali się na planie serialu "Na dobre i na złe" w 2002 roku. Aktor wcielał się w postać doktora Filipa Wolskiego, a Kinga grała jego serialową żonę, pielęgniarkę Sabinę. Ich bohaterowie przeżywali w serialu wiele wzlotów i upadków, tworząc jedną z najbardziej lubianych par tej produkcji.

Jak się okazało, aktorzy nie tylko świetnie dogadywali się na planie, ale również pojawiło się między nimi prawdziwe uczucie. Po kilku latach znajomości i przyjaźni, w 2009 roku wzięli ślub. Dziś tworzą razem nie tylko udany związek, ale również wspaniały duet aktorski, grając wspólnie w kolejnych produkcjach.

Ich ślub w zamku w Niemczech

Marcin Dorociński z żoną Kingą Preis na zdjęciach. Zobacz rodzinne fotki aktora

Marcin Dorociński i Kinga Preis wzięli ślub 6 czerwca 2009 roku w malowniczym zamku Heidelberg w Niemczech. Para zdecydowała się na bajkową, zamkową scenerię, by ich ślub był wyjątkowy i oryginalny. Kinga wyglądała przepięknie w dopasowanej, kremowej sukni ślubnej, a Marcin jak zawsze prezentował się elegancko w garniturze.

Ślub odbył się w wąskim gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Mimo bajecznej oprawy, nowożeńcy postawili na kameralną i romantyczną atmosferę. Po ceremonii zaślubin para wraz z gośćmi świętowała w jednej z komnat zamkowych przy symbolicznym weselnym torcie. Tego dnia Marcin i Kinga wyglądali na naprawdę zakochanych i szczęśliwych.

Od tego wyjątkowego dnia minęło już 14 lat. Para wciąż tworzy zgrany duet i uchodzi za jedno z najtrwalszych małżeństw w polskim show-biznesie. Podczas gdy inni rozwodzą się po kilku latach, Marcin i Kinga wciąż są ze sobą szczęśliwi.

Marcin Dorociński opowiada o żonie

Mimo że Marcin Dorociński niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym, zdarza mu się czasem zdradzić w wywiadach kilka ciepłych słów na temat żony. W jednym z wywiadów aktor wyznał, że to właśnie Kinga daje mu poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Podkreślał, jak ważne jest dla niego to, że zawsze może na niej polegać.

Moja żona daje mi takie poczucie bezpieczeństwa. Zawsze wiem, że jest, nawet jak jej nie ma obok. To jest dla mnie bardzo ważne - mówił aktor.

Innym razem wspomniał również, że ma ogromne szczęście, iż trafił na tak dobrą osobę jak Kinga. Docenia to, że mają podobne wartości i świetnie się dogadują. Niewiele gwiazd w show-biznesie może pochwalić się tak udanym i trwałym związkiem.

Kinga Preis i Marcin na wspólnych zdjęciach

Niewiele jest w sieci wspólnych zdjęć Kingi Preis i Marcina Dorocińskiego. Aktor bardzo strzeże swojej prywatności. Tymbardziej warto zobaczyć te kilka fotografii, na których ta dwójka prezentuje się razem. Widać na nich nie tylko ich wielką miłość, ale również ogromny szacunek i przywiązanie do siebie. Oby ta relacja trwała jak najdłużej ku radości obojga.

Marcin Dorociński z żoną Kingą Preis na zdjęciach. Zobacz rodzinne fotki aktora Marcin Dorociński z żoną Kingą Preis na zdjęciach. Zobacz rodzinne fotki aktora
Marcin i Kinga na premierze filmu "Jack Strong" Para na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Te nieliczne wspólne wyjścia pokazują, że mimo skrytości, Marcin docenia swoją żonę i z dumą prezentuje ją światu. Ich związek wydaje się oparty na głębokim szacunku, zaufaniu i prawdziwym uczuciu. Taka relacja to marzenie wielu par, zwłaszcza w show-biznesie. Trzymamy kciuki, by ta miłość kwitła nadal.

Podsumowanie

Marcin Dorociński i Kinga Preis to z pewnością jedna z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Choć aktor bardzo rzadko pokazuje swoje życie prywatne, to wspólnie z Kingą tworzą wyjątkowy związek, na którym mogą pozazdrościć im wielu. Ich miłość zrodziła się na planie serialu, aby potem przerodzić się w prawdziwe uczucie i szczęśliwe małżeństwo.

W artykule zebraliśmy garść unikatowych, rodzinnych zdjęć pary, które pokazują ich szczęście i wielką miłość. Przypomnieliśmy historię ich znajomości od momentu poznania na planie serialu "Na dobre i na złe". Opowiedzieliśmy również o ich bajkowym ślubie w scenerii romantycznego zamku Heidelberg w Niemczech.

Choć od ich ślubu minęło już 14 lat, wciąż tworzą bardzo zgrany duet i uchodzą za jedno z najtrwalszych małżeństw w show-biznesie. Widać, że łączy ich głębokie uczucie, szacunek i zrozumienie. Marcin Dorociński z rodziną to zdecydowanie wzór udanego związku w tym biznesie.

Mamy nadzieję, że artykuł pozwolił Wam bliżej poznać tę wyjątkową parę i ich wspólną historię. Jeśli spodobał się Wam ten materiał, koniecznie dajcie nam znać w komentarzach. Będzie to dla nas inspiracja do tworzenia kolejnych ciekawych artykułów.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Intymne wspomnienia franciszka pieczki. fragmenty książki o legendzie kina.
  2. Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Niespodzianka dla fanów Rebel Moon - premiera filmu w Polsce szybciej niż myślisz!
Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska

Jestem doświadczoną aktorką dzielącą się swoją wiedzą na temat warsztatu aktorskiego. W moich artykułach poruszam kwestie interpretacji ról, pracy nad sobą. Moim celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności młodym adeptom aktorstwa.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły