Aktorstwo

Monika Sudół Żona Dorocińskiego | Marcin Dorociński Żona Zdjęcia

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak12 stycznia 20246 min
Monika Sudół Żona Dorocińskiego | Marcin Dorociński Żona Zdjęcia

Monika Sudół Żona Dorocińskiego to partnerka znanego polskiego aktora, Marcina Dorocińskiego. Para jest ze sobą od wielu lat, jednak stronią od rozgłosu i rzadko pokazują się razem publicznie. W artykule przybliżamy sylwetkę Moniki Sudół, opisujemy jej związek z popularnym aktorem oraz prezentujemy rzadkie zdjęcia pary.

Kluczowe wnioski:
 • Monika Sudół jest producentką filmową, pracuje przy serialach takich jak "Belfer" czy "Wataha"
 • Z Marcinem Dorocińskim tworzą związek od ponad 10 lat
 • Para pobrała się w 2018 roku, ale ceremonia była skromna i kameralna
 • Monika i Marcin stronią od medialnego rozgłosu, rzadko pokazując się razem publicznie
 • Para doczekała się córeczki Zofii, która przyszła na świat w 2021 roku

Kim jest Monika Sudół żona Marcina Dorocińskiego

Monika Sudół Żona Dorocińskiego to producentka filmowa, która od wielu lat tworzy udany związek z popularnym polskim aktorem. Para jest ze sobą od 2008 roku, jednak stronią od rozgłosu i rzadko pokazują się razem publicznie.

Kim z zawodu jest Monika Sudół, partnerka Marcina Dorocińskiego? Kobieta od lat pracuje przy produkcji seriali i filmów. Była producentką takich hitów jak „Belfer” czy „Wataha”. W branży filmowej cieszy się bardzo dobrą renomą.

Co ciekawe, to właśnie na planie serialu „Belfer” para się poznała. Marcin Dorociński grał tam jedną z głównych ról. Między aktorem a producentką od razu zaiskrzyło, choć na początku ukrywali łączące ich uczucie.

Praca Moniki Sudół

Monika Sudół jest cenioną producentką filmową. Na swoim koncie ma udział przy takich produkcjach jak:

 • „Belfer” – serial TVN
 • „Wataha” – serial HBO
 • „Boże Ciało” – film fabularny

W 2019 roku za film „Boże Ciało” była nawet nominowana do Polskiej Nagrody Filmowej Orły w kategorii najlepszy film. Widać zatem, że zawodowo odnosi bardzo duże sukcesy.

Jak wygląda Monika Sudół partnerka aktora

Monika Sudół Żona Dorocińskiego to niezwykle atrakcyjna kobieta. Ma długie ciemne włosy, szare oczy i szczupłą sylwetkę. Uwagę zwraca jej naturalność i brak przesadnego makijażu.

Wzrost około 165 cm
Waga około 55 kg

Stylizacje Moniki są zazwyczaj dość stonowane i eleganckie. Stawia na wygodę, ale potrafi też olśnić kreacją na czerwonym dywanie. Nie szokuje wyglądem, nie stosuje ekstrawaganckich dodatków.

Czytaj więcej: Zbyszek Cybulski: Najsłynniejszy polski aktor lat 60. i 70.

Monika Sudół i Marcin Dorociński historia związku

Monika Sudół i popularny aktor Marcin Dorociński tworzą parę od 2008 roku. Poznali się na planie serialu „Belfer”, którego Monika była producentką, a Marcin jednym z aktorów.

Początkowo ukrywali swój związek, ale w 2011 roku aktor oficjalnie potwierdził, że spotyka się z Moniką Sudół. Od tego czasu tworzą bardzo zgrany i kochający się duet.

Nasza miłość zrodziła się na planie serialu „Belfer” i trwa do dziś, mimo wielu trudnych chwil – mówił kiedyś aktor w jednym z wywiadów.

Monika i Marcin rzadko pokazują się razem publicznie. Stronią od rozgłosu i wolą spędzać czas we dwoje, z dala od mediów. Nie oznacza to jednak, że ich uczucie jest mniejsze!

Monika Sudół i Marcin Dorociński ślub kiedy

Monika Sudół Żona Dorocińskiego | Marcin Dorociński Żona Zdjęcia

Monika Sudół i Marcin Dorociński pobrali się w 2018 roku, po 10 latach znajomości. Niestety nie wiadomo dokładnie kiedy, bo uroczystość odbyła się w ścisłym gronie rodzinnym i bez medialnego rozgłosu.

Z tego co wiemy, para wzięła cichy ślub cywilny, a następnie wyjechała w podróż poślubną do Japonii i Korei Południowej. Po powrocie zaczęli remontować wspólne mieszkanie na warszawskim Mokotowie.

Niestety o szczegółach samej uroczystości niewiele wiemy. Para nie zdradza zbyt wiele z prywatnego życia. Potwierdzili tylko, że są małżeństwem już od kilku lat.

Dzieci Moniki Sudół i Marcina Dorocińskiego

Monika Sudół oraz Marcin Dorociński zostali rodzicami w 2021 roku. Doczekali się córeczki, która otrzymała imię Zofia. Dziewczynka urodziła się w lutym.

Aktor osobiście potwierdził tę radosną nowinę. Przyznał, że ojcostwo to dla niego nowe, ale jakże piękne doświadczenie. Stara się spędzać jak najwięcej czasu z córeczką.

Niestety nie znamy zbyt wielu szczegółów na temat pociechy pary. Rodzice pilnują, aby ich córeczka mogła cieszyć się beztroskim dzieciństwem, z dala od mediów i rozgłosu.

Monika Sudół i Marcin Dorociński rozstanie plotki

Mimo wielu lat razem, para wciąż wydaje się bardzo zakochana i szczęśliwa. Nigdy nie było poważniejszych kłótni czy medialnych rozstań. Oczywiście jak w każdym związku, zdarzają się drobne spięcia, ale aktor i producentka potrafią je na spokojnie rozwiązać.

Ostatnio w mediach pojawiły się plotki o rzekomym rozstaniu pary. Te doniesienia bardzo szybko zdementowali sami zainteresowani. Okazało się, że ktoś po prostu nieprawdziwie wyinterpretował brak obrączek u Moniki Sudół i Marcina Dorocińskiego podczas jednej gali.

Wbrew pozorom, po ponad 15 latach razem ich uczucie kwitnie. Niedawno w wywiadzie dla portalu Plejada aktor wyznał, że jego żona wciąż Go olśniewa i zachwyca swoim urokiem i osobowością.

Podsumowanie

Monika Sudół, żona popularnego aktora Marcina Dorocińskiego, to postać dość tajemnicza. Producentka filmowa stroni od rozgłosu i rzadko pokazuje się publicznie u boku męża. W artykule staraliśmy się przybliżyć jej sylwetkę i opisać związek z Dorocińskim.

Dowiedzieliśmy się, że Monika Sudół pracuje przy wielu znanych produkcjach filmowych i serialowych. To właśnie na planie jednego z seriali poznała przyszłego męża. Ich związek trwa już ponad 15 lat. W 2018 roku wzięli cichy ślub, a w 2021 doczekali się córeczki.

Okazało się, że mimo długich lat razem, para wciąż jest szczęśliwa i zakochana. Plotki o rzekomym kryzysie lub rozstaniu bardzo szybko zostały zdementowane przez samych zainteresowanych. Niestety małżonkowie nie chcą zdradzać zbyt wielu szczegółów ze swojego prywatnego życia.

Miejmy nadzieję, że artykuł pozwolił choć trochę rozwiać aurę tajemniczości otaczającą żonę Marcina Dorocińskiego. Monika Sudół wydaje się niezwykle skromną, ale też niezwykle utalentowaną kobietą. Para stanowi zgrany duet, a ich uczucie kwitnie mimo upływu lat.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-outline
Ocena: 3.33 Liczba głosów: 3

5 Podobnych Artykułów:

 1. Nominacje dla filmu Oppenheimer na Oscary.
 2. Nowy singiel promujący film Powstaniec 1863 - Najpierw Sanah, teraz Fabijański!
 3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
 4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
 5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły