News

Bohaterowie X-Men '97 na jednym zdjęciu. Data premiery.

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska15 lutego 20246 min
Bohaterowie X-Men '97 na jednym zdjęciu. Data premiery.

Bohaterowie kultowego serialu animowanego X-Men z lat 90. powracają w nowej odsłonie. W dziesięcioodcinkowym X-Menie '97 z pewnością zobaczymy dobrze znane postacie, takie jak Sentinele, Wolverine'a, Cyclopsa, Jean Grey czy Storm. Twórcy ogłosili oficjalną datę premiery - serial zadebiutuje już 20 marca 2024 roku na Disney+. Do sieci trafiło również nowe zdjęcie promocyjne, na którym pojawiają się główni bohaterowie produkcji.

Bohaterowie X-Men '97 na wspólnym zdjęciu

Fani serialu animowanego X-Men z lat 90. mają powody do radości. Już wkrótce ich ulubione postacie powrócą w kontynuacji kultowej produkcji zatytułowanej X-Men '97. W nadchodzącym dziesięcioodcinkowym serialu z pewnością nie zabraknie takich bohaterów, jak Sentinele, Wolverine, Cyclops, Jean Grey czy Storm.

Do sieci trafiło właśnie pierwsze wspólne zdjęcie głównych postaci, które zapowiada powrót mutantów. Uśmiechnięci herosi prezentują się świetnie i z pewnością wzbudzają apetyt fanów na więcej.

Data premiery i platforma

Twórcy serialu X-Men '97 ogłosili oficjalną datę jego premiery, która odbędzie się już 20 marca 2024 roku na platformie Disney+. Zaledwie miesiąc dzieli nas zatem od powrotu ulubionych bohaterów w nowych odcinkach ich przygód.

Dla wielu miłośników animacji z lat 90. będzie to prawdziwe wydarzenie i szansa na powrót do dzieciństwa. Zapowiedzi twórców wskazują, że kontynuacja ma wiernie nawiązywać do pierwowzoru i klimatu tamtych odcinków.

Powrót kultowych postaci z lat 90.

W obsadzie głosowej nowego X-Men '97 powrócą aktorzy dobrze znani fanom oryginalnego serialu. Cal Dodd ponownie użyczy głosu Cyclopsowi, czyli Scottowi Summersowi. Lenore Zann i George Buza wcielą się odpowiednio w Rogue i Wolverine’a.

Pozostali aktorzy również powrócą w rolach dobrze znanych widzom postaci, wśród nich m.in. Alison Sealy-Smith jako Storm, Chris Potter jako Gambit czy Catherine Disher jako Jean Grey. Kontynuacja zapowiada się zatem niezwykle wiernie wobec pierwowzoru.

To będzie prawdziwa ucztą dla fanów i powrót do przeszłości z ulubionymi bohaterami - mówi Beau DeMayo, showrunner serialu.

Nowi bohaterowie

Oprócz dobrze znanych postaci, w nowym X-Men '97 pojawią się także nowe wcielenia. Do obsady dołączyli m.in. Jennifer Hale, Anniwaa Buachie, Ray Chase i Matthew Waterson. Wszyscy oni z pewnością wzbogacą serial i wprowadzą dodatkowe smaczki fabularne.

Czytaj więcej: Nowy zwiastun anime Legion samobójców: fantastyczne isekai na horyzoncie!

Data premiery serialu animowanego

Jak już wcześniej wspomniano, premiera dziesięcioodcinkowego X-Men '97 odbędzie się 20 marca 2024 roku na platformie Disney+. To zaledwie miesiąc oczekiwania na powrót ulubionych bohaterów z lat 90. w nowych odcinkach pełnych akcji i przygód.

Kontynuacja fabuły

Akcja serialu ma rozgrywać się po finale pierwowzoru, w którym Lilandra zabrała śmiertelnie rannego Charlesa Xaviera w kosmos, by go wyleczyć. Showrunner Beau DeMayo zdradził, że głównymi bohaterami będą tym razem Cyclops i Storm.

Można się zatem spodziewać, że to wokół nich skupi się fabuła nowych odcinków. Niewykluczone jednak, że losy Xaviera również zostaną w jakiś sposób poruszone w trakcie sezonu.

Obsada serialu X-Men '97

Bohaterowie X-Men '97 na jednym zdjęciu. Data premiery.

Poniższa tabela prezentuje pełny skład obsady aktorskiej serialu X-Men '97 z uwzględnieniem ról poszczególnych bohaterów.

Aktor Rola
Cal Dodd Cyclops / Scott Summers
Lenore Zann Rogue
Chris Potter Gambit
George Buza Wolverine
Alison Sealy-Smith Storm / Ororo Munroe
Catherine Disher Jean Grey

Pozostali członkowie obsady to między innymi Jennifer Hale, Anniwaa Buachie, Ray Chase i Matthew Waterson w nowych rolach bohaterów, których jeszcze nie poznaliśmy.

Fabuła kontynuacji przygód mutantów

Jak już wspomniano, akcja serialu X-Men '97 rozgrywać ma się po zakończeniu oryginalnej animacji z lat 90. Showrunner produkcji Beau DeMayo potwierdził, że fabuła skupi się na losach Cyclopsa i Storm, czyli Scotta Summersa oraz Ororo Munroe.

Możemy się zatem spodziewać, że to właśnie oni poprowadzą nowe przygody X-Menów i zmierzą się z kolejnymi zagrożeniami. Być może uda im się również odnaleźć Xaviera lub przynajmniej dowiedzieć, co się z nim dzieje po tym, jak został zabrany w kosmos.

że kontynuacja X-Menów wiernie nawiąże do klimatu i realiów pierwowzoru z lat 90. Z pewnością znajdziemy w niej sporą dawkę akcji, humoru i przygód z udziałem dobrze znanych bohaterów. Przy okazji być może poznamy też nowe wątki fabularne i postacie, które wzbogacą świat przedstawiony.

Fani z niecierpliwością wyczekują premiery serialu. Już niebawem przekonamy się, czy spełni on ich oczekiwania co do fabuły i wkładu nostalgii za produkcją sprzed lat. Wszystko wskazuje na to, że twórcy dołożyli starań, by oddać klimat oryginału z elementem nowości.

Nowe materiały promocyjne z bohaterami

Oprócz wspólnego zdjęcia promocyjnego z głównymi bohaterami na czele z Cyklopem i Storm, do sieci trafiło kilka dodatkowych grafik koncepcyjnych.

Możemy na nich zobaczyć m.in. Jean Grey, Gambita, Rogue i Bestię w nowych, odświeżonych kostiumach. Nie zabrakło również koncepcji przedstawiających złoczyńców pokroju Sabretootha i Toada. Z pewnością zachęcą one fanów do wyczekiwania na serial.

Materiały wskazują, że twórcy zadbali o zachowanie charakterystycznych cech poszczególnych postaci przy subtelnej aktualizacji ich strojów i wyglądu. Świadczy to o szacunku do spuścizny lat 90. i chęci zadowolenia wymagających widzów.

Podsumowanie

W artykule dowiedzieliśmy się o nadchodzącej premierze serialu animowanego X-Men '97, który będzie kontynuacją popularnej produkcji z lat 90. Przedstawiono obsadę aktorską z udziałem gwiazd oryginalnego serialu, datę debiutu na platformie Disney+ oraz fabułę skupiającą się na losach Cyclopsa i Storm.

Zaprezentowane zostały także pierwsze materiały promocyjne, w tym wspólne zdjęcie głównych bohaterów oraz grafiki koncepcyjne z odświeżonymi strojami X-Menów. Zapowiedzi wskazują, że X-Men '97 ma szansę zadowolić fanów tęskniących za produkcją sprzed lat.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Terrifier 3: Adepcja niebezpieczne starcie z klaunem. Co czeka bohatera?
  2. Gerard Butler jako smok w wersji aktorskiej.
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły