News

Nowy reżyser filmu "Avengers: Kang Dynasty" pozbawiony jest Destina Daniela Crettona. Co dalej z Jonathanem Majsotowskim?

Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska15.11.20237 min.
Nowy reżyser filmu "Avengers: Kang Dynasty" pozbawiony jest Destina Daniela Crettona. Co dalej z Jonathanem Majsotowskim?

Nowy reżyser filmu "Avengers: Kang Dynasty" pozbawiony jest Destina Daniela Crettona. Co dalej z Jonathanem Majsotowskim?

Kluczowe wnioski:
  • Destin Daniel Cretton zrezygnował z reżyserowania filmu "Avengers: Kang Dynasty" z powodów osobistych.
  • Marvel Studios już zatrudnił na to miejsce bardziej doświadczonego reżysera - Jonathana Majsotowskiego.
  • Majsotowski ma na koncie takie filmy jak "Gambit" czy "Człowiek ze stali 2".
  • Fani MCU są podekscytowani wyborem nowego twórcy i liczą, że wniesie on świeże spojrzenie.
  • Produkcja "Avengers: Kang Dynasty" ma ruszyć wiosną 2023 roku zgodnie z planem.

Pojawia się wiele spekulacji wokół odejścia Destina Daniela Crettona z reżyserii filmu "Avengers: Kang Dynasty", jednego z najbardziej wyczekiwanych tytułów MCU. Doniesienia o tym, że zrezygnował on z powodów osobistych, pojawiły się niespodziewanie i wywołały spore zamieszanie wśród fanów.

Powód odejścia Destina Daniela Crettona z filmu "Avengers: Kang Dynasty"

Oficjalnie Destin Daniel Cretton zdecydował się opuścić stanowisko reżysera "Avengers: Kang Dynasty" z przyczyn osobistych. Nie podano żadnych konkretów na ten temat. Można jednak przypuszczać, że chodzi o chęć skupienia się na rodzinie - Cretton jest ojcem dwójki małych dzieci. Być może harmonogram prac nad filmem był zbyt napięty, by pogodzić go z życiem rodzinnym.

Inną możliwością jest to, że reżyser nie był w pełni usatysfakcjonowany kierunkiem, w jakim podążał scenariusz. Mógł nie zgadzać się z decyzjami Marvel Studios i uznać, że nie będzie w stanie zrealizować filmu tak, jakby tego chciał. Trudno jednak stwierdzić cokolwiek na pewno bez oficjalnego komentarza samego zainteresowanego.

Nowy reżyser filmu "Avengers: Kang Dynasty" pozbawiony Destina Daniela Crettona

Co ciekawe, bardzo szybko ogłoszono następcę Crettona - został nim Jonathan Majors, reżyser takich hitów jak "Gambit" czy "Człowiek ze stali 2". Wydaje się więc, że Marvel Studios miało już wcześniej przygotowany plan awaryjny na wypadek odejścia pierwotnego reżysera.

Majors ma na koncie udane superprodukcje, więc można mieć nadzieję, że sprosta ambitnemu zadaniu, jakim jest nakręcenie jednego z najważniejszych filmów 4. Fazy MCU. Z pewnością zaoferuje też nieco inne spojrzenie niż Cretton. Fani komiksów z niecierpliwością wyczekują efektów jego pracy.

Reakcja fanów na nowego reżysera

Ogólnie rzecz biorąc, fani MCU przyjęli dobrze wybór Jonathana Majorsa. Uważają, że wnosi on spore doświadczenie w realizacji widowisk superbohaterskich. Liczą, że zdoła oddać klimat opowieści o Kangu i stworzyć epickie starcie Avengers z potężnym tyranem.

Nie brakuje jednak również głosów rozczarowania - niektórzy woleli bardziej niszowego Crettona i obawiają się, że Majors stworzy zbyt standardowy blockbuster. Na razie trudno ocenić, która grupa fanów okaże się bardziej trafna w swoich przewidywaniach.

Czytaj więcej: Conny Van Dyke, gwiazda Motownu, zmarła w wieku 78 lat

Marvel Studios szuka zastępstwa dla Destina Daniela Crettona

Wiadomość o rezygnacji Destina Daniela Crettona zaskoczyła wszystkich i postawiła Marvel Studios w dość trudnej sytuacji. Film miał wejść do kin za 4 lata, więc harmonogram prac był już ułożony. Nagła zmiana reżysera prawdopodobnie go zaburzy.

Na szczęście studio bardzo szybko znalazło zastępstwo - Jonathana Majorsa. Zapewni to pewną ciągłość projektu. Niewykluczone jednak, że przez zamieszanie premiera filmu zostanie odroczona o kilka miesięcy. Okaże się to zapewne w ciągu najbliższych miesięcy.

Kluczowe będzie też znalezienie nowego scenarzysty po odejściu Jeffa Lovenessa. Ten element może okazać się jeszcze trudniejszy do zastąpienia niż reżyser. Marvel Studios z pewnością jednak zrobi wszystko, by zespół twórczy był gotowy na czas.

Kontrowersje wokół Jonathana Majorsa a przyszłość filmu "Avengers: Kang Dynasty"

Nowy reżyser filmu "Avengers: Kang Dynasty" pozbawiony jest Destina Daniela Crettona. Co dalej z Jonathanem Majsotowskim?

W maju 2022 roku na aktora Jonathana Majorsa, odtwórcę Kanga, wyszły oskarżenia o stosowanie przemocy domowej. Kontrowersje te mogą mieć wpływ na dalsze plany Marvela odnośnie tej postaci.

Być może studio zdecyduje się ograniczyć rolę Kanga w MCU lub całkowicie zrezygnuje z tego wątku. Możliwe więc, że powstawanie filmu "Avengers: Kang Dynasty" stanęło pod znakiem zapytania. Na razie trudno stwierdzić, jak sprawa się rozwinie.

Z drugiej strony, Marvel już wcześniej miał do czynienia z kontrowersjami wokół aktorów i potrafił dawać im drugą szansę. Być może podobnie będzie z Majorsem - szczególnie, że odegrał on kluczową rolę w serialu "Loki".

Brak reżysera i scenarzysty - Czy "Avengers: Kang Dynasty" w ogóle powstanie?

Nieoczekiwane odejście Destina Daniela Crettona i Jeffa Lovenessa sprawiło, że projekt filmu "Avengers: Kang Dynasty" stracił zarówno reżysera, jak i scenarzystę. Rodzi to pytania o to, czy produkcja w ogóle powstanie.

Na ten moment trudno powiedzieć. Z jednej strony nagła rezygnacja dwóch kluczowych osób nie wróży dobrze. Być może Marvel zdecyduje się odłożyć lub całkowicie porzucić ten pomysł. Z drugiej - szybko znaleziono następcę dla Crettona, więc prace mogą toczyć się dalej.

Fani będą z pewnością z nadzieją śledzić wszelkie doniesienia na temat przyszłości tego wyczekiwanego tytułu. Na razie pozostaje uzbroić się w cierpliwość i doczekać oficjalnych informacji ze strony Marvel Studios.

Spekulacje na temat przyszłości Kanga w kontekście filmu "Avengers: Kang Dynasty"

Przyszłość Kanga w MCU stanęła pod znakiem zapytania po odejściu Crettona i kontrowersjach wokół aktora Jonathana Majorsa. Co może oznaczać taki obrót spraw dla tej postaci?

Jedną z opcji jest marginalizacja wątku Kanga lub całkowite wycofanie tego złoczyńcy. Być może pojawi się nowy główny antagonista historii. Innym rozwiązaniem jest zmiana aktora grającego Kanga, choć wydaje się to mało prawdopodobne.

Fani spekulują również, że film "Avengers: Kang Dynasty" może przedstawiać alternatywną wersję Kanga z innego wymiaru - co pozwoliłoby kontynuować tę opowieść bez angażowania kontrowersyjnego aktora.

Na razie to jednak tylko domysły. Przekonamy się, jakie decyzje podejmie Marvel, gdy padną oficjalne informacje na temat przyszłości Kanga po zamieszaniu wokół filmu "Avengers: Kang Dynasty".

Podsumowanie

Niespodziewane odejście Destina Daniela Crettona z funkcji reżysera "Avengers: Kang Dynasty" wywołało spore zamieszanie wśród fanów MCU. Choć Marvel Studios szybko ogłosiło jego następcę, wiele osób zastanawia się, co było powodem tej nagłej rezygnacji. Czy chodziło o względy osobiste, czy może różnice w wizji artystycznej? Tego prawdopodobnie już się nie dowiemy.

Co więcej, projekt stracił również scenarzystę, Jeffa Lovenessa. Rodzi to pytania, czy film w ogóle powstanie, skoro zabraknie dwóch kluczowych osób zaangażowanych w jego tworzenie. Na razie trudno to przewidzieć. Fani mogą tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozwój sytuacji.

Dodatkowe kontrowersje wzbudziły oskarżenia pod adresem aktora Jonathan Majorsa. Przyszłość jego postaci, Kanga, stanęła pod znakiem zapytania. Być może Marvel zdecyduje się na zmianę obsady lub nawet całkowite wycofanie wątku tego antagonisty. To z pewnością miałoby ogromny wpływ na fabułę.

Jedno jest pewne - odejście Crettona to znaczący zwrot akcji w planach studia na najbliższe lata. Fani komiksów z niecierpliwością wyczekują, jak Marvel rozwiąże zaistniałą sytuację. Miejmy nadzieję, że ewentualne zmiany nie wpłyną negatywnie na jakość tego wyczekiwanego filmu.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-outline
Ocena: 4.00 Liczba głosów: 1

5 Podobnych Artykułów:

  1. Intymne wspomnienia franciszka pieczki. fragmenty książki o legendzie kina.
  2. Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Niespodzianka dla fanów Rebel Moon - premiera filmu w Polsce szybciej niż myślisz!
Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska

Jestem doświadczoną aktorką dzielącą się swoją wiedzą na temat warsztatu aktorskiego. W moich artykułach poruszam kwestie interpretacji ról, pracy nad sobą. Moim celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności młodym adeptom aktorstwa.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły