News

Oto film otwierający grę Like a Dragon: Infinite Wealth - nowa przygoda!

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak23.01.20244 min.
Oto film otwierający grę Like a Dragon: Infinite Wealth - nowa przygoda!

Oto film otwierający grę Like a Dragon: Infinite Wealth pokazujący dzień z życia głównego bohatera Ichibana Kasugi. Tym razem przeniesiemy się z nim na Hawaje, gdzie czekają na niego nowi wrogowie i sojusznicy. W materiale wideo możemy usłyszeć także angielską obsadę głosową, na czele z Kaiji Tangiem i Dannym Trejo. Gra Like a Dragon: Infinite Wealth zadebiutuje 26 stycznia na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox.

Zwiastun gry Like a Dragon: Infinite Wealth

Firmy Ryu Ga Gotoku Studio i SEGA, czyli odpowiednio twórcy oraz wydawca gry Like a Dragon: Infinite Wealth, opublikowały w sieci film otwierający tę nadchodzącą produkcję. W materiale wideo mamy okazję zobaczyć fragment z życia głównego bohatera, Ichibana Kasugi. Przedstawiono również obsadę aktorów podkładających głosy w angielskiej wersji językowej.

Wśród gwiazd anglojęzycznego dubbingu znalazły się takie osoby jak Kaiji Tang, Yong Yea, Matt Mercer, a nawet... Danny Trejo. Ten ostatni to znany aktor filmowy, który wcielał się już w wiele barwnych postaci w thrillerach i filmach sensacyjnych.

Data premiery i platformy

Gra Like a Dragon: Infinite Wealth zadebiutuje 26 stycznia 2023 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Produkcja trafi więc na wszystkie główne platformy gamingowe.

Oznacza to, że fani serii będą mogli kontynuować przygody Ichibana niezależnie od tego, na jakim sprzęcie grają. Deweloperzy zadbali o szeroką dostępność tytułu.

Hawajskie przygody Ichibana Kasugi

Wcielający się w rolę Ichibana Kasugi, Kaiji Tang zapowiedział, że tym razem główny bohater udadzą się na Hawaje. To zupełnie nowe lokacje, których nie było w poprzednich odsłonach popularnej serii jRPG.

Hawaje to ekscytujące miejsce, które daje nam wiele możliwości jeśli chodzi o fabułę. Ichiban spotka tam zarówno nowych przyjaciół, jak i niebezpiecznych wrogów.

Możemy się więc spodziewać, że oprócz zachwycających plaż i palm, na Hawajach zdarzą się też mroczniejsze wydarzenia. Być może będziemy świadkami erupcji tamtejszego wulkanu? A może dojdzie do trzęsienia ziemi? W grze może wydarzyć się wszystko!

Nowi sojusznicy i przeciwnicy

Z informacji przekazanych przez twórców wynika, że na Hawajach Ichiban Kasuga pozna wielu nietuzinkowych bohaterów, którzy będą mu pomagać lub przeszkadzać w realizacji misji. Nie zabraknie również zwrotów akcji oraz zaskakujących momentów w fabule.

W egzotycznej scenerii Hawajów na pewno łatwiej o niespodziewane spotkania i zwroty akcji. Być może któryś z poznanych sojuszników okaże się zdrajcą? A może to główny bohater zmieni front?

Nowi sojusznicy Ichibana Nowi wrogowie Ichibana
- tubylczy szaman - boss yakuzy
- poszukiwacz skarbów - gangsterzy z Tokio

Jak widać zestawienie, Ichiban będzie miał ręce pełne roboty podczas pobytu na rajskich wyspach Pacyfiku. Czeka go wiele zwrotów akcji, nieoczekiwanych wydarzeń i trudnych decyzji do podjęcia.

Czytaj więcej: Mój chłopak żeni się - Czy Dermot Mulroney wystąpi?

Podsumowanie

Premiera gry Like a Dragon: Infinite Wealth odbędzie się już 26 stycznia na PC oraz PlayStation 4 i 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Produkcja zapowiada się jako kolejna odsłona popularnej serii jRPG osadzonej w realiach półświatka yakuzy.

Tym razem główny bohater Ichiban Kasuga przeniesie się na egzotyczne Hawaje pełne słońca, plaż i palm. Nie zabraknie jednak mrocznych elementów gangsterskiego świata, walk z przeciwnikami oraz fabularnych zwrotów akcji. Fani cyklu mają na co czekać!

Podsumowanie

Oto film otwierający grę Like a Dragon: Infinite Wealth - nowa przygoda!

W powyższym artykule omówiono najważniejsze informacje na temat gry Like a Dragon: Infinite Wealth. Dowiedzieliśmy się, że jej premiera odbędzie się już 26 stycznia bieżącego roku na PC oraz konsole PlayStation i Xbox.

Poznaliśmy obsadę anglojęzycznego dubbingu, w której znaleźli się znani aktorzy takich jak Kaiji Tang, Danny Trejo czy Matt Mercer. Omówiono również fabułę produkcji - tym razem główny bohater Ichiban Kasuga uda się na Hawaje, gdzie spotka nowych sojuszników i wrogów.

Artykuł prezentuje także najważniejsze informacje na temat rozgrywki. Wiemy już, że Ichiban będzie eksplorował zupełnie nowe lokacje, inspirowane tropikalnym klimatem Hawajów. Czeka go wiele zwrotów akcji i trudnych decyzji.

Podsumowując, Like a Dragon: Infinite Wealth zapowiada się jako interesująca odsłona popularnego cyklu gier RPG osadzonych w realiach yakuzy. Fani serii z pewnością mają na co czekać w nadchodzących tygodniach!

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Premiera mocnego kryminału Piotra Kościelnego: Nielat
  2. Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły