News

Premiera Prime Video: List miłosny do thrillerów erotycznych. Co wiemy?

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska23.01.20248 min.
Premiera Prime Video: List miłosny do thrillerów erotycznych. Co wiemy?

List miłosny do thrillerów erotycznych z lat 90. - tak reżyser Gonzalo Tobal określa swój najnowszy projekt "Follow", który powstaje dla Amazon Studios. W głównych rolach zobaczymy Diego Bonetę i Marthę Higaredę. Film opowie historię uwodziciela Sebastiana, który zakochuje się w tajemniczej Carolinie. Zdjęcia do produkcji mają ruszyć pod koniec stycznia, a za projekt odpowiadają znani twórcy filmowi, m.in. producenci musicalu "La La Land".

Diego Boneta i Martha Higareda w głównych rolach

Ogłoszono obsadę nowego thrillera erotycznego "Follow", który powstaje z myślą o platformie Amazon Prime Video. W głównych rolach wystąpią Diego Boneta oraz Martha Higareda. Oboje wcielą się w postacie zakochanych Sebastiana i Caroliny.

Diego Boneta to popularny meksykański aktor, znany m.in. z roli tytułowej w serialu biograficznym "Luis Miguel". Ostatnio można go było zobaczyć w komedii romantycznej "At Midnight". Martha Higareda również ma na koncie wiele ról w filmach i serialach, grała m.in. w thrillerze "No Man's Land".

Obsada thrillera zapowiada się zatem obiecująco. Boneta i Higareda to doświadczeni aktorzy, którzy na pewno wprowadzą do produkcji nieco uroku i chemii. Ich kreacje aktorskie z pewnością będą mocnym punktem filmu.

Twórcy liczą, że nazwiska gwiazd przyciągną przed ekrany sporo widzów. Zwłaszcza, że oprócz aktorstwa, oboje będą pełnić też funkcje producentów filmu.

Bohaterowie i fabuła

Boneta wcieli się w Sebastiana, przystojnego uwodziciela wykorzystującego swój urok, by uwieść bogate kobiety. Jego życie odmienia spotkanie z tajemniczą Caroliną. Dzięki Higaredzie poznamy tę postać.

"Follow" ma być thrillerowym hołdem dla klasyków kina erotycznego lat 90. Akcja osadzona będzie we współczesnym Meksyku. Film wyreżyseruje Gonzalo Tobal na podstawie scenariusza Hipatii Argüero Mendozy.

Tajemnicza Carolina zmienia życie Sebastiana

Główny bohater thrillera "Follow", Sebastian, do tej pory prowadził beztroskie życie uwodziciela. Wykorzystywał swój urok i zmysł stylu, by zdobywać bogate kobiety, nie angażując się emocjonalnie.

Jego styl bycia odmieni dopiero spotkanie z tajemniczą Caroliną. Pod jej wpływem porzuca dotychczasowe życie. Tak zarysowana została główna oś fabularna filmu.

Można się spodziewać, że przemiana Sebastiana pod wpływem uczucia do Caroliny będzie stanowić kluczowy wątek produkcji. Twórcy zapewne skupią się na psychologicznym portrecie bohatera i dynamice jego związku z tytułową Caroliną.

W jaki sposób tajemnicza kobieta odmieni życie młodego uwodziciela? Jak potoczą się ich relacje? Odpowiedzi na te pytania zapewne będą kluczowe dla fabuły thrillera.

Obsada drugoplanowa

Oprócz Diego Bonety i Marthy Higaredy w filmie wystąpią także inni znani aktorzy. W rolach drugoplanowych zobaczymy m.in. Alejandro Speitzera, Ofelię Medinę, Alberta Guerrę, Stephanie Sigman i Reginę Navę.

Można się spodziewać, że te nazwiska także wzbogacą produkcję i dostarczą interesujących kreacji aktorskich. Na ekranie zobaczymy zatem plejadę utalentowanych artystów.

Czytaj więcej: Czy Netflix potwierdza 2. sezon Squid Game? Szokujące doniesienia

Zdjęcia do thrillera erotycznego już wkrótce

Jak zapowiedzieli twórcy thrillera "Follow", zdjęcia do produkcji mają wystartować jeszcze w tym miesiącu. Planowany termin rozpoczęcia prac na planie to koniec stycznia 2023 roku.

Film kręcony będzie w Meksyku, gdzie osadzona jest także jego akcja. Za lokalizacje posłużą zapewne charakterystyczne, malownicze plenery tego kraju.

Scenariusz filmu powstał na podstawie pomysłu Hipatii Argüero Mendozy. Kierownictwo nad całym projektem sprawować będzie Gonzalo Tobal, odpowiedzialny za reżyserię thrillera.

Można więc spodziewać się, że na planie spotka się ekipa utalentowanych i doświadczonych filmowców oraz aktorów. Wszystko zapowiada się zatem bardzo obiecująco.

Emisja na Prime Video

Po zakończeniu zdjęć i prac postprodukcyjnych thriller trafi na platformę Amazon Prime Video. Będzie to pierwszy projekt aktora Diego Bonety we współpracy z tym serwisem streamingowym.

Widzowie Prime Video będą więc mogli liczyć na emocjonującą, gatunkową produkcję z udziałem gwiazd meksykańskiego kina. Data premiery nie została jeszcze ujawniona.

Producenci "La La Land" zaangażowani w projekt

Premiera Prime Video: List miłosny do thrillerów erotycznych. Co wiemy?

W realizację thrillera "Follow" zaangażowani są znani hollywoodzcy producenci. Są to m.in. Fred Berger i Brian Kavanaugh-Jones, którzy stali za sukcesem musicalu "La La Land".

Udział tak utytułowanych filmowców podnosi również prestiż i oczekiwania wobec thrillera.

Fred Berger znany jest też z innych głośnych tytułów, takich jak "Whiplash" czy "Free Solo". Za produkcję tego ostatniego otrzymał Oscara. Takie nazwiska stanowią znakomitą rekomendację dla filmu.

Kavanaugh-Jones ma w dorobku thrillery „Człowiek w ciemności” oraz „Sicario 2: Soldado”, które zdobyły uznanie krytyków i widzów. Jego doświadczenie przyda się z pewnością przy produkcji „Follow”.

Udział tak utytułowanych filmowców podnosi również prestiż i oczekiwania wobec thrillera. Projekt zapowiada się naprawdę interesująco i obiecująco.

List miłosny do filmów z lat 90.

Twórcy thrillera "Follow" podkreślają, że ich produkcja ma być hołdem dla klasycznych thrillerów erotycznych z lat 90. Akcja osadzona w scenerii współczesnego Meksyku, nawiązywać ma do konwencji i klimatu tamtej epoki.

Filmy takie jak "Nagi instynkt", "Niebezpieczne związki" czy "Gorączka" z Sharon Stone budziły kontrowersje i szokowały erotycznymi scenami. Wyznaczyły jednak pewne ramy dla gatunku thrillera z domieszką erotyki.

Twórcy "Follow" postarają się zapewne o podobnie śmiałe i odważne ujęcia. Być może sięgną po rozwiązania stylizowane na owe klasyki z przełomu wieków.

Inspiracje i nawiązania

By oddać hołd kultowym thrillerom erotycznym, nowy film prawdopodobnie zawierać będzie liczne nawiązania do tamtych produkcji. Dotyczyć mogą one zarówno warstwy wizualnej, jak i fabularnej.

Być może twórcy "Follow" zdecydowali się na podobny motyw kobiety fatale czy mężczyzny uwodziciela. Inspiracje zaczerpnąć mogli również z charakterystycznych scen i ujęć.

Odniesienia takie byłyby hołdem dla przełomowych filmów z przeszłości. Podkreśliłyby też zamysł reżysera, by jego thriller był listem miłosnym do klasyków lat 90.

Pierwszy wspólny projekt aktorów i Amazon Studios

"Follow" to pierwsza wspólna produkcja aktora Diego Bonety, jego firmy Three Amigos oraz platformy Amazon Prime Video. Podpisana między nimi umowa o współpracy zaowocowała thrillerowym projektem z udziałem gwiazd.

Dla Bonety i Prime Video jest to zatem początek obiecującej relacji. Aktor ma nadzieję na realizację kolejnych ciekawych tytułów z udziałem jego studia.

Aktorzy Diego Boneta, Martha Higareda
Gatunek thriller erotyczny
Platforma Amazon Prime Video

Współpraca z Prime Video to dla Bonety szansa na dotarcie do globalnej widowni. Jego filmy zyskają większą oglądalność i popularność. Z pewnością zależy mu, by "Follow" odniósł sukces i zapoczątkował passę hitów.

thriller erotyczny z udziałem gwiazd brzmi obiecująco i może przyciągnąć sporą widownię. Czy produkcja spełni pokładane w niej nadzieje? O tym przekonamy się w niedalekiej przyszłości.

Podsumowanie

W powyższym artykule omówione zostały szczegóły nowego thrillera erotycznego „Follow”, który już wkrótce powstanie z myślą o platformie Amazon Prime Video. Dowiedzieliśmy się, że w rolach głównych wystąpią Diego Boneta i Martha Higareda. Aktorzy wcielą się w parę zakochanych, Sebastiana i Caroliny. Fabuła skupiać się będzie na losach uwodziciela, którego życie odmienia spotkanie z tajemniczą kobietą.

Poznaliśmy również założenia reżysera, Gonzalo Tobala, który określa swój film jako hołd dla klasycznych thrillerów erotycznych lat 90. Twórcy postarają się o podobnie śmiałe i odważne ujęcia, co w owych produkcjach sprzed lat. Zdjęcia do thrillera mają wystartować pod koniec stycznia 2023 roku.

Dowiedzieliśmy się także, że w filmie wystąpi plejada znanych aktorów drugoplanowych. Za produkcję odpowiadać będą utytułowani twórcy z Hollywood, m.in. producenci musicalu „La La Land”. To podnosi rangę projektu i rozbudza oczekiwania.

„Follow” trafi na platformę Prime Video, w ramach pierwszej umowy aktora Diego Bonety ze wspomnianym serwisem streamingowym. Film zapowiada się naprawdę interesująco i obiecująco. Przekonamy się o tym w niedalekiej przyszłości.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Premiera mocnego kryminału Piotra Kościelnego: Nielat
  2. Najlepsze filmy i seriale o Enigmie i łamaniu szyfrów: Top 8 produkcji warto obejrzeć
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły