News

Terrifier 3: Adepcja niebezpieczne starcie z klaunem. Co czeka bohatera?

Autor Kornel Lis
Kornel Lis07.02.20245 min.
Terrifier 3: Adepcja niebezpieczne starcie z klaunem. Co czeka bohatera?

Makabryczna seria horrorów o klaunie Arcie powraca w trzeciej odsłonie. Tym razem bohaterem, który stanie na drodze psychopatycznego mordercy będzie Burke. Aktor wcielający się w tę postać, Chris Jericho, zdradził kulisy powstawania filmu i opowiedział o przerażającym losie, jaki czeka jego bohatera. Burke został wprowadzony pod koniec poprzedniej części, a teraz przyszedł czas na jego konfrontację z przerażającym klaunem Artem. I zapowiada się, że będzie to bardzo krwawe starcie. Jericho przyznał, że scenariusz do Terrifier 3 jest jeszcze lepszy i bardziej makabryczny niż poprzednia część. Miłośnicy horrorów mają więc na co czekać.

Jak zginie bohater Burke?

W trzeciej części serii horrorów o klaunie Arcie ponownie pojawi się postać Burke'a, w którego wciela się Chris Jericho. Aktor zdradził kulisy powstawania filmu i opowiedział o makabrycznym losie, jaki czeka jego bohatera.

Jericho przyznał, że widział już scenariusz do Terrifier 3 i wie, w jaki sposób Burke zginie z rąk tytułowego klauna. Przygotowania do realizacji tych scen już się rozpoczęły - aktorowi pobierano formę twarzy do wykonania charakteryzacji i efektów specjalnych.

Jak stwierdził Jericho, "nie będzie miał się dobrze w tym filmie i nie przetrwa zbyt długo". Można więc spodziewać się, że śmierć Burke'a nastąpi stosunkowo szybko i będzie wyjątkowo krwawa oraz makabryczna, jak na standardy serii Terrifier.

Realizacja scen makabrycznej śmierci

Aktor nie zdradził dokładnych szczegółów na temat swojej śmierci w filmie, ale z jego słów jasno wynika, że będzie to jedna z najbardziej szokujących scen.

Twórcy serii słyną z realizowania niezwykle krwawych i przerażających scen zabójstw. Można więc oczekiwać, że śmierć Burke'a także będzie bardzo mocna i zapadnie widzom w pamięć.

By odpowiednio oddać jej charakter, ekipa filmowa już na tym etapie przygotowuje się do kręcenia tej sceny. Świadczy o tym wykonanie protez i charakteryzacji, które posłużą do ukazania okaleczeń i ran bohatera.

Nowa, świąteczna odsłona serii

Twórcy zapowiedzieli, że Terrifier 3 będzie świątecznym horrorem i przedstawi przygody klauna Arta w bożonarodzeniowych klimatach. Będzie to zupełnie nowe spojrzenie na tę postać.

Można się spodziewać, że tak jak w poprzednich częściach, także i tutaj pojawi się sporo odwołań do świąt Bożego Narodzenia. Być może klaun będzie polował przebrany za Mikołaja lub jego ofiary będą ubrane w świąteczne stroje.

Bez względu na szczegóły fabuły, z pewnością po raz kolejny czeka nas „krwawe Boże Narodzenie” w wykonaniu Arta. I tym razem jedną z jego pierwszych ofiar ma być właśnie Burke.

Jeszcze więcej horroru i makabry

Chris Jericho stwierdził, że według niego Terrifier 3 będzie jeszcze lepszy od drugiej części. Jego zdaniem, film podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej jeśli chodzi o poziom horroru i brutalności.

Skoro aktor miał już okazję zapoznać się ze scenariuszem, można mu ufać, że trzecia odsłona serii rzeczywiście zaoferuje widzom jeszcze więcej emocji.

Miłośnicy mocnych wrażeń z pewnością będą zachwyceni, jeśli scenarzyści faktycznie postarali się o przedstawienie jeszcze bardziej szokujących i przerażających scen. Nie można się ich doczekać!

Czytaj więcej: Poznaj bohaterów Diuny 2 walczących o panowanie nad Arrakis - nowe plakaty postaci

Widzowie pokochają nowy film

Jericho nie ma wątpliwości, że fani Terrifiera zakochają się w trzeciej odsłonie przygód klauna Arta. Skoro aktorowi podobał się scenariusz, to zapewne widzów także czeka prawdziwa uczta dla miłośników horroru.

Jeśli uwielbiasz Terrifiera 2, pokochasz Terrifiera 3, ponieważ jest jeszcze lepszy, jeszcze bardziej podnosi całą stawkę.

Te słowa Chrisa Jericho dobrze podsumowują to, czego możemy spodziewać się po nadchodzącym filmie. Będzie on jeszcze bardziej szalony, krwawy i przerażający niż jego poprzednik.

Twórcy serii z każdą kolejną częścią starają się przesunąć granice tego, co można pokazać na ekranie. Teraz także postarają się, by zszokować widzów i sprawić, by ci długo nie mogli zapomnieć o tym, co zobaczyli.

Podsumowanie

Terrifier 3: Adepcja niebezpieczne starcie z klaunem. Co czeka bohatera?

W powyższym artykule omówiono losy bohatera Burke'a, który pojawił się pod koniec poprzedniej części serii Terrifier. Aktor wcielający się w tę postać, Chris Jericho, zdradził kulisy powstawania nadchodzącego filmu Terrifier 3 i opowiedział o makabrycznym finale, jaki czeka jego bohatera. Dowiadujemy się, że Burke nie przeżyje zbyt długo i jego śmierć będzie wyjątkowo krwawa. Twórcy już przygotowują się do realizacji tych szokujących scen.

Kolejna część horroru o klaunie Arcie ma być świątecznym filmem osadzonym w klimatach Bożego Narodzenia. To zupełnie nowe ujęcie, ponieważ do tej pory seria nie eksploatowała motywów świątecznych. Chris Jericho, który czytał scenariusz do trzeciej odsłony, twierdzi, że będzie ona jeszcze lepsza i bardziej przerażająca od poprzedniej. Zwiastuje więc widzom prawdziwą ucztę dla fanów horroru.

Aktor jest przekonany, że miłośnicy serii pokochają ten film, ponieważ twórcy ponownie przesuwają granice tego, co można pokazać na ekranie. Scenariusz ma być tak szalony i krwawy, że na pewno na długo zapadnie w pamięć. Fani mocnych wrażeń mają więc na co czekać w nadchodzącym Terrifier 3.

Podsumowując, wszystko wskazuje na to, że kolejna odsłona przygód klauna Arta dostarczy widzom jeszcze więcej emocji i będzie prawdziwą ucztą dla fanów horroru. Zwłaszcza losy bohatera Burke'a zapowiadają się niezwykle krwawo i makabrycznie. I to właśnie na tym skupia się Chris Jericho, opowiadając o pracy nad filmem.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Nominacje dla filmu Oppenheimer na Oscary.
  2. Gerard Butler jako smok w wersji aktorskiej.
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Kornel Lis
Kornel Lis

Jestem aktorem teatralnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w analizie i interpretacji dramatów oraz ról teatralnych. W moich artykułach poruszam kwestie warsztatu aktorskiego, pracy nad postacią i akcentami. Dbam o rzetelność przekazywanych treści.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły