News

Debiut reżyserski Krzysztofa Komandera: ruszają prace.

Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska21 lutego 20244 min
Debiut reżyserski Krzysztofa Komandera: ruszają prace.

Krzysztof Komander przygotowuje się do swojego reżyserskiego debiutu pełnometrażowego. Jak udało się ustalić, ruszyły prace nad filmem familijnym zatytułowanym roboczo "Skrzat". Będzie to opowieść o 10-letniej Hani, która po śmierci mamy przeprowadza się do innego miasta. Tam poprzez swoje opowieści o małych stworkach staje się obiektem drwin rówieśników. Zdjęcia mają ruszyć latem 2022 roku. Planowana premiera filmu to rok 2025.

Krzysztof Komander reżyseruje Skrzata

Jak podaje serwis NaEkranie.pl, ruszają prace nad nowym polskim filmem familijnym zatytułowanym roboczo "Skrzat". Będzie to debiut reżyserski Krzysztofa Komandera, twórcy głośnego serialu "Dupek".

Komander objął stanowisko reżysera i napisał również scenariusz do "Skrzata". W swoim debiucie reżyserskim podejmie próbę stworzenia ciekawej i wciągającej opowieści skierowanej do młodszych i starszych widzów. Jak na razie wiadomo, że fabuła filmu skupi się na losach 10-letniej dziewczynki imieniem Hania.

Fabuła opowieści o Hani i skrzatach

Fabuła "Skrzata" opowie o młodej Hani, która po śmierci mamy musi przeprowadzić się do innego miasta. Tam poprzez swoje opowieści o małych stworkach, tzw. skrzatach, staje się obiektem drwin ze strony rówieśników. Pewnego razu zabiera do szkoły otrzymany od skrzata medalik, który zostaje jej skradziony. Nowe koleżanki stawiają Hani ultimatum - albo udowodni istnienie skrzatów, albo straci medalik na zawsze.

Jak widać, będzie to wzruszająca i pełna fantastyki historia o poszukiwaniu akceptacji i przyjaźni. Ważnym motywem jest wiara w istnienie magicznych stworzeń, która pozwala Hani przetrwać trudny czas żałoby i zmierzyć się z nową, surową rzeczywistością.

Ekipa i data rozpoczęcia zdjęć do "Skrzata"

Za zdjęcia do "Skrzata" odpowiedzialny będzie Piotr Dudak, z kolei producentką projektu z ramienia Green Rat Production została Dagmara Piasecka.

W obsadzie filmu mają pojawić się znane polskie aktorki, m.in. Anna Smołowik, którą widzowie mogli oglądać w serialach "Rodzina na Maxa" i "W jak morderstwo" oraz Agata Turkot znana z takich produkcji jak "Wesele" czy "Informacja zwrotna". Trwają obecnie poszukiwania młodej aktorki, która wcieli się w główną rolę Hani.

Jak podano, zdjęcia do "Skrzata" mają rozpocząć się w drugiej połowie 2022 roku. Ekipa filmowa będzie kręcić materiał na Śląsku oraz w Skalnym Mieście w Czechach.

Debiut reżyserski Krzysztofa Komandera zapowiada się interesująco. W "Skrzacie" zostały zawarte istotne motywy poszukiwania bliskości i akceptacji, wiara w magię - tematy, które trafią zarówno do młodszych, jak i starszych widzów.

Czytaj więcej: Mordercza Myszka Miki nadchodzi! najnowszy zwiastun filmowy

Planowana data premiery filmu "Skrzat"

Twórcy "Skrzata" planują, że film trafi na ekrany kin w 2025 roku. Biorąc pod uwagę, że zdjęcia ruszają już tego lata, wydaje się to całkiem realnym terminem.

Krzysztof Komander ma na koncie głośny serial "Dupek", który przyniósł mu rozgłos i uznanie krytyków. Teraz reżyser postanowił spróbować swoich sił w pełnometrażowym filmie fabularnym. Ze względu na ciekawą fabułę i doborową obsadę, "Skrzat" ma spore szanse zaistnieć wśród widzów i krytyków.

Podsumowanie

Polski reżyser Krzysztof Komander szykuje swój filmowy debiut pełnometrażowy zatytułowany "Skrzat". Będzie to familijna opowieść o 10-letniej Hani, która przeprowadza się do nowego miasta po śmierci mamy. Tam poprzez wiarę w istnienie skrzatów zyskuje akceptację rówieśników. Zdjęcia do produkcji ruszają latem 2022 roku, a premiera jest planowana na 2025 rok. Ze względu na ciekawą fabułę i świetną obsadę, film już teraz wzbudza spore zainteresowanie.

Podsumowanie

Debiut reżyserski Krzysztofa Komandera: ruszają prace.

W nadchodzącym filmie "Skrzat" swojego debiutu reżyserskiego podejmuje się Krzysztof Komander. Jest to fantastyczna opowieść o 10-letniej Hani, która po śmierci mamy zmaga się z akceptacją rówieśników. Próbuje przekonać nowych kolegów, że otrzymała medalik od tytułowego skrzata. Zdjęcia do produkcji mają ruszyć latem 2022 roku.

Reżyser Krzysztof Komander, znany głównie z serialu "Dupek", tym razem stawia na film familijny z elementami fantastyki. Ciekawa fabuła i dobra obsada aktorska pozwalają sądzić, że "Skrzat" może okazać się hitem. Premiera filmu planowana jest na 2025 rok.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 5.00 Liczba głosów: 1

5 Podobnych Artykułów:

  1. Terrifier 3: Adepcja niebezpieczne starcie z klaunem. Co czeka bohatera?
  2. Gerard Butler jako smok w wersji aktorskiej.
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska

Jestem doświadczoną aktorką dzielącą się swoją wiedzą na temat warsztatu aktorskiego. W moich artykułach poruszam kwestie interpretacji ról, pracy nad sobą. Moim celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności młodym adeptom aktorstwa.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły