News

Powrót Gary'ego Oldmana w Kulawym koniu jako Jackson Lamb!

Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska3 stycznia 20246 min
Powrót Gary'ego Oldmana w Kulawym koniu jako Jackson Lamb!

Powrót Gary'ego Oldmana w roli Jacksona Lamba w serialu Kulawe konie to dobra informacja dla fanów produkcji Apple TV+. Aktor ponownie wcieli się w dobrze znanego widzom cynicznego szefa najgorszej jednostki brytyjskiego wywiadu MI5. W piątym sezonie hitu platformy streamingowej czekają nas kolejne przygody dysfunkcyjnej ekipy agentów. Zapowiada się kontynuacja świetnej zabawy w wykonaniu świetnej obsady aktorskiej.

Powrót aktora do znanej roli

Fani serialu "Kulawe konie" mają powody do radości. Jak podano w ostatnich dniach, w piątym sezonie produkcji ponownie zobaczymy Gary'ego Oldmana w roli Jacksona Lamba. Aktor wcieli się po raz kolejny w dobrze znaną widzom postać cynicznego i zgryźliwego szefa najgorszej jednostki brytyjskiego wywiadu MI5.

Oldman od początku jest jedną z największych gwiazd serialu Apple TV+, a jego kreacja Jacksona Lamba zebrała bardzo pozytywne recenzje. Widzowie pokochali tego niechlujnego, nieprzystępnego i ciętego dowódcę, który mimo pozorów okazuje się niezwykle oddany swojej pracy i podwładnym. Jego powrót w kolejnym sezonie to z pewnością dobra wiadomość.

Kreacja Jacksona Lamba w kolejnym sezonie

Gary Oldman jako Jackson Lamb to bez wątpienia jeden z najmocniejszych punktów serialu "Kulawe konie". Aktor znakomicie wciela się w tę postać i potrafi nadać jej wiele niuansów - od sarkastycznego dowcipnisia po oddanego przełożonego. Kreacja Oldmana została doceniona zarówno przez widzów, jak i krytyków.

Dlatego informacja o tym, że zobaczymy go w tej roli także w piątym sezonie, może tylko cieszyć. Jego udział gwarantuje utrzymanie dotychczasowego poziomu serialu i daje nadzieję na kolejną świetną interpretację postaci Jacksona Lamba. Fani z niecierpliwością czekają na nowe przygody tego nietuzinkowego agenta.

Czym zaskoczy Jackson Lamb tym razem?

Jackson Lamb w każdym sezonie pokazywał nieco inną stronę swojej osobowości. Był zgryźliwym szefem, oddanym przełożonym, a nawet ujawnił swoją wrażliwą stronę. Jaką nową odsłoną zaskoczy widzów w piątym sezonie?

Być może zobaczymy go w jeszcze bardziej kłopotliwej sytuacji, z której - jak zawsze - będzie musiał się jakoś wykręcić. A może poznamy nowe fakty z jego przeszłości? Jedno jest pewne - z Jacksonem Lambem w roli głównej nuda nam nie grozi.

Czytaj więcej: Marvel nie zwolni Kanga. Jonathan Majors to inna historia.

Wkrótce premiera nowych odcinków popularnego serialu

Po sukcesie poprzednich sezonów stacja Apple TV+ zdecydowała się na kontynuację serialu i zamówiła piąty sezon "Kulawych koni". Oznacza to, że wkrótce fani produkcji doczekają się premiery nowych odcinków swojego ulubionego serialu.

Piąty sezon ma opierać się na powieści "Spook Street" Micka Herona, która jest kolejną częścią cyklu o Jacksonie Lambie i jego ekipie. Fani z niecierpliwością wyczekują nowych przygód ulubionych bohaterów i liczą, że serial nadal będzie utrzymywał wysoki poziom.

Informacja o zamówieniu piątego sezonu "Kulawych koni" to z pewnością dobra nowina dla wszystkich fanów produkcji.

Zapowiedź kontynuacji hitu platformy streamingowej

Powrót Gary'ego Oldmana w Kulawym koniu jako Jackson Lamb!

Decyzja o przedłużeniu serialu "Kulawe konie" na piąty sezon świadczy o tym, że produkcja cieszy się sporą popularnością na platformie streamingowej Apple TV+, która zamawia kolejne odcinki swojego hitu.

Trzy poprzednie sezony zebrały bardzo dobre recenzje i przyniosły stacji wysokie oglądalności. Nic więc dziwnego, że Apple TV+ chce kontynuować ten sukces i zapowiedziało już piątą odsłonę przygód ekipy Jacksona Lamba. To dobra wiadomość zarówno dla twórców, jak i dla widzów.

Sezon 1 2019
Sezon 2 2020
Sezon 3 2021
Sezon 4 2022
Sezon 5 2023

Wcielenie się w dobrze znaną postać po raz kolejny

Gary Oldman już od pierwszego sezonu serialu wciela się w postać Jacksona Lamba. Aktor znakomicie odnajduje się w tej roli i wnosi do niej wiele charakterystycznych cech. Postać cynicznego i złośliwego, ale oddanego szefa stała się jednym z symboli produkcji.

Dlategoinformacja o tym, że Oldman ponownie zagra Jacksona Lamba w piątym sezonie, może tylko cieszyć. Aktor doskonale czuje tę postać i z pewnością wzbogaci ją o nowe odcienie. A widzom po prostu sprawi radość spotkanie ze starym, dobrym Jacksonem.

Ulubiona rola aktora

W wywiadach Gary Oldman przyznawał, że rola Jacksona Lamba to jedna z jego ulubionych w ostatnich latach. Aktor bardzo polubił tego złożonego bohatera i chętnie wciela się w niego za każdym razem.

Nic więc dziwnego, że z entuzjazmem przyjął propozycję powrotu w piątym sezonie serialu. Zarówno aktor, jak i widzowie z niecierpliwością czekają na tę kontynuację.

Kontynuacja przygód dysfunkcyjnej jednostki MI5

Piąty sezon "Kulawych koni" to przede wszystkim kontynuacja przygód Jacksona Lamba i jego ekipy - dysfunkcyjnej jednostki brytyjskiego wywiadu MI5. Grupa niekompetentnych i dziwacznych agentów pod wodzą zgryźliwego Jacksona od zawsze stanowiła sedno serialu.

Nowe odcinki to szansa na kolejne zabawne i zaskakujące historie z udziałem tej nietuzinkowej ekipy. Ich perypetie, cięte riposty i chemia między bohaterami z pewnością dostarczą widzom wielu powodów do śmiechu, ale i wzruszeń.

  • Jackson Lamb (Gary Oldman) - cyniczny szef
  • River Cartwright (Jack Lowden) - młody, ambitny agent
  • Shirley Dander (Saskia Reeves) - oddana pani sierżant
  • Min Harper (Sophie Okonedo) - genialna analityczka

Te poczciwe "kulawe konie" znowu są gotowe stanąć na wysokości zadania i uratować kraj przed zagrożeniem. A przy okazji zapewnić widzom świetną zabawę.

Podsumowanie

W powyższym artykule omówiono zapowiedź piątego sezonu serialu "Kulawe konie". Dowiedzieliśmy się, że w nowych odcinkach ponownie zobaczymy Gary'ego Oldmana w roli Jacksona Lamba. Jego powrót to dobra wiadomość dla fanów produkcji, ponieważ aktor świetnie kreuje tę nietuzinkową postać.

Przeczytaliśmy również o tym, jak dużym powodzeniem cieszą się poprzednie sezony serialu, skoro platforma streamingowa Apple TV+ zdecydowała się zamówić kontynuację. Oznacza to, że wkrótce czeka nas premiera nowych odcinków z przygodami ekipy Jacksona Lamba.

Ponadto dowiedzieliśmy się, że fabuła piątego sezonu ma opierać się na książce "Spook Street" Micka Herona. Fani z pewnością liczą na równie wysoki poziom serialu i kolejne zabawne historie z udziałem swoich ulubionych bohaterów.

Podsumowując, zapowiedź nowego sezonu to dobra informacja zarówno dla twórców serialu "Kulawe konie", jak i dla jego widzów. Z niecierpliwością czekamy na premierę i kolejne przygody tej niezwykłej ekipy brytyjskich agentów.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-outline
Ocena: 4.00 Liczba głosów: 2

5 Podobnych Artykułów:

  1. Nominacje dla filmu Oppenheimer na Oscary.
  2. Nowy singiel promujący film Powstaniec 1863 - Najpierw Sanah, teraz Fabijański!
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Repertuar Kina Atlantic - aktualne seanse i bilety
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska

Jestem doświadczoną aktorką dzielącą się swoją wiedzą na temat warsztatu aktorskiego. W moich artykułach poruszam kwestie interpretacji ról, pracy nad sobą. Moim celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności młodym adeptom aktorstwa.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły