News

Sierota 3: William Brent Bell tworzy nowy horror pełen zwrotów akcji

Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak26.12.20234 min.
Sierota 3: William Brent Bell tworzy nowy horror pełen zwrotów akcji

Sierota powraca z trzecią odsłoną. Tym razem za kamerą stanie William Brent Bell, twórca drugiej części zatytułowanej Narodziny zła. Reżyser zdradził w rozmowie z The Hollywood Reporter, że obecnie pracuje nad kolejnym filmem z serii. Przyznał, że czuje presję, aby przebić poprzednie części pod względem zwrotów akcji i momentów zaskoczenia. Nie wiadomo jeszcze, czy Isabelle Fuhrman ponownie wcieli się w tytułową sierotę. Fani z pewnością czekają na wiele emocji.

Sierota powraca

Sierota to kultowa seria horrorów, która doczeka się trzeciej części. Reżyser William Brent Bell, twórca drugiego filmu zatytułowanego Narodziny zła, potwierdził w wywiadzie dla The Hollywood Reporter, że pracuje obecnie nad kolejną odsłoną przerażającej historii tytułowej bohaterki.

Bell przyznał, że czuje ogromną presję, aby dostarczyć widzom jeszcze więcej emocjonujących zwrotów akcji i zaskakujących momentów niż miało to miejsce we wcześniejszych częściach. Zdradził, że scenarzysta David Coggeshall jest zachwycony możliwościami, jakie daje franczyza i wolną ręką w kreowaniu fabuły. Twórcy nie boją się eksperymentować i zaskakiwać publiczność.

Nowy reżyser wnosi świeżość

Dotychczas za kamerą horroru stali Jaume Collet-Serra oraz wspomniany Bell. Teraz stery przejmuje nowy reżyser, co z pewnością wniesie do serii pewną świeżość i nowe, kreatywne pomysły. Nie wiadomo na razie, czy w rolę tytułowej Esther po raz kolejny wcieli się Isabelle Fuhrman.

Aktorka sportretowała postać przerażającej dziewczynki już dwukrotnie i była chwalona przez krytyków za kreację mrocznej sieroty. Jej udział w trzeciej odsłonie jest więc bardzo prawdopodobny. Widzowie z pewnością chcieliby zobaczyć Fuhrman w tej ikonicznej roli.

Scenarzysta zachwycony możliwościami

Jak już wcześniej wspomniano, scenarzysta David Coggeshall jest podekscytowany perspektywą pracy nad kolejnym filmem z serii. Uważa, że daje ona ogromną swobodę twórczą i pozwala realizować najśmielsze wizje.

Chcę po prostu pisać scenariusze do filmów z serii Sierota, ponieważ dają dużo wolności. Możesz zrobić wszystko - powiedział Coggeshall.

Świetnie z tym koresponduje wypowiedź reżysera drugiej części, Davida Leslie Johnsona-McGoldricka, który stwierdził, że seria opiera się właśnie na zaskakujących zwrotach akcji. Dzięki temu twórcy mają olbrzymie pole do popisu.

Czytaj więcej: Czy znasz datę, kiedy Rockstar pokazać może nowe GTA? Oto, co wiemy

Więcej niespodziewanych momentów

Skoro seria Sierota słynie ze zwrotów akcji, to trzecia część z pewnością nie zawiedzie pod tym względem. Bell zapewnia, że widzów czeka wiele zaskoczeń i niespodziewanych momentów. Być może pojawią się nowe, jeszcze bardziej przerażające wątki i postacie.

Film Reżyser
Sierota Jaume Collet-Serra
Sierota: Narodziny zła William Brent Bell
Sierota 3 Nowy reżyser

Jak widać w tabeli, za trzecią odsłonę odpowiedzialny będzie nowy reżyser. Można więc spodziewać się świeżego spojrzenia na tytułową bohaterkę i kontynuację jej makabrycznej historii. Kto wie, być może tym razem Esther trafi do nowej rodziny, która boleśnie przekona się, że przybrana córeczka skrywa mroczną tajemnicę.

Podsumowanie

Sierota 3: William Brent Bell tworzy nowy horror pełen zwrotów akcji

W moim artykule omówiłem najnowsze doniesienia na temat kolejnej części kultowej serii horrorów „Sierota”. Przytoczyłem wypowiedź reżysera Williama Brenta Bella, który potwierdził, że trwają obecnie prace nad trzecią odsłoną produkcji. Podkreślił on, że odczuwa sporą presję, aby dostarczyć widzom jeszcze więcej emocji i niespodziewanych zwrotów akcji.

Zwróciłem uwagę na fakt, że tym razem za kamerą stanie nowy reżyser, co może wnieść świeżość do serii. Nie wiadomo na razie, czy w rolę tytułowej Esther ponownie wcieli się Isabelle Fuhrman. Przytoczyłem entuzjastyczną wypowiedź scenarzysty na temat wolności twórczej, jaką daje franczyza „Sierota” i swobodę w kreowaniu fabuły.

Podkreśliłem, że fani mogą spodziewać się wielu zaskakujących zwrotów akcji, a być może także nowych, jeszcze bardziej przerażających wątków i bohaterów. Na koniec w tabeli zebrałem informacje na temat dotychczasowych reżyserów serii oraz nowego filmowca odpowiedzialnego za trzecią odsłonę.

Mam nadzieję, że artykuł dostarczył czytelnikom ciekawych i aktualnych informacji na temat dalszych losów kultowej już „Sieroty” i zachęcił do wyczekiwania na najnowszą odsłonę jej makabrycznych przygód.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Premiera mocnego kryminału Piotra Kościelnego: Nielat
  2. Scarlet Witch - główna przeciwniczka Marvel Zombies.
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Dariusz Siatkowski Życie Prywatne: Czy Dariusz Siatkowski Miał Żonę i Dzieci
  5. Rachel Zegler komentuje krasnoludki w CGI z Królewny Śnieżki: Śpiewasz w próżnię
Autor Maciek Kaźmierczak
Maciek Kaźmierczak

Jestem początkującym aktorem. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem do aktorstwa oraz opisuję swoje pierwsze doświadczenia na planie filmowym i scenie. Mój styl pisania jest lekki i humorystyczny.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły