News

Gdzie znaleźć film Czas krwawego księżyca online? Dowiedz się, jak oglądać na VOD!

Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska06.12.20237 min.
Gdzie znaleźć film Czas krwawego księżyca online? Dowiedz się, jak oglądać na VOD!

Czas krwawego księżyca to najnowszy film Martina Scorsese z Leonardem DiCaprio i Robertem De Niro w rolach głównych. W artykule dowiesz się, gdzie można obejrzeć ten tytuł legalnie online w systemie VOD. Przedstawiamy platformy streamingowe, na których jest dostępny oraz aktualne ceny wypożyczeń. Podpowiadamy również, jakie nagrody film już zdobył i jakie opinie zebrał wśród krytyków.

Kluczowe wnioski:
 • Czas krwawego księżyca można wypożyczyć online w cenie 49,99 zł
 • Film dostępny jest na platformach Rakuten, iTunes, Prime Video i Premiery Canal+
 • Produkcja zebrała bardzo dobre recenzje i zdobyła już kilka nagród
 • W obsadzie znaleźli się m.in. Leonardo DiCaprio, Robert De Niro i Lily Gladstone
 • Film opowiada o plemieniu Osagów, które zyskało majątek dzięki odkryciu złóż ropy naftowej

Gdzie obejrzeć Czas krwawego księżyca legalnie online?Czas krwawego księżyca legalnie online?

Najnowszy film Martina Scorsese Czas krwawego księżyca z Leonardem DiCaprio i Robertem De Niro trafił właśnie na platformy VOD. Gdzie można go obejrzeć legalnie online?

Film jest dostępny w systemie wypożyczeń (VOD) na kilku popularnych platformach streamingowych. Wybierając legalną opcje, wspierasz twórców i otrzymujesz gwarancję dobrej jakości obrazu i dźwięku.

Dostępność na platformach VOD

Produkcję wyreżyserowaną przez Martina Scorsese można obejrzeć na:

 • Rakuten TV - opcja wypożyczenia lub zakupu
 • iTunes - opcja wypożyczenia
 • Prime Video - opcja wypożyczenia
 • Premiery Canal+ - opcja wypożyczenia

Na wszystkich platformach film Czas krwawego księżyca jest dostępny w tej samej cenie wypożyczenia: 49,99 zł. Tylko Rakuten TV oferuje dodatkowo opcję zakupu (nie wypożyczenia a trwałego dostępu) do filmu w cenie 64,99 zł.

Ile kosztuje wypożyczenie filmu Czas krwawego księżyca?Czas krwawego księżyca?

Koszt wypożyczenia najnowszego dzieła Martina Scorsese Czas krwawego księżyca z Leo DiCaprio jest taki sam niezależnie od platformy VOD.

Za dostęp na 48 godzin w jakości HD trzeba zapłacić 49,99 zł. Jedynie Rakuten TV daje opcję wykupienia filmu na stałe w cenie 64,99 zł.

Okres dostępu po wypożyczeniu

Standardowy okres dostępu do wypożyczonego tytułu Czas krwawego księżyca to 48 godzin od momentu rozpoczęcia oglądania. W tym czasie można go obejrzeć dowolną ilość razy z możliwością pauzowania i przewijania do przodu lub do tyłu.

Niektóre platformy pozwalają na wydłużenie dostępu za dodatkową opłatą. Na przykład na Rakuten TV można wykupić dodatkowe 24h za 4,99 zł.

Czytaj więcej: Naturalne wyzwanie Jamesa Camerona: oczekuj gorących wiadomości o Avatarze 3!

Na jakich platformach dostępny jest film Scorsese?

Film zebrał bardzo dobre recenzje zarówno wśród krytyków jak i widzów.

Kolejne dzieło mistrza kina - Martina Scorsese trafiło prosto na internetowe platformy streamingowe z pominięciem dystrybucji kinowej. Film Czas krwawego księżyca ze wspaniałymi rolami Roberta De Niro i Leonarda DiCaprio można obejrzeć online na:

Rakuten TV
iTunes
Prime Video
Premiery Canal+

We wszystkich wymienionych serwisach streamingowych film Scorsese jest dostępny w systemie wypożyczeń za jednakową cenę 49,99 zł. Tylko na Rakuten TV istnieje możliwość wykupienia dostępu nieczasowego za 64,99 zł.

Wymagania techniczne

Aby obejrzeć Czas krwawego księżyca online potrzebne jest dowolne urządzenie - komputer, laptop, telewizor, tablet czy smartphone - z dostępem do internetu. Film z Leo DiCaprio i Robertem De Niro dostępny jest z polskimi napisami lub w wersji z dubbingiem.

Fabuła i opis filmu Czas krwawego księżycaCzas krwawego księżyca

Gdzie znaleźć film Czas krwawego księżyca online? Dowiedz się, jak oglądać na VOD!

Najnowsza produkcja w reżyserii Martina Scorsese to historia plemienia Osagów, które na początku XX wieku z dnia na dzień wzbogaciło się po odkryciu na ich ziemiach złóż ropy naftowej.

Gwałtowny przypływ gotówki przyciągnął rzesze chciwych i bezwzględnych ludzi, którzy za wszelką cenę pragnęli przejąć majątek Indian. Nie cofali się nawet przed morderstwami członków plemienia.

Związek Ernesta i Mollie

Film skupia się na historii związku Ernesta Burkharta (Leonardo DiCaprio) i Mollie Kyle (Lily Gladstone). Pokazuje, jak na tle wydarzeń naznaczonych chciwością i zbrodniami, rodzi się miłość i zdrada tych dwojga ludzi.

Reżyser osadza fascynującą opowieść w konwencji wielkiego westernowego dramatu z akcentami thrillera. Wspaniałe zdjęcia podkreślają mroczny klimat i napięcie filmu.

Nagrody i recenzje filmu Czas krwawego księżycaCzas krwawego księżyca

Najnowsze dzieło duetu Scorsese/DiCaprio spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem zarówno wśród krytyków, jak i widzów. Film zebrał same pozytywne recenzje.

Produkcja ma już na koncie nagrody Stowarzyszenia Krytyków Filmowych z Atlanty dla Lily Gladstone za najlepszą rolę przełomową. Ponadto zdobyła dwie statuetki od nowojorskich krytyków, w tym dla najlepszego filmu roku.

Zwiastun filmu Czas krwawego księżyca Martina ScorseseCzas krwawego księżyca Martina Scorsese

Pierwsze zwiastuny filmu zapowiadają mroczną atmosferę westernowego dramatu osadzonego na początku XX wieku. Wideo materiały z planu pokazują wspaniałe zdjęcia amerykańskich prerii oraz gwiazdorską obsadę produkcji.

W roli głównej Leonardo DiCaprio, któremu partnerują Robert De Niro oraz Lily Gladstone. Reżyserem jest sam Martin Scorsese, który nakręcił już kilka świetnych filmów gangsterskich z DiCaprio.

Zwiastuny Czasu krwawego księżyca rozbudzają apetyt na ten wyjątkowy dramat naznaczony mroczną zbrodnią i fascynującą historią miłosną.

Podsumowanie

W powyższym artykule starałem się odpowiedzieć na pytanie, gdzie można obejrzeć najnowszy film Martina Scorsese zatytułowany "Czas krwawego księżyca". Przedstawiłem wszystkie legalne platformy VOD, na których produkcja jest już dostępna - wymieniłem Rakuten TV, iTunes, Prime Video i Premiery Canal+. Sprawdziłem również, ile kosztuje wypożyczenie nowego dzieła Scorsese z Leonardem DiCaprio i Robertem De Niro w rolach głównych. Okazało się, że koszt ten wynosi 49,99 zł niezależnie od platformy.

Nie zapomniałem także o nagrodach, jakie film już zgarnął, ani o pozytywnych recenzjach, które zebrał zarówno od krytyków, jak i widzów. Starałem się również streścić fabułę produkcji, abyś wiedział/wiedziała, czego dotyczy historia opowiedziana przez Scorsese. To fascynująca opowieść o plemieniu Osagów, Indianach, którzy z dnia na dzień wzbogacili się po odkryciu na swoich ziemiach złóż ropy naftowej. Zachęcam do zapoznania się z całym artykułem i mam nadzieję, że będzie on dla Ciebie pomocny!

Zdecydowałem się także umieścić w tekście zwiastun filmu "Czas krwawego księżyca", abyś mógł/mogła zobaczyć, jak prezentuje się najnowsze dzieło duetu Scorsese/DiCaprio. Moim zdaniem zapowiada się naprawdę interesująco i warto poświęcić ponad 2,5 godziny, aby zanurzyć się w mrocznym świecie dzikiego zachodu początku XX wieku. Szczególnie, że w obsadzie znaleźli się tacy wyśmienicie aktorzy jak Leonardo DiCaprio, Robert De Niro i Lily Gladstone. Gorąco zachęcam do obejrzenia!

Mam nadzieję, że informacje zawarte w artykule o tym, gdzie obejrzeć najnowszy film Martina Scorsese i ile kosztuje jego wypożyczenie będą dla Ciebie pomocne. Postarałem się zebrać wszystkie najważniejsze fakty dotyczące produkcji w jednym miejscu. Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, zachęcam do kontaktu ze mną w komentarzach. Z przyjemnością udzielę dodatkowych informacji!

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Wiemy kto wyreżyseruje remake Na rauszu
 2. Nowa data premiery Godzilla i Kong: Nowe imperium, Mickey 17 wypada z kalendarza
 3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
 4. Filmy z Jasonem Stathamem - najlepsze produkcje z udziałem aktora
 5. Anders Holm opowiada o wcielaniu się w postać Johna Goodmana w Monarch: Dziedzictwo potworów
Autor Halina Dąbrowska
Halina Dąbrowska

Jestem doświadczoną aktorką dzielącą się swoją wiedzą na temat warsztatu aktorskiego. W moich artykułach poruszam kwestie interpretacji ról, pracy nad sobą. Moim celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności młodym adeptom aktorstwa.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły