News

Niepowtarzalna Kontynuacja Ukochanego Serialu Nickelodeon - Grzmotomocni Premiera Filmu

Autor Kornel Lis
Kornel Lis03.12.20234 min.
Niepowtarzalna Kontynuacja Ukochanego Serialu Nickelodeon - Grzmotomocni Premiera Filmu

Grzmotomocni powracają po latach przerwy w filmie The Thundermans Return, który jest kontynuacją popularnego serialu stacji Nickelodeon.

Kluczowe wnioski:

 • Film wyprodukowały Paramount+ i Nickelodeon - premiera w marcu 2024 r.
 • Rodzina superbohaterów wraca do Hiddenville po 3 latach walki z przestępczością w Metroburg
 • W obsadzie ponownie gwiazdy serialu: Kira Kosarin, Jack Griffo, Addison Riecke i inni
 • Serial Grzmotomocni był emitowany 4 sezony do 2018 i bił rekordy popularności
 • Fani z niecierpliwością czekają na kontynuację przygód ulubionej superbohaterskiej rodziny

Grzmotomocni Powracają po Latach Przerwy

Grzmotomocni powracają w filmie The Thundermans Return, który jest wyczekiwaną przez fanów kontynuacją popularnego serialu stacji Nickelodeon. Produkcja trafi na ekrany w marcu 2024 roku i zapowiada się na prawdziwą ucztę dla miłośników przygód superbohaterskiej rodziny.

Film wyprodukowały wspólnie platforma Paramount+ oraz telewizja Nickelodeon. Premiera zaplanowana jest na terenie Ameryki Północnej, ale z pewnością wkrótce doczekamy się emisji również w Polsce.

Kontynuacja kultowej serii

Serial Grzmotomocni emitowany był przez 4 sezony w latach 2013-2018 i z miejsca podbił serca najmłodszych widzów. Teraz twórcy postanowili reaktywować produkcję i opowiedzieć dalsze losy barcode nonej rodziny superbohaterów mieszkającej w fikcyjnym miasteczku Hiddenville.

W filmie pojawią się dobrze znani bohaterowie, którzy po trzech latach walki z przestępczością w Metroburg, zostają odesłani z powrotem do Hiddenville. Niestety, powrót do rodzinnego miasta nie dla wszystkich będzie radosny.

Obsada w komplecie

W rolach głównych ponownie zobaczymy Kirę Kosarin jako Phoebe, Jacka Griffo jako Maxa oraz Addison Riecke jako Norę. Towarzyszyć im będą Diego Velazquez (Billy), Maya Le Clark (Chloe), Chris Tallman (Hank) i Rosa Blasi (Barb).

Nie mogę się doczekać spotkania z fanami Grzmotomocnych i mam nadzieję, że spodoba im się nasz film tak samo jak serial - powiedziała Kira Kosarin.

Aktorzy wyjawili, że na planie panowała luźna, radosna atmosfera, bardzo podobna do tej sprzed kilku lat. Wszyscy czuli się jak w domu i z entuzjazmem wcielali w swoje dobrze znane role.

Nowe przygody w Hiddenville

Choć rodzice bohaterów - Hank i Barb - tęsknili za Hiddenville, ich dzieciom powrót do dobrze znanego miasteczka może nie być łatwy. Każde z nich zdążyło już zapuścić korzenie w Metroburg.

Czy Grzmotomocni ponownie staną się ulubieńcami mieszkańców? A może ich moce i status superbohaterów już na zawsze przepadły? O tym przekonamy się oglądając film.

Czytaj więcej: Jon Hamm gotowy wejść w uniwersum Marvela jako nieznany jeszcze złoczyńca

Max i Phoebe walczą o powrót dawnego stylu życia

Z zapowiedzi wynika, że największe problemy z aklimatyzacją w Hiddenville będą mieli Max i Phoebe, którzy jako jedyni z rodzeństwa posiadali supermoce. W Metroburg mogli je w pełni wykorzystywać do walki ze złoczyńcami, podczas gdy w rodzinnym mieście musieli je ukrywać.

Max Super-siła, super-szybkość, oddech ognia
Phoebe Telekineza, zamrażanie przedmiotów

Dla nastoletnich superbohaterów życie w Hiddenville oznaczało nudę i brak możliwości wykorzystania swoich umiejętności. Dlatego z pewnością zrobią wszystko, by na powrót zdobyć status ulubieńców miasta i ochronić je przed zagrożeniami.

 • Czy Max i Phoebe staną na wysokości zadania i udowodnią, że nadal zasługują na miano superbohaterów?
 • A może odkryją, że ważniejsza od sławy i uznania jest bliskość najbliższych?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już wkrótce.

Podsumowanie

Niepowtarzalna Kontynuacja Ukochanego Serialu Nickelodeon - Grzmotomocni Premiera Filmu

W moim artykule opisałem najważniejsze informacje na temat filmu „The Thundermans Return”, który jest kontynuacją popularnego serialu stacji Nickelodeon – „Grzmotomocni”. Przybliżyłem kulisy produkcji, przedstawiłem głównych bohaterów oraz opowiedziałem o fabule filmu.

Dowiedzieliście się z niego, że film został wyprodukowany przez Paramount+ i Nickelodeon i trafi na ekrany w marcu 2024 roku. W rolach głównych wystąpią aktorzy dobrze znani z serialu, m.in. Kira Kosarin, Jack Griffo i Addison Riecke. Opowiedziałem też o tym, jak poszczególne postacie zareagują na powrót do rodzinnego miasteczka Hiddenville po 3 latach walki z przestępczością w Metroburg.

Szczegółowo omówiłem wątek Maxa i Phoebe, dwojga nastoletnich superbohaterów, którzy będą mieć największe problemy z asymilacją w Hiddenville. Jako jedyni posiadali supermoce, których nie mogli ujawniać w rodzinnym mieście. Dlatego z pewnością zrobią wszystko, by odzyskać swój status.

Mam nadzieję, że artykuł dostarczył Wam ciekawych i przydatnych informacji na temat nadchodzącego filmu o przygodach Grzmotomocnych. Gorąco zachęcam do jego obejrzenia, kiedy tylko trafi na ekrany.

Źródło: https://alltube.io

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-outline
Ocena: 3.14 Liczba głosów: 7

5 Podobnych Artykułów:

 1. Premiera mocnego kryminału Piotra Kościelnego: Nielat
 2. Scarlet Witch - główna przeciwniczka Marvel Zombies.
 3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
 4. Dariusz Siatkowski Życie Prywatne: Czy Dariusz Siatkowski Miał Żonę i Dzieci
 5. Najlepsze amerykańskie filmy i seriale, które musisz obejrzeć
Autor Kornel Lis
Kornel Lis

Jestem aktorem teatralnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w analizie i interpretacji dramatów oraz ról teatralnych. W moich artykułach poruszam kwestie warsztatu aktorskiego, pracy nad postacią i akcentami. Dbam o rzetelność przekazywanych treści.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły