News

Vin Diesel emocjonalnie wspomina Paula Walkera z Szybkich i Wściekłych

Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska02.12.20235 min.
Vin Diesel emocjonalnie wspomina Paula Walkera z Szybkich i Wściekłych

Vin Diesel emocjonalnie wspomina Paula Walkera z Szybkich i Wściekłych w 10. rocznicę jego tragicznej śmierci. Aktorzy byli bliskimi przyjaciółmi i współpracowali przy kultowej serii filmów akcji. W poruszającym poście na Instagramie Vin dzieli się osobistymi wspomnieniami i przyznaje, że mimo upływu lat wciąż tęskni za kolegą.

Kluczowe wnioski:
  • Vin wspomina chwile spędzone z córką Pauli i przyznaje, że brakuje mu przyjaciela.
  • Aktor dzieli się z fanami zdjęciem córki grywającej "Sonatę Księżycową" na fortepianie.
  • W poście na Instagramie zamieszcza też wzruszające zdjęcie z Pauli i swoją córką.
  • Przypomina fanom o premierze filmu "Szybcy i wściekli 7", w którym Walker pojawił się po raz ostatni.
  • Fani serii wciąż tęsknią za aktorem i wspominają go w mediach społecznościowych.

Vin Diesel wspomina Paula Walkera w 10. rocznicę śmierci

30 listopada 2022 roku minęło dokładnie 10 lat od tragicznej śmierci Paula Walkera w wypadku samochodowym. Aktor znany był przede wszystkim z roli Briana O'Connera w serii filmów „Szybcy i wściekli”. Jego nagła śmierć wstrząsnęła fanami na całym świecie. Jedną z osób, które najmocniej przeżyły odejście Walkera, był jego bliski przyjaciel i partner z planu filmowego - Vin Diesel. Aktorzy poznali się na planie pierwszej części „Szybkich i wściekłych” w 2001 roku. Od tamtej pory łączyła ich silna więź, zarówno na ekranie, jak i poza nim.

Vin Diesel postanowił uczcić 10. rocznicę śmierci przyjaciela, publikując poruszający wpis na Instagramie. W obszernym poście aktor dzieli się osobistymi wspomnieniami z czasów ich przyjaźni oraz wyznaje, że mimo upływu lat wciąż bardzo tęskni za Pawłem Walkerem.

- To jedno z moich ulubionych zdjęć – napisał Vin Diesel, ilustrując wpis zdjęciem Walkera z jego córką. Jak wspomniał, Paul był bardzo dumny, gdy córka Diesela, będąca jego siostrzenicą, zagrała dla niego na fortepianie „Sonatę Księżycową”.

Wzruszające wspomnienia z planu filmowego

Vin Diesel podzielił się również osobistym wspomnieniem z okresu, gdy spodziewał się narodzin swojego dziecka. Jak wyznał, pracowali wówczas razem z Walkerem do późna na planie zdjęciowym. To właśnie wtedy Paul Walker przepowiedział mu, że moment narodzin jego córki będzie najwspanialszym przeżyciem w jego życiu.

- Kiedy następnego dnia powiedziałem mu, że to ja przeciąłem pępowinę mojej córki, uśmiechał się od ucha do ucha. Ten uśmiech był bezcenny – wspomina Vin Diesel.

Tęsknota za bliskim przyjacielem

Aktor przyznał, że minęło już 10 lat od śmierci Paula Walkera, jednak on wciąż bardzo tęskni za utraconym przyjacielem. Jak stwierdził, wszystkie piękne wspomnienia z nim związane są teraz przepełnione smutkiem i łzami. Mimo to, z każdym kolejnym rokiem coraz więcej jest też radosnych chwil, kiedy z uśmiechem wspomina wspaniałego kolegę i wierzy, że kiedyś jeszcze się spotkają.

Brakuje nam Ciebie, Pablo. Twoja obecność była błogosławieństwem dla tylu ludzi. Tęsknimy... zawsze.

- tymi słowami Vin Diesel zakończył swój wzruszający post.

Czytaj więcej: Peter Dinklage wystąpi na EnergaCAMERIMAGE w Toruniu

Ostatni występ Walkera w filmie „Szybcy i wściekli 7”

Fani Paula Walkera mogli zobaczyć aktora po raz ostatni w siódmej części kultowej serii filmów „Szybcy i wściekli”, której premiera miała miejsce w 2015 roku.

Tytuł filmu Szybcy i wściekli 7
Data premiery Kwiecień 2015
Wpływy z biletów na całym świecie Ponad 1,5 miliarda dolarów
Miejsce w rankingu filmów o największych wpływach wszech czasów 3. miejsce

Film zebrał znakomite recenzje i podbił serca widzów na całym świecie. Z wpływów przekraczających 1,5 miliarda dolarów uplasował się na 3. miejscu w rankingu najbardziej kasowych filmów w historii kina.

W „Szybkich i wściekłych 7” Walker pojawia się jako Brian O’Conner - najlepszy przyjaciel Dominica Toretto (Vin Diesel). Produkcja filmu była niezwykle trudna, ponieważ aktor zginął w trakcie zdjęć. Twórcom udało się jednak odpowiednio wykorzystać niezmontowany dotąd materiał z jego udziałem, dzięki czemu fani mogli pożegnać się ze swoim idolem.

Podsumowanie

W moim artykule przybliżyłem historię wzruszającego wpisu, który Vin Diesel opublikował na Instagramie z okazji 10. rocznicy śmierci Paula Walkera. Aktorzy poznali się na planie pierwszej części serii „Szybcy i wściekli” i od tamtej pory łączyła ich bliska przyjaźń. Nagła śmierć Walkera była ogromnym ciosem dla Vina.

W obszernym poście Vin Diesel dzieli się osobistymi wspomnieniami z czasów ich przyjaźni. Wyznaje, że minęło już 10 lat, ale on wciąż bardzo tęskni za utraconym przyjacielem. Dodaje poruszające zdjęcie z planu filmowego, na którym widać Paula z jego córką. To tylko jedno z wielu ciepłych wspomnień, które teraz są przepełnione smutkiem.

Przypomniałem również fanom, że w 2015 roku miała miejsce premiera filmu „Szybcy i wściekli 7”, w którym Walker pojawił się po raz ostatni. Produkcja była niezwykle trudna, ale twórcom udało się odpowiednio wykorzystać materiał z udziałem aktora. Film zebrał znakomite recenzje i zarobił ponad 1,5 mld dolarów.

Mam nadzieję, że mój artykuł pozwolił Wam lepiej zrozumieć głębię więzi łączącej tych dwóch aktorów i wzruszył Was tak samo, jak mnie podczas pisania o tej historii.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Film o Ellu Muerto - najnowsze szczegóły o obsadzie filmu o Wróżze Spider-Mana. Kto został wybrany do tej roli?
  2. Reżyser Andora nakręci film z serii Star Trek: Zaskakujący skok w przeszłość
  3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
  4. Najlepsze Polskie Aktorki: Znane Polskie Aktorki, Polska Aktorka
  5. Top 30 najpopularniejszych książek według Tumblra: Percy Jackson kontra Harry Potter
Autor Bogusława Wasilewska
Bogusława Wasilewska

Jestem absolwentką szkoły aktorskiej. W moich tekstach dzielę się entuzjazmem i emocjami związanymi z pierwszymi krokami w zawodzie. Opowiadam o przesłuchaniach, tremach i radościach z grania. Mój styl pisania jest lekki i optymistyczny.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły