News

Czy jest problem z 4. sezonem Orville'a? Podejrzenia Adrianne Palicki

Autor Kornel Lis
Kornel Lis29.11.20234 min.
Czy jest problem z 4. sezonem Orville'a? Podejrzenia Adrianne Palicki

Serial "Orville" zebrał świetne recenzje za 3. sezon, jednak od tamtego czasu nie podjęto żadnej decyzji o kontynuacji produkcji. Adrianne Palicki, wcielająca się w jedną z głównych ról, zapytana o szanse na realizację 4. sezonu nie ma optymistycznych wieści. Jej odpowiedź rzuca nowe światło na kulisy serialu i problemy związane z jego wysokobudżetową produkcją.

Kluczowe wnioski:
 • Według Palicki przyszłość 4. sezonu jest niepewna z uwagi na wysokie koszty.
 • Długie przerwy między sezonami były spowodowane pracochłonnym procesem pisania scenariuszy.
 • Aktorzy dostawali niskie gaże, co świadczy o problemach finansowych produkcji.
 • Trwają jakieś rozmowy na temat kontynuacji, ale bez konkretnych informacji.
 • Palicki nie wie, jaka będzie przyszłość serialu i czy w ogóle powstanie 4. sezon.

Oto artykuł na 1500 słów oparty na podanym szkicu:

Przyszłość 4. sezonu Orville'a stoi pod znakiem zapytania

3. sezon serialu "Orville" spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem widzów, kiedy emitowany był latem 2022 roku. Od tamtego czasu fani z niecierpliwością wyczekują informacji na temat kontynuacji produkcji. Niestety, jak na razie twórcy nie podjęli żadnej oficjalnej decyzji w tej sprawie.

Adrianne Palicki, wcielająca się w jedną z głównych ról, zapytana o losy 4. sezonu nie ma optymistycznych wieści. Jej słowa rzucają nowe światło na problemy i wyzwania związane z realizacją kolejnej odsłony serialu.

Wysokie koszty produkcji zagrożeniem dla kontynuacji

Jak przyznaje Palicki, podstawową przeszkodą dla powstania 4. sezonu są wysokie koszty realizacji. Serial utrzymany jest w konwencji science-fiction z efektami specjalnymi, co automatycznie windowało budżet każdego sezonu do zawrotnych sum.

Aktorka sugeruje, że twórcy muszą znaleźć sposób na obniżenie kosztów produkcji, jeśli chcą mieć szansę na zielone światło od platformy Hulu, która dystrybuuje serial w Ameryce Północnej.

To stało się problemem serialu, bo pomiędzy sezonami mijało tak dużo czasu. Wszystko z powodu Setha, który chciał sam napisać wszystkie odcinki, więc to mu zajmowało długie tygodnie.

Długie oczekiwanie na decyzję o 4. sezonie

Kolejnym problemem związanym z produkcją kolejnych sezonów "Orville'a" są zbyt długie przerwy pomiędzy nimi. Jak wyjaśnia Palicki, wynika to przede wszystkim z ambicji twórcy Setha MacFarlane'a, który samodzielnie pisze scenariusze do wszystkich odcinków.

Ten żmudny i pracochłonny proces zajmuje mu wiele tygodni, a nawet miesięcy, przez co na plan zdjęciowy ekipa wraca z dużymi opóźnieniami. Te długie oczekiwania negatywnie wpływają też na aktorów i widzów, którym brakuje kolejnych przygód załogi Orville'a.

Sezon 1 Wrzesień 2017 - kwiecień 2019
Sezon 2 Grudzień 2019 - lipiec 2020
Sezon 3 Czerwiec 2022 - sierpień 2022

Aktorzy nie wiedzą nic na temat planów dotyczących 4. sezonu

Sama Adrianne Palicki przyznaje, że nie ma obecnie żadnych konkretnych informacji na temat tego, czy serial "Orville" doczeka się 4. sezonu.

Aktorka zdradza, że podczas trwającej niepewności, zespół aktorski musiał przejąć od producentów tzw. holding fee, czyli określoną kwotę wypłacaną regularnie, by utrzymać ich zaangażowanie w projekt.

Jak wspomina, gaże wypłacane obsadzie były bardzo niskie, co świadczy o poważnych problemach finansowych produkcji.

 • Palicki nie wie, czy w ogóle powstanie 4. sezon serialu.
 • Aktorzy dostawali bardzo niskie gaże podczas oczekiwania na decyzję.
 • Według jej wiedzy trwają jakieś nieoficjalne rozmowy w sprawie kontynuacji.
 • Brak jednak jakichkolwiek konkretnych i optymistycznych informacji.

Nieoficjalne rozmowy, ale bez decyzji

Palicki zaznacza, że o ile jej wiadomo, trwają obecnie jakieś nieoficjalne rozmowy na temat przyszłości "Orville'a". Nie podaje jednak żadnych szczegółów ani nie jest w stanie potwierdzić, czy faktycznie zapadła już jakaś decyzja ws. 4. sezonu.

Z jej słów bije raczej sceptycyzm i rezygnacja. Aktorka nie kryje rozczarowania całą sytuacją. Podkreśla, że przyszłość serialu stoi pod ogromnym znakiem zapytania i na obecną chwilę trudno określić, czy w ogóle doczekamy się kontynuacji przygód załogi NCV Orville.

Fani mogą więc jedynie uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że twórcom uda się w końcu dopiąć 4. sezon serialu, który zebrał tak entuzjastyczne recenzje i zdobył rzesze oddanych widzów na całym świecie.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Film o Ellu Muerto - najnowsze szczegóły o obsadzie filmu o Wróżze Spider-Mana. Kto został wybrany do tej roli?
 2. Reżyser Andora nakręci film z serii Star Trek: Zaskakujący skok w przeszłość
 3. Najlepsze polskie filmy o gangsterach i mafii - Przewodnik 2023
 4. Najlepsze Polskie Aktorki: Znane Polskie Aktorki, Polska Aktorka
 5. Top 30 najpopularniejszych książek według Tumblra: Percy Jackson kontra Harry Potter
Autor Kornel Lis
Kornel Lis

Jestem aktorem teatralnym z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuję się w analizie i interpretacji dramatów oraz ról teatralnych. W moich artykułach poruszam kwestie warsztatu aktorskiego, pracy nad postacią i akcentami. Dbam o rzetelność przekazywanych treści.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Aquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office
NewsAquaman i Zaginione Królestwo zysk Warner Bros? Wyniki box office

Aquaman i Zaginione Królestwo nadal dobrze radzi sobie w kinach. Z najnowszych danych box office wynika, że film może przynieść niewielki zysk dla Warner Bros., mimo początkowych obaw o straty. Sprawdź aktualne wyniki wpływów i porównaj z poprzednią częścią z 2018 roku.